Po laczeniu. Problemy. Rozdzielic ?

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
_Victoria_
Posty: 16
Rejestracja: śr paź 02, 2013 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa

Po laczeniu. Problemy. Rozdzielic ?

Post autor: _Victoria_ »

Moje baby sa od 20 h razem w klatce, przetrwaly noc . Ale dobrze nie jest .. Malutka calkowicie sie poddaje , wieksza ja dominuje na kazdym kroku szarpie lapkami wywraca jak zabawwke , a malenstwo zastyga w rogu klatki i sie boi :( Nie wiem czy jest sens tak ja meczyc. Obydwie sa w roznych rogach klatki ciagle a jak mala wejdzie w droge wiekszej to zostaje poszarpana pazurkami ze futerko nie raz widac. Ogolnie jest ciagle wystraszona.. Troche chodzi po klatce podje napije sie wody i ucieka w kat i drzy :( a duza zachwouje sie jakby jej nienawidzila ... omija a jak wpadnie na nia to szarpie. Nie wiem co robic :/...
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Po laczeniu. Problemy. Rozdzielic ?

Post autor: Saaa »

z tego co radza na forum to nie rozlaczaj ich dopoki nie poleje sie krew. Mala moze sie przyzwyczaic do starszej szcurci a to co opisujesz takie tarmoszenie pokazuje dominacje. Ja mam teraz dokladnie to samo ale ja dopiero zaczynam laczenie:) przeczytalas dokladnie pierwszy temat?
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Po laczeniu. Problemy. Rozdzielic ?

Post autor: IHime »

Po prostu jeszcze nie skończyłaś łączenia.
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Po laczeniu. Problemy. Rozdzielic ?

Post autor: Saaa »

a ja mam troche inny problem. Od 2 dni jest u nas Remy, Irokez z Remym raczej dobrze sie bawi;) Maly traktuje go jak wujka czy ojca. Niestety mam wrazenie ze Wally sie go boi momencie kiedy latali po lozku a ja siedzialam na nim (wiedzialam ze to nie zaszkodzi w laczeniu) wchodzil mi pod szlafrok w momencie gdy tylko Remy pojawil sie za blisko. Czasem zdazalo sie ze nie uciekal wtedy lapal Remyego za kark i przyduszal do podlogi. Troche sie boje ze malego udusi na razie nie staralam sie ich rozdzielic. moje pytanie bzmi czy Wally faktycznie sie boi i czy moze cos zrobic przez takie przyduszanie Remyemu? Czy moze to nie jest dokonczone laczenie i po paru razach to wszystko sie unormuje;)
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Po laczeniu. Problemy. Rozdzielic ?

Post autor: akzi »

myślę ze się dogadają
a to duszennie jak opisujesz to raczej wygląda na dominację

nic nie powinno się dziać więc zaciśnij zęby i daj się chłopaką dogadać 8)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”