Spółka z.o.o. ♥

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: limomanka »

Toż to sierściuchy - tylko trochę większe ;) Pięknie razem wyglądacie.
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: Megi_82 »

Mizianko dla Xiao! ;D :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: Bandziornooo »

Ojej, dawno tu nie byłam :)
http://imageshack.us/photo/my-images/818/31da.jpg/ - w tej panience się zakochałam... :)
Bardzo duże to twoje stadko i do tego Pan Placuszek :) Jakie to maleństwo przy szczurkach...:) Taki jakby Ci uciekł z klatki to miałabys dłuuuuuuugą noc :) haha :) Dobrze że wszystkie baboczyska się znalazły :)

A co do koni... zazdroszczę :) kiedys muszę spróbować :)
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: limomanka »

hahahaha, pan Placuszek (czyli Pan Mysz) już u mnie ;D Cudowność! Nie mogę przestać się nim zachwycać - chyba wsiąkłam w myszy na amen ;)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: Bratka.a10 »

Łołołoł! Jakie piękne duże sierściuchy i xiao! :D
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

limomanka pisze:Nie mogę przestać się nim zachwycać - chyba wsiąkłam w myszy na amen ;)
Myślę, że to nie Ty wsiąkłaś w mysz, ale to jej zapach już pewnie wsiąknął w Ciebie :P Fuuuuuuj śmierdziochy :P Ale ja tez jestem zamyszona po uszy, jak tylko będe miała okazje to biore na ślepo jakiegoś kawalera a potrzebie :D

U nas nic ciakawego, leniuchujemy sobie, ja oczywiście jestem chora ::) Stado uczy sie kuwetowania, ale mam wrażenie że zbytnio im to nie idzie... Ciągle namiętnie wysypują żwirek z kuwety, a potem robią kupy poza kuwetą, z pretekstem "Bo przecież tam był żwirek!" ;D

Mizianko, postaram sie jakoś wrzucić foty nowe :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: limomanka »

Myślę, że to nie Ty wsiąkłaś w mysz, ale to jej zapach już pewnie wsiąknął w Ciebie
Nie ukrywam, że zapach Pana Mysza skłonił mnie do szybszego zakupu porządnej duny fun ;D

Mizianko dla Twoich maluchów :-*
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

Reaktywacja.

A więc u nas... zimno, ciemno, śpiąco i ogólnie jesiennie :)

Claviculka nadal u nas siedzi, nikt takiego dziada nie chce. Mam zamiar połączyć ją ze stadem, bo po prostu nie moge już patrzeć jak siedzi sama bidulka. Tylko przedtem muszę iść ze stadem na przegląd do weta. Nesca ostatnio strasznie oddycha boczkami i muszę sprawdzić co się z nią dzieje... do tego muszę Moccę wybadać, bo miałam z nią przedwczoraj wieczorem dość... niemiły wypadek... otóż...:

Stado hasało sobie w najlepsze na wybiegu. Wyszłam na chwilkę i zostawiłam otwarte drzwi do pokoju w którym biegały. Wróciłam i chciałam zamknąć drzwi. Zawsze patrzę przed tym czy nie ma tam jakiegoś szczura, ale wtedy niosłam coś w rękach (nawet nie pamiętam co) i po prostu nie popatrzyłam. Próbuję zamknąć drzwi, ale jakoś się nie da coś mi przeszkadza. spróbowałam dopchnąć mocniej - nic. Patrze na dół.... a tam z drzwi wystaje tylko tylna połowa czarnego szczura... I w tym momencie umarłam na zawał. Otworzyłam drzwi najszybciej jak umiałam. Stała tam, wogole się nie ruszała, wolno oddychała. Zaczełam panikować. Wzięłam ją na ręce, usiadłam, zaczełam ją głaskać, mówić że wszystko będzie dobrze. Byłam bliska płaczu, myślałam tylko o tym że zabiłam szczura i że nigdy sobie tego nie wybaczę. Nagle ona podniosła się powoli, zeszła mi z rąk i zaczeła powoli dreptać do kalatki. Weszła i położyła sie na półce, cały czas ciężko oddychała. W końcu nie wytrzymałam, wzięłam, wyjęłam ją i znów położyłam ją na swoich kolanach. Ona weszła mi pod bluzkę i chwile tak leżała. W końcu chyba jej się znudziło, wyszła, zeszła z moich kolan i zaczeła normalnie biegać i normalnie się zachowywać :) Teraz jest już całkiem dobrze, jest zdrowa jak ryba, ale wolałabym na wszelki wypadek ją zbadać i zobaczyć czy się nic nie stało gdzieś jej w środku.

Po wizycie u weta napiszę i dodam jakieś foty :)

Pozdrowienia ze spółki!
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: Megi_82 »

O matko, faktycznie zawał...
Zbadaj dla pewności, ale pewnie wszystko jest w porządku :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: Bandziornooo »

Ojeeeeeeej biedna Mocca :), ale musiałaś mieć stracha co? Pewnie ona też się tylko tak wystraszyła, myśląc że Pancia zaplanowała jakiś atak na jej personę drzwiami :P haha :)
Przed wizytą u weta sama możesz ją obmacać dokładnie, jak ją gdzieś boli to zapiszczy, ale skoro mówisz że już normalnie hasa, to pewnie wszystko oki :)
Daj znać co tam z Nescą, czy wszystko w porządku :)
Drapaki ode mnie i "iskacze" od Doris i Arleny hihi :)
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: emi2410 »

Puk puk? Halooo, gdzie przepadła xiao i wieści o Spółce? ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: Eve »

podłączam się pod pytaniem :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

Xiao ma kare i nie ma internetu :P
"Nie ma internetuuuu, internetuuu nieeee maaaaa!" ;D Xiao ma z tym dziwne wspomnienia, bo xiaosiowy przyjaciel zlany w trupa tak sobie śpiewał jak mu się internet zaciął.

Są zdjęcia. Mało świąteczne, ale zawsze coś, rodzinka z komplecie... szkoda że kaltka już nie, ale za niedługo będzie już nowa, większa, piękniejsza! Ja już patrzyłam na jej zdjęcie w komputerze i z nią rozmawiałam, więc i ona jest zawiadomiona o swoim rychłym zmianie miejsca pobytu... ::)

Więc...

na początek Knedel, jako że udało mi się cyknąć mu fotę :D
Obrazek

I te rewelacyjna mina oraz poza Panbego...
Obrazek

Chwilowy zawias :P
ObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Tak sie u nas pije z poidełka :P
Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Sesja foto Bezy wziągającej smatę do klatki. Tak bardzo mnie to zafascynowało...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Szczur na szczurze szczurem przygniata ::)
ObrazekObrazek

Słodkości słodkości, no przecież nic tylko brać i całować :-*
ObrazekObrazek

... a ja się głupia zastanawiałam czemu one tak szybko jedzą... ;)
Obrazek


także ten... WESOŁYCH ŚWIĄT! :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: akzi »

ciekawa jestem jak ty odróżniasz te pyski :P
http://imageshack.us/photo/my-images/856/3v2r.jpg/
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. czyli 6 małych wafli :D

Post autor: xiao-he »

no prosze cie, na górze jest Nesca, pod nią Beza, po prawej na dole Szyszka a po lewej Szajba ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”