Witam!

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mikaa88
Posty: 57
Rejestracja: pt sie 23, 2013 5:11 pm
Lokalizacja: Łódź

Witam!

Post autor: mikaa88 »

Witam Wszystkich!

Mam na imię Agata i jestem z Łodzi. Od niedawna razem z mężem opiekujemy się dwiema szczurciami - Fizią i Kiki, a od 2 dni są z nami jeszcze 3 maluszki (druga szczurcia jak się okazało była w drugim tygodniu ciąży kiedy ją wzięliśmy). Jak dotąd to forum baaaardzo nam pomogło w tych pierwszych tygodniach z nowymi dla nas zwierzolkami, więc chciałabym również dzielić się naszymi doświadczeniami i radością z zajmowania się Ogonkami.

Pozdrawiam! :)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: madziastan »

Witaj serdecznie, też jestem z Łodzi :) Jakiej płci są te maluszki? Pamiętaj o rozdzieleniu samic od samców po 4,5tygodniach, jeśli o Tym nie wiesz :) Aha i w razie co, polecam adopcję :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
mikaa88
Posty: 57
Rejestracja: pt sie 23, 2013 5:11 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam!

Post autor: mikaa88 »

Maluszków na razie staram się nie ruszać, więc są jeszcze nierozpoznane :) O rozdzielaniu wiem, dokształcam się intensywnie od wczoraj :D Zresztą w razie czego w rozpoznawaniu pomoże pani wet, mamusia była w trakcie leczenia się z wszołów, więc maluchy będą miały wyprawę na kontrolę za jakieś 3 tygodnie jak ciut podrosną. Jeżeli nie urodziło się trzech chłopaków to chcę zostawić dla nas jedną dziewczynkę a pozostałą dwójkę oddać do adopcji jakiejś dobrej duszy ;)
Z nami: Tosia, Newton, Czesio
______
w nowym domku:Maguś [*][/url][/color]
______
za Tęczowym Mostkiem: Pysio [*], Kiki [*], Fizia [*][/color]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: madziastan »

To super :) Polecam wet dr. Jóźwik z Zwierzętarni :) Widzę że założyłaś wątek w narodzinach, będę tam śledzić!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
mikaa88
Posty: 57
Rejestracja: pt sie 23, 2013 5:11 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam!

Post autor: mikaa88 »

Właśnie dr Jóźwik zajmuje się naszymi dziewczynkami (z poleceń z forum właśnie, w innej przychodni gdzie nie zajmują się gryzoniami też polecili Zwierzętarnię).
A dzieciaczki przyspieszyły znacznie moje pojawienie się na forum, więc obowiązkowo musiałam je światu pokazać <3
Z nami: Tosia, Newton, Czesio
______
w nowym domku:Maguś [*][/url][/color]
______
za Tęczowym Mostkiem: Pysio [*], Kiki [*], Fizia [*][/color]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: xiao-he »

Cześć, witamy na forum ;)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”