Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

niemampomyslu
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 06, 2013 5:27 pm

Przechowalnia szczurków

Post autor: niemampomyslu »

Wiem, że to zupełnie nie ten temat, za co bardzo przepraszam, ale nie wiedziałam do jakiego go przydzielić, a na "Ratuj szczura!" niestety nie mogłam dodać postu. Otóż poszukuję domu dla moich ogonów, już załamuje ręce bo nikt nie może się nimi zaopiekować. Rodzice powiedzieli, że nie ma nawet takiej opcji, znajoma mająca również szczury wyjeżdża w tym samym momencie co ja i nie mam pojęcia co zrobić. Proszę o pomoc ;-;
Dodam, że są przeuuuurocze, serio. Nie gryzą, oswojone. Mają około roku.
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: madziastan »

Już nieaktualne z tą Warszawą :)

niemampomyslu, szukasz domu tymczasowego w Łodzi dla szczurków na czas wyjazdu ? Napisz jaśniej, i co oferujesz - klatkę, żarcie.. itd?
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: kalinda »

Jeszcze nic pewnego, ale wolę w razie czego z zapasem kogoś znaleźć. Zwykle moimi szczurkami podczas wyjazdu zajmowała się siostra, ale w tym roku wyleciała na 3mc... I mam potencjalnie mały problem - o ile nie znajdę kogoś wśród rodziny / znajomych, kto mógłby na czas naszych wakacji przygarnąć moje 3 panny - to potrzebowałabym znaleźć osobę z forum, która mi pomoże i zajmie się moimi ogonkami przez 2 tygodnie.
Najchętniej osobę z Wrocławia, ze szczurzym doświadczeniem. Czas - między 26/27.07 - 10.08.
Oczywiście wszystko co trzeba dostarczyłabym ze szczurkami.

Proszę o ewentualne oferty opieki nad ogonkami na priv. :)
Dziękuję.
vernice
Posty: 64
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 8:42 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: vernice »

PRZYJMĘ NA DT- RADOM
Hej :)
Planuję adoptować szczurki jeszcze w tym roku. Jako, że jestem alergiczką mogę mieć na nie uczulenie, a zrobienie testów jest jak na razie niemożliwe.
Dlatego wspaniałą okazją do sprawdzenia tego, jest przyjęcie szczurków do siebie na DT: zobaczę wtedy, czy jestem na nie uczulona ( nawet jeśli będę postaram się odpowiednio nimi zaopiekować ), przyzwyczaję domowników do szczurków, a i zapewnię spokojny dom dla waszych maluchów na czas urlopu.
Przyjmę je z klatką, oraz pożywieniem i wszystkimi rzeczami potrzebnymi szczurkowi ( żwirek, leki jeśli jest chory na jakąś przewlekłą chorobę itd.). Jestem bardziej przychylna do samiczek, gdyż nie znaczą terenu tak bardzo, jak samcy i są mniejsze.
Mogę się nimi opiekować do 2 tygodni.
Informacje udzielam na pw :)
Cytrynkaa
Posty: 101
Rejestracja: śr sie 01, 2012 10:10 pm
Numer GG: 39273470
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Cytrynkaa »

Szukam dla moich ogonków DT na czas wyjazdu od 2 sierpnia do 18 sierpnia. Są to dwie, prawie roczne samiczki, Dyzia i Daisy. Będą w swojej klatce (jeśli byłaby taka konieczność- mogłyby być dołączone do stada, ale wolałabym, aby były we dwie w klatce), karma, żwirek, przysmaczki- wszystko zapewnię. Mieszkam w Radomsku, mogłabym je dowieść do Łodzi, Bełchatowa, Piotrkowa Tryb, Częstochowy. :)
Ze mną: Dyzia Daisy Kotek: Psotka :)
Za TM: Felcia [*]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: madziastan »

To u mnie nie będą na DT? ;)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Cytrynkaa
Posty: 101
Rejestracja: śr sie 01, 2012 10:10 pm
Numer GG: 39273470
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Cytrynkaa »

Wygląda na to że tak, chciałam się jeszcze zorientować :)
Ze mną: Dyzia Daisy Kotek: Psotka :)
Za TM: Felcia [*]
Awatar użytkownika
puudi
Posty: 49
Rejestracja: ndz sty 06, 2013 5:24 pm
Numer GG: 11020903
Lokalizacja: Gdynia

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: puudi »

Gdynia i okolice
poszukuję miejsca dla 3 szczurków. (2 samiczki i 1 wykastrowany samiec)
czas - woodstock czyli od około 31 lipca do 4-5 sierpnia.
nie ma problemu z klatką, jedzeniem, ściółką. mile widziany kontakt drogą mailową
puudi88@gmail.com
Jak ćwiczyć pa­mięć, by umieć zapominać?
Awatar użytkownika
cela
Posty: 68
Rejestracja: czw lip 07, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: cela »

