Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: ol. »

Wcale nie byłabym taka pewna czy pogrzebana, bo za Twoją sprawą będzie teraz za mną chodzić... :P
Całe zdarzenie ;D
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Historia paróweczki okazuje się mieć ciąg dalszy, post mortem niejako. Niestety, Muszka prawdopodobnie porzuciła kawałek rzeczonej pod szafką. Od frontu prześwit ma nie więcej niż 2 mm, więc paskudztwa nie da się wyciągnąć bez rozbierania całej ścianki mebla, ale Ej czuje, że są tam jakieś pyszności, albo chociaż wspomnienie po nich, i próbuje się dostać... Kopie, drapie, próbuje sięgnąć językiem, nawet próbowała... zasysać. Bystre diablę! Nie gryzie mebla tylko dlatego, że swoją felerną mordą nie obejmie. Boję się, czy zanim nie wrócę do domu nie ogarnie komputera i nie zamówi ekipy z podnośnikiem widłowym.

Amory Blu skończyły się niewesoło. Bagul nie była w nastroju na wysłuchiwanie serenad, pewnie bolała ja przysadkowa głowa, więc udziabała absztyfikanta wtykającego łapeczki między pręty. Udziabała solidnie, jak to starsza pani nie w humorze, krew się polała, młody ogłupiały z szoku i bólu, aż się zastanawiałam, czy na mnie nie kłapnie zębami, kiedy przemywałam paluszek. Wieczór był późny, rana nie śmiertelna, więc nie jechaliśmy do całodobowej lecznicy, tylko dałam mu 1/4 Tolfedine, a następnego dnia zabrałam do Zwierzętarni. W nocy wyglądało dość tragicznie, za dnia jeszcze napuchło, więc młody dostał antybiotyk i p/zap i mam mieć nadzieję, że nie wejdzie martwica, a może cały paluszek da się uratować.

Mam nadzieję, że Blu szybko dojdzie do siebie, bo na wtorek mamy umówione jajcięcie, którego strasznie się boję, mimo że chłopaki przebadani od lewa do prawa i na wylot, a zabieg będzie pod wziewką.
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Majaki Nocne

Post autor: Eve »

Zaglądam sobie do Was i zawsze się ryj uśmiecha, cudna jest ta Wasza "rutyna" :D Do Ej czuję głęboką, nieprzerwalną miłość III prędkości kosmicznej >3 A proszę się z twarzy Ejeczki nie śmiać, bo ten mały ufol co w środku siedzi w końcu wyjdzie i Ci powie co myśli ;D

Za paluszka moc kciuków ! :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: gosja1 »

Ojoj, chłopak tak się starał, a tu jeszcze może części ciała stracić. Kobiety to są jednak nieprzewidywalne, niezależnie od ilości futra :P Trzymam kciuki, by został uratowany, a tylko jajka stracił.

Ejka jest cudowna ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: Kluska123 »

To ja nieśmiało się znów witam z Tobą i Twoim stadkiem i przesyłam mnóstwo miziania od moich chłopców :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
pszczółka
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 9:42 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: pszczółka »

IHime, wpadłam zapytać, co u Fenolki? Jak się czuje? :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Eve, mnie się ryjek uśmiecha, jak tu wpadasz. :D
Gosja1, kciuki chyba działają! Paluszek Blu wygląda nie najgorzej. :D
Kluska123, witam ponownie w naszych skromnych progach! Nawet nie wiesz, jak mnie cieszy Twój powrót. :D
pszczółka, Fenka ma zdiagnozowany niewielki przerost serca, bez szmerów i płynu w płucach. Jest na Prillium. Niby jest ok, ale coś nieokreślonego mnie w niej niepokoi. Pisałam do Nakashy, ale musi być mocno zajęta ostatnio.

Baguli wymacałam dwa małe guzki. Na moje oko, ona się nie nadaje na zabieg. Zastanawiam się, czy to już czas na steryd. Serce się kraje nad tym - wiotkim jak szmateczka - ciałkiem, kiedy oczy nadal błyszczą elfikowymi iskierkami i tak by chciały...

Muszka zepsuła sobie nóżkę. Miałam ja zabrać do weta, ale po 12 godzinach i ćwiartce Tolfedyny nie ma śladu urazu, więc pewnie tylko się uderzyła. Klątwa niedzieli, zawsze jak nie ma sensownego weta, któreś się uszkodzi.

