elo, elo 52O

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

elo, elo 52O

Post autor: nesti »

cześć wam :)
nazywam się natalia i mam 14 lat.
jestem na tym forum juz jakis czas jednak nie wiedzialam ze jest dzial poswiecony dla takich nowicjuszy jak ja. :)
forum to czytam jakos od czerwca, dopiero gdy zostalam wlascicielka szczurka zdecydowalam sie zalozyc tu konto, zreszta potrzebowalam waszej pomocy ;-*
z gryzoniami mam juz spore doswiadczenie, mialam kupe zwierzatek.
obecnie w moim domu znajduje sie 5 myszoskoczkow, rybki w ogroomnym prawie 200l akwarium ale nim zajmuje sie glownie moj brat, mama niekiedy :)
a jesli chodzi o skoczki mam trzy samiczki i dwoch samcow. sa podzielone plciowo. mam jeszcze pieska :)
ii.. mojego Froda, ktorego w stresujacych sytuacjach gdy np. wykopie ziemie z kwiata i uswini caly pokoj nazywam Fredwardem :))
Awatar użytkownika
Evilka
Posty: 171
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 12:01 pm
Numer GG: 6273947
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: elo, elo 52O

Post autor: Evilka »

witaj! i przy najblizszej okazji podziel sie fotkami pupili:)
'I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania.'
Neo, Doc i Aki
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: elo, elo 52O

Post autor: IHime »

Witam serdecznie! Dla nowicjuszy mamy poświęcony jeszcze jeden kawałek forumowej podłogi, taki alfabet podstaw: http://szczury.org/viewtopic.php?f=2&t=15893. Zapraszam do przeczytania fragmentu pod literką "P". Miłego korzystania z wiedzy!
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: elo, elo 52O

Post autor: nesti »

A wiem o tym doskonale że moja szczurzynka potrzebuje towarzysza , planuje mu ja kupic gdy tylko mama sie zgodzi :)
widze jak mojemu sloneczkowi brakuje towarzystwa. klatke mam ogromna, nie wiem czy wspominalam ma 100 cm na 50 czy ileees tam. jest to kroliczowka. frondzinek juz sie prawie nie miesci przez kraty, nie wiem dokladnie poniwaz on caly dzien ma wolny pokoj. biega sobie, nic nie gryzie, zreszta wszystko jest zabezpieczone, czasami gdy nie ma nikogo dlugo w domu mama zamyka go w mniejszej klatce z mniejszymi odstepami :)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: elo, elo 52O

Post autor: madziastan »

Nie kupuj szczurka :) Adoptuj! U nas jest masa szczurów szukających domów. A dlaczego nie kupować? Dowiesz się na forum!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: elo, elo 52O

Post autor: nesti »

wiem to wszystko :)
jednak moja mama nie zgodzi sie mna wizyty przed adopcyjne i wgl .. :((
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: elo, elo 52O

Post autor: madziastan »

Można obejść bez wizyt adopcyjnych. Wystarczy porozmawiać z osobą oddającą szczury i nawet można pokazać zdjęcia, wejść na kamerkę internetową...
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
nesti
Posty: 32
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 6:57 pm

Re: elo, elo 52O

Post autor: nesti »

nie mam kamerki internetowej hahah
ale facebook czy co moglabym oczywiscie podac :)
zdjecia klatki, szczurzynki mojej obecnej bo czytalam ze to tez jest wymagane :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”