Hey wszystkim ;D

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Snickers&Twixs
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 10:22 am

Hey wszystkim ;D

Post autor: Snickers&Twixs »

Cieszę się, że istnieją takie fajne fora dla naszych wspaniałych ogonów :D No, niestety ja na razie nie mam, ani jednego :'( Mój ostatnio zdechł, mój mały wąsaty przyjaciel... W przyszłym tygodniu jadę po 2 młodych samczyków, no, niestety... Z zoologa. Trzymajcie się ciepło i trzymajcie kciuki, aby maluchy były zdrowe. A, no i mizianko dla waszych podopiecznych ;)
Pozdrawiam,
Snickers&Twixs
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Hey wszystkim ;D

Post autor: Ensui »

Witaj na forum! Koniecznie muszą być ze sklepu? Jestem wręcz pewna, że w 100% zdrowe nie będą, a naprawdę warto uzbroić się w cierpliwość i poszukać maluchów do adopcji od prywatnych osób.
Obrazek
Obrazek
Snickers&Twixs
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 10:22 am

Re: Hey wszystkim ;D

Post autor: Snickers&Twixs »

Ja mam ciut inne poglądy na to wszystko ;D Mam sprawdzony sklep, w którym raz na 100 trafi się chory zwierzak. Ale, niestety jak w każdym zoologicznym szczurki są wcześnie brane od matki. Poza tym trzeba pomagać też ogonom ze sklepu, bo wszyscy przerzucą się na adopcje i jakie życie będą miały zwierzaki z zoologa ? :'( A, w moim ulubionym sklepie zoologicznym zwierzaki są towarzyskie, przyjacielski i z reguły zainteresowane człowiekiem :* No chyba, że akurat śpią, hi hi. Myzianko dla waszych pupili <3
Pozdrawiam,
Snickers&Twixs
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Hey wszystkim ;D

Post autor: madziastan »

Błędne koło - niestety dzięki Tobie, zyski się obracają, traktują po prostu jak towar - rozmnażają niepewne szczury i zabierają dom tym szczurom, które czekają na dom z forum, tablicy itd.

Nie zwróciłeś uwagi że chore szczury mogą być 'likwidowane' ze sklepu? Zabite? Żeby nie mieć złej opini i mieć dużo kasy dzięki Tobie? :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Snickers&Twixs
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 10:22 am

Re: Hey wszystkim ;D

Post autor: Snickers&Twixs »

Tak, faktycznie. Zarabiają dzięki mnie, ale mi to nie przeszkadza. Znajoma mojej babci tam pracuje, i zapewniam, że nie mordują tylko usypiają, aby zwierzak się nie męczył. Zwierzaki są codziennie wyciągane i w pełni obeznane z człowiekiem. A, myślicie, ze skąd są ogony z tablicy? Z zoologa, rzadko urodzone przez szczurzycę sprzedawcy. Zwierzęta z zoologicznego są z pseudo hodowli, ale po co mam wydawać kasę na szczura z hodowli, skoro o wiele lepszego mogę mieć ze sklepu. Poza tym gdybym nawet chciała to rodzice by mi nie pozwolili ::) nie odbierajcie tego proszę źle, jestem po prostu inna. Myzianko i przytulas dla każdego ogona <3
pozdrawiam,
Snickers&Twixs
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Hey wszystkim ;D

Post autor: madziastan »

Snickers&Twixs pisze: A, myślicie, ze skąd są ogony z tablicy? Z zoologa
Oczywiście, że tak. Więc czemu nie zaadoptujesz szczury (za darmo) które były z zoologów - niż dać się zarobić sklepom zoologicznym? :) Logicznie.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Snickers&Twixs
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 29, 2013 10:22 am

Re: Hey wszystkim ;D

Post autor: Snickers&Twixs »

Witam, mam nowe info co do moich przyszłych podopiecznych. Ogonów będzie cała święta trójca <3 Na święta bożego narodzeni dostane kolejne 2 od stryja, w gratisie z wielką angielską klatencją ;D Ja, mama i tata będziemy mieć po jednym. Skąd ten pomysł? Jak zwykle dała go mama, miała kiedyś szczura, a teraz znowu chce po około 20 letniej przerwie. Ale, szczury będą na 100% z zoologa, nie umiem nic znaleźć jeśli chodzi o adopcje :/
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Hey wszystkim ;D

Post autor: madziastan »

Po prostu się nie starasz :) Adoptować każdy może i transport to nie problem. Trzeba szukać.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”