Cześć
z wyszukiwarki dowiedziałam się, że tu mogę zadać to pytanie.
Czy ktoś z Warszawy nie chciałby zająć się moim zwierzyńcem między 31 lipca a 3 sierpnia. Chciałabym wyjechać na te 4 dnia osoba, która zawsze zajmuje się naszymi stworami niestety w tym czasie nie może.
Czy mógłby ktoś z Was wpaść im wymienić wodę, dać jeść i pogłaskać? :) Odpada niestety podrzucenia ich komuś, bo to nie tylko szczurasy i ogólnie byłoby ciężko ;)
Jakoś się odwdzięczę. ;)

Proszę o pomoc, bo wyjazd stoi pod znakiem zapytania w tym momencie :(
pozdrawiam
Moi Panowie : Grizwold, Kamyk, Horazon
Moje Panie: Pempuch, Czarna Stopa, Myszor, Pirat i Rubin, Mikron
W stadzie ze Śmiercią Szczurów: Szeryf, Mała, Haski, Pucio, Kangur, Malan, Gutjerez, Garincza, Biała, Mamucha [*]
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Hanka&Medyk »

Witajcie,
Poszukuję opieki dla 5-szczurowego stada (3 samice i 2 wykastrowanych samców) w okresie od 14.08 do 23.-25.08. Co najmniej 2 stwory muszą dostawać leki, 2 pozostałe zostaną jeszcze zweryfikowane pod kątem konieczności podtrzymania leczenia ze względu na problemy z uszami. Jedna z samic nie przejawia żadnych oznak stanów chorobowych. Leki oczywiście dostarczam, za ewentualne wizyty u weta zwrócę.
Będę bardzo wdzięczna za wsparcie, żeby nie popłynąć wykupując miejsce w hoteliku dla zwierząt.
Pozdrawiam,
Hanka
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
erasjo
Posty: 64
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 12:06 am

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: erasjo »

Gdańsk - samiczka potrzebuje domu

Poszukuję DT dla samiczki - półdzikiej. Niestety nie mam ani klatki ani warunków by zapewnić jej domek. Szczurka jest do adopcji - szuka nowego domu. Niestety nie może u mnie zostać do tego czasu choćby ze względu na za małą klatkę. To znajda która jeszcze nie ma zbyt dobrego kontaktu z człowiekiem ( co ciężko określić poprawnie po jednym wieczorze z człowiekiem - a przejściach na wolności). Nie jest agresywna - można bezpiecznie wsadzić rękę do klatki - ale nie sądzę by bezpieczne było łapanie jej. Jak łapałam ją pod blokiem - próbowała ugryźć. Choć samo uciekanie przede mną polegało na tym że odchodziła na odległość pół metra...ja krok w jej stronę - ona wyrównywała odległość. Reaguje na nawoływania i cmokanie - wystarczy pogadać do niej miękkim głosem - podchodzi zaciekawiona.

Jest chętna do zabawy - zwykłym kawałkiem papierka ją pozaczepiałam - goniła za nim, bez agresji, jak kto bawiący się włóczką.

Prosiła bym o kontakt albo tu na forum albo mail : magdalena.aneta.czapiewska@gmail.com, albo tel 698 770 928 można np napisać sms - oddzwonię. Albo puścić z 2 sygnały z rzędu - to też oddzwonię.
Awatar użytkownika
dumbi
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 5:19 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: dumbi »

Hej, jestem z Gdańska, poszukuję osoby, która zaopiekowałaby się moimi dwiema samiczkami w terminie 11.09-26.09, wyjeżdżam za granicę i niestety nie mogę zabrać ich ze sobą.
Samiczki w wieku ponad 2 lata, Dumbi bardzo kontaktowa, Bianca to dzikus, ale przy odrobinie cierpliwości można przyzwyczaić do nowo poznanej osoby i miejsca.
Szczurkom zapewnię jedzonko, przysmaki, żwirek i oczywiście klatkę.


W ramach rekompensaty kupię żwirek, karmę lub coś czego Wasze zwierzaki w danym momencie potrzebują.

Proszę o kontakt mail'owy: ittersbitters@gmail.com
Dwie psotki: Dumbi, Bianca

Obrazek
Za TM: Polky, Babcia, Chiquita, Bella, Misia, Zosia [*]
Awatar użytkownika
dumbi
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 20, 2011 5:19 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: dumbi »

Nie ma nikogo z Trójmiasta, kto zaopiekowałby się moimi dwiema samiczkami?
To dość ważne :(
Dwie psotki: Dumbi, Bianca

Obrazek
Za TM: Polky, Babcia, Chiquita, Bella, Misia, Zosia [*]
akanti
Posty: 22
Rejestracja: ndz mar 17, 2013 2:07 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: akanti »

WARSZAWA
Szukam dla moich dwóch chłopców DT w terminie 15.09-2.10. Poprzednia osoba u której ich zostawiłam na 5 dni nie zmieniała im wody i nie wypuszczała, więc chyba już nigdy nie zdecyduję się na osobę, która nie miała do czynienia ze szczurami.
Oczywiście zapewniam im wszystko co do życia niezbędne no i klatkę.
Odwdzięczę się w potrzebie, a i mogę uszyć polarkowe mebelki.
Ze mną: Fred i George
Gdzieś hen daleko: Larra
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”