A oto My Rondzinka na 103

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Iga0505
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 11, 2013 4:50 pm

A oto My Rondzinka na 103

Post autor: Iga0505 »

[*]Witam serdecznie:-) Znów powróciłam na to forum któro przed laty odwiedzałam codziennie. Po kilku latach znów postanowiłam nabyć szczurka. Wiem, że na wstępie zostanę potępiona za szczura ze sklepu, ale kiedy wybrałam się skompletować wyprawkę dla pupila zobaczyłam chude jak patyk maluchy w akwarium. Mimo, że miał do mnie trafić szczurek z hodowli, zrezygnowałam wróciłam do domu przemyślałam sprawę i znów poszłam do sklepu po malucha. Przyniosłam do domu dziewczynkę, niestety mimo zapewnień personelu o 100% zdrowiu zwierzaka mała kicha i drapie się. Jestem wściekła, bo mam też w domu chore dziecko i nie mam możliwości wyjść z nią do weterynarza, a mąż jak na złość także chory i na dodatek w szpitalu. Tak zaczynam nową przygodę z pudełkiem moim upragnionym od wielu lat, kiedyś szczurki były dla mnie jak dzieci teraz kiedy mam już własne maleństwo myślałam ,ze moje podejście do zwierzęcia się zmieni, ale nie zmieniło się ani trocheę . Cały dzień na zmiane biegałam od zasmarkanego synka do kichajacej Tosi. Moja rodzina się powiększyła.Zadzwoniłam do męża z informacją że zamiast jego upragnionego srebrnego Yorka jest równie piękna srebrna szczurcia. Był w lekkim szoku, ale z domu mnie nie wygonił:-) Więc Oto My :-) Wesoła rodzinka mój roczny synek, ja, mąż i moja córa Tosia. Witamy
Awatar użytkownika
Evilka
Posty: 171
Rejestracja: śr kwie 11, 2012 12:01 pm
Numer GG: 6273947
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: A oto My Rondzinka na 103

Post autor: Evilka »

Witaj i pamiętaj spraw Tosi koniecznie koleżankę!
Czekamy również na fotki i dalsze opisy.
A całej rodzince życzę zdrówka!
'I należysz do mnie, choć to nie kwestia posiadania.'
Neo, Doc i Aki
Awatar użytkownika
Iga0505
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 11, 2013 4:50 pm

Re: A oto My Rondzinka na 103

Post autor: Iga0505 »

Zastanawiam się nad koleżanką, ale wolała bym Dumbo.
Awatar użytkownika
Iga0505
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 11, 2013 4:50 pm

Re: A oto My Rondzinka na 103

Post autor: Iga0505 »

Dzisiaj na 16 mamy pierwszą wizytę u Weterynarza:-( trzymajcie kciuki za malutką żeby nic poważnego jej nie było. Szczurka czuje się w miarę dobrze tylko co chwilę kicha i prycha. Wybieram się do Pani która sprawdzalła zdrowie mojej małej zanim trafiła i powiedziała że jeżeli sczurzynka faktycznie jest chora to będzie ją leczyć za darmo bo chyba się lekko obawia, że zrobię poważny dym Każda matka broni swoich dzieci:-) Rano byłam u lekarza z synkiem bo też jest przeziebiony a teraz z ogonową córcią:-\ Jedynie ją się jeszcze trzymam w zdrowiu.
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: A oto My Rondzinka na 103

Post autor: Ensui »

Iga0505 pisze:Zastanawiam się nad koleżanką, ale wolała bym Dumbo.
Musisz na bieżąco sprawdzać ogłoszenia, może akurat coś się trafi. Ja też traciłam nadzieję na dziewczynki, bo akurat na horyzoncie byli sami panowie do adopcji, aż tu nagle pojawiła się informacja z małymi dziewuszkami :)
Iga0505 pisze:Dzisiaj na 16 mamy pierwszą wizytę u Weterynarza:-( trzymajcie kciuki za malutką żeby nic poważnego jej nie było. Szczurka czuje się w miarę dobrze tylko co chwilę kicha i prycha.
Jak tam po wizycie? To na pewno nic poważnego, ewentualnie lekkie przeziębienie, które zniknie po paru dawkach leku (*trzyma kciuki*).
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”