Trójca święta :3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Trójca święta :3

Post autor: xkuubi »

ohohohohoho!
Ludzie to jednak czasami zapominają nie tylko głowy. Moja koleżanka znalazła dzisiaj szczurka, na ławce koło reala. I to w sklepowym kartoniku. Wygląda na to,że ktoś go po prostu zapomniał. Szczurek jest śliczny, haszczak, ale samczyk :/ Jeszcze dzisiaj założę mu wątek adopcyjny. Tymczasowo wołam na niego Kowalski, później wrzucę jakieś focisze :)
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Trójca święta :3

Post autor: missia »

I to w sklepowym kartoniku.
Z zoologika? Kurcze ktoś musiał być nieźle zakręcony, żeby zapomnieć! ::) Mam nadzieję, że Kowalski znajdzie dobry dom :)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
Oraciezie
Posty: 61
Rejestracja: ndz mar 03, 2013 4:55 pm
Numer GG: 46619253
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Re: Trójca święta :3

Post autor: Oraciezie »

Co tam słychać u klusek ;D
Mu­zyka jest wyższym ob­ja­wieniem niż wszys­tka mądrość i ja­kakol­wiek filozofia. ~Ludwig van Beethoven.

ze mną:
Filip i Hades, ciury z piekła rodem:)


Za TM:
[*]Piesek Maja, Chomik Hedwiga [*][/i]

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40346
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Trójca święta :3

Post autor: xkuubi »

cześć i czołem kluski z rosołem!
Dawno mnie tu nie było, ale brak czasu robi swoje, niestety :P
A z racji przerwy świątecznej,wolnego od pracy i szkoły wpadła jakaś tam chwila,przypomniałam sobie że było kiedyś takie forum i jestem. Może i na dłużej, zobaczymy jak po nowym roku wszystko się potoczy :)
Panny mają się dobrze. Wszelkie chorubska, alergie czy gorsze humorki na szczęście je omijają :D Wraz z przyjściem zimy też sporo im się urosło(w pasie oczywiście) :P
Jak łaskawie panie pozwolą i przestaną sumiennie uciekać przed obiektywem to cyknę im pare fotek :P
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
Awatar użytkownika
xkuubi
Posty: 386
Rejestracja: wt lut 12, 2013 12:13 am
Numer GG: 28198941
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: Trójca święta :3

Post autor: xkuubi »

bum bum
Dawno mnie tu nie było ;) Ostatnio przypomniałam sobie o forum i od kilku dni zbieram się, aby coś napisać. Zdjęć narazie nie mam i szybko nie będzie, ponieważ padł mi aparat ;p. Kilka nowości. Pepe cała i zdrowa, ostatnio przybrało jej się trochę na wadze wręcz :D Hula właśnie wesoło po pokoju :) Devil troszkę gorzej. Równie energiczna, ale na grzbiecie pojawił się jej mały guzek, jutro jadziemy do weta. Martwi mnie to. Tym bardziej, że prawdopodobnie w gronie pojawi się nowy szczurek. Trzymajcie kciuki aby wszystko było dobrze ;)
Ze mną: Dexter, Leon[idas], Demon i tymczasy :)
Za tęczowym mostem: Kubuś,Pepe,Devil
[*][/size][/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”