Nasi ulubieńcy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi ulubieńcy

Post autor: Nathan »

Pomimo tak późnej pory odpisuję, bo mam na razie tygodniowy urlop. Aniu, dziękuję Ci bardzo, że się tak pieczołowicie szczurkami zajmujesz. To przykre, gdy dochodzi do schorzeń. Kacperek był moim ulubionym albinoskiem. Ach, te guzy. Niestety, u szczurków to częstość. Trzymam kciuki. :(
PS Świeczuszka dla Franklinka.
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
Awatar użytkownika
rainbowbox88
Posty: 213
Rejestracja: czw lis 17, 2011 1:03 am
Kontakt:

Re: Nasi ulubieńcy

Post autor: rainbowbox88 »

Nathan,
Dzięki za odpowiedź. Kacperek nadal ma się nieźle, ale niestety jest już bardzo słaby - ledwo chodzi, ale apetyt i zamiłowanie do przytulania nadal mu dopisują. Co 3 dni dostaje leki (Cabaser) i mam nadzieję, że jego stan nie będzie się gwałtownie pogarszał. Po moim ostatnim wpisie nastąpiła poprawa, ale niestety krótkotrwała i trzeba było zwiększyć dawkę leku. Robiliśmy też EKG i echo serca, gdyż pojawiło się podejrzenie arytmii, ale na szczęście nic ono nie wykazało. Trzymajcie kciuki za moją kuleczkę :-*
Zdjęcie Kacperka podczas suszenia suszarką ::) ok. tydzień temu:
Obrazek
I Harry'ego śpiącego na Rumcajsie :-* :
Obrazek
Nasze kochane kulcie: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33994

Ze mną: Strażnik & Kleksik
Za TM: Franklin, Kacper, Rumcajs , Skipper i Harry
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi ulubieńcy

Post autor: Nathan »

No rzeczywiście, coś smutna minka u Kacperka. Trzymam kciuki tak mocno, jak tylko się da. Za niego oraz całą resztę, by żyły w zdrowiu, miłości i szczęściu, możliwie jak najdłużej. Szczurnięci mają przechlapane, gdyż życie ich pieszczochów jest takie krótkie. :( Moje rybki w akwarium żyją znacznie dłużej. Pozdrawiam

PS Wow, jakie śliczne zdjęcie szczurków!
Piękne ujęcie. :)
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
Awatar użytkownika
rainbowbox88
Posty: 213
Rejestracja: czw lis 17, 2011 1:03 am
Kontakt:

Re: Nasi ulubieńcy

Post autor: rainbowbox88 »

No i jeszcze jakby mało było problemów okazuje się, że Kacper może mieć zapalenie układu moczowego... jutro rano jedziemy do weta to sprawdzić :(
Nasze kochane kulcie: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33994

Ze mną: Strażnik & Kleksik
Za TM: Franklin, Kacper, Rumcajs , Skipper i Harry
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi ulubieńcy

Post autor: Nathan »

Och... :( Aniusiu, dziękuję Ci, że się Nim opiekujesz. Lepszego domku znaleźć nie mogłem. Życzę wszystkiego, co najlepsze Tobie, Twojej Rodzinie i Twoim podopiecznym futrzakom. Wiadomo, że pomimo naszych trosk i starań, na niektóre rzeczy nie mamy absolutnie żadnego wpływu. Ale najważniejsze, że walczymy o Nie do końca. Bardzo się cieszę, że Kacperek jest u Ciebie. Pozdrawiam serdecznie, Nathan
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
Awatar użytkownika
rainbowbox88
Posty: 213
Rejestracja: czw lis 17, 2011 1:03 am
Kontakt:

Re: Nasi ulubieńcy

Post autor: rainbowbox88 »

Drodzy,
Niestety z przykrością muszę poinformować Was, że Kacperek odszedł wczoraj po południu. Niestety nie udało mu się dotrwać do 2 lat i 3 miesięcy :'( Wróciłam z pracy i zastałam go nieruchomego w klatce, na początku wydawało mi się, że śpi... jeszcze rano miał apetyt i chętnie jadł świeże ogórki, ale niestety liczne defekty chyba w końcu go wykończyły - przysadka, problemy z sercem, problemy z nerkami, zapalenie pęcherza... Niestety mimo walki nie udało się przedłużyć mu życia. Przynajmniej teraz już nie cierpi... był moim ukochanym szczurkiem i bardzo trudno będzie mi pogodzić się z jego utratą :(
Nasze ostatnie wspólne zdjęcie, jeszcze z zeszłego tygodnia.

Obrazek
Nasze kochane kulcie: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33994

Ze mną: Strażnik & Kleksik
Za TM: Franklin, Kacper, Rumcajs , Skipper i Harry
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi ulubieńcy

Post autor: Nathan »

Tak bardzo mi przykro. Leć, Kacperku, Cypisek z Mamusią na Ciebie czekają... i wiele innych szczurasków. [*] :(
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
Awatar użytkownika
Nathan
Posty: 373
Rejestracja: czw paź 06, 2011 8:31 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi ulubieńcy

Post autor: Nathan »

PS Świeczuszka dla Kacperka.
Ze mną: Marysia, Bolek oraz Pysiek.
Cypisku z Niuniuś, na zawsze zostaniecie w naszej pamięci! Buziaki, Skarbunie, śpijcie spokojnie. [*] [/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”