Latimeria też miała ochotę zrobić sobie krzywdę. Z oparcia fotela udało jej się dosięgnąć suszącego się koca, a po nim wdrapała się na linki od prania. Tańcowała z równą gracją po tych przykrytych ciuchami, kocem i po gołych, cieniutkich sznurkach. Wcale nie chciała dać się zdjąć. :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: Megi_82 »

IHime pisze: Baguli wymacałam dwa małe guzki. Na moje oko, ona się nie nadaje na zabieg. Zastanawiam się, czy to już czas na steryd. Serce się kraje nad tym - wiotkim jak szmateczka - ciałkiem, kiedy oczy nadal błyszczą elfikowymi iskierkami i tak by chciały...
Ech... wycałuj ją od nas :(
IHime pisze:Muszka zepsuła sobie nóżkę. Miałam ja zabrać do weta, ale po 12 godzinach i ćwiartce Tolfedyny nie ma śladu urazu, więc pewnie tylko się uderzyła. Klątwa niedzieli, zawsze jak nie ma sensownego weta, któreś się uszkodzi.
Przeczytałam to pierwsze zdanie i zrobiło mi się gorąco... uff :)
Klątwa niedzieli - święta prawda. Ewentualnie soboty po południu, ewentualnie wieczora po 20 ;)
IHime pisze:Latimeria też miała ochotę zrobić sobie krzywdę. Z oparcia fotela udało jej się dosięgnąć suszącego się koca, a po nim wdrapała się na linki od prania. Tańcowała z równą gracją po tych przykrytych ciuchami, kocem i po gołych, cieniutkich sznurkach. Wcale nie chciała dać się zdjąć. :)
No, to widzę, że też masz u siebie taką utalentowaną akrobatkę ;) Mnie chwilami brakuje już wyobraźni, na co jeszcze można wejść i którędy, jak daleko próbować skakać...;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: Arau »

Heh, ja już się boję co dupkom moim do łebka strzeli jak zaczną na wybiegi hasać... Bubuś już wyrósł z ryzykowania, ma swoje sprawdzone ścieżki, a to młode i z fantazją... ;x

Ucałuj Bagulątko, niech się trzyma dzielnie :*
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

Kciukam za bezpowrotne zniknięcie Bagulowych guzków (IHime, a może Theranecron by pomógł - to gruczolaki są?), za Fenolkę także, żeby ustąpiły wywołujące niepokój objawy.
Dużo buziaków dla majaków! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Uff, chłopcy w domu, jajka przeszły do historii. Robiliśmy na wziewce, więc panowie są w doskonałej formie, mają po dwa malusieńkie szewki. Najpierw przypięli się do poidła, teraz pochrupują jedzonko. :D
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: ol. »

Trochę szkoda groszkowych i blutkowych jajeczek...
Ale cóż, niech się chłopcy ładnie goją, ażeby wkrótce czerpać garściami z nowego, jeszcze bardziej zwariowanego życia :)
Za Bagietkę cicho proszę, żeby główka nie bolała, a guzki nie rosły do rangi problemu , a najlepiej jakimś sposobem same się ulotniły... Trzymaj się Bagisiu :-*

Latimeria linoskoczek - ach, co za piękny temat zadany wyobraźni ^-^
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: Paul_Julian »

Wpadłem do IHime z wizytą poznać Ejkę i załapałem sie na bardzo smaczna cukinie z warzywami :)
Ejka to latajace podwòjne Adhd... zostalem ogryziony wszedzie, ołapkowany, osmarkany, okichany i nie moglem sie opędzic :D
Az sie pani w kwiatkarni smiala, jak czekalem na IHime, wzialem Ejke na rece a ona od razu mi malo na glowe nie wlazla :)
Obejrzalem ogony, cudnosci ! dlugo by gadac i sie zachwycac :)
Jak ktos ma nadmiar energii polecam zabawy z Ejką w "kto kogo wykonczy"
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Z Bagulą jest kiepsko, miałyśmy ciężką noc, mam wrażenie, że steryd nie pomaga...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Majaki Nocne

Post autor: unipaks »

Bagisiu, trzymaj się słoneczko, ściskam kciuki :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”