Pysio i Momo ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kusia
Posty: 37
Rejestracja: czw sty 24, 2013 11:10 pm
Numer GG: 17676240
Lokalizacja: Oświęcim

Pysio i Momo ;)

Post autor: Kusia »

Cześć ! ;) Dość długo już tutaj wchodzę więc postanowiłam się pochwalić moimi chłopaczkami ;D
Pierwszy był u mnie Momo:

Obrazek

Jest to strasznie panikujący Haszczak, który nienawidzi się głaskać ;D Dostałam go od chłopaka, gdy rozpaczałam po uśpieniu mojej Dodzik :( Momek wyglądał wtedy jak myszka, ale już wtedy zaczęłam go uwielbiać ;D Chłopak się trochę oburzył, bo zrobiłam mu lekcję na temat zakupu zwierzaków w sklepach zoologicznych, ale Przy Momusiu już mnie to nie interesowało, bo był już mój <3

Później zaczęłam się rozglądać za kolegą dla Momka, więc adoptowałam od dziewczyny tutaj z forum Pysia <3 Prześliczny Dumbo, który zje mnie z kopytami -,-
Obrazek

Jest niesamowitym łasuchem i uwielbia się głaskać ;) Ostatnio ma swoją szmatkę, na której zawsze śpi, gdy przesiaduję na komputerze ;D

Obrazek

Niedawno wyleczyliśmy u Pysia pasożyta, także oba szczurki nareszcie są zdrowe (Momo ma tendencje do katarku gdy tylko uchylę okno). Mam nadzieję że Moi chłopcy Was urzekną tak samo, jak mnie ^^ ;D
Nie ważny jest rozmiar serca. Ważne jest, ile zmieścisz w nim miłości.
Ze mną Momuś ;) W serduszku... : Gryzia, Duduś, Lufka, Dodzik, Sushi, Pysio ;(
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pysio i Momo ;)

Post autor: unipaks »

Śliczne chłopaki :-* Urocze są takie biurkowce jak Pysio, kiedy tak towarzyszą człekowi przy komputerze :)
Niech zdrowo rosną, wygłaszcz ich ode mnie i moich bab :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: Pysio i Momo ;)

Post autor: ema0505 »

śliczni chłopcy, ale Pysio <3
Obrazek
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pysio i Momo ;)

Post autor: diana24 »

Przepiękny dumbolec :-*
Przesyłamy od nas głaski i tulaski :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Pysio i Momo ;)

Post autor: Lilien »

Śliczni chłopcy :)
Osobiście strasznie uwielbiam husky i Momo skradł mi serce ;D
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kusia
Posty: 37
Rejestracja: czw sty 24, 2013 11:10 pm
Numer GG: 17676240
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Pysio i Momo ;)

Post autor: Kusia »

Dziękujemy bardzo za mizianka i czułe uściski ;)
Wczoraj mój facet kupił chłopaczkom zbożowego hamburgerka ;p Załączam fotki, do połowy zjedzonego Momusiowego ;D
Obrazek

Niestety Pyśka się nie uchował ;p

Dziś Momo pokazał swoje zapędy alkoholowe, na szczęście w ostatnim momencie go złapałam ;D Wy też macie takich małych alkoholików? ;P Dodatkowo klusek miał kolejne spotkanie bliskiego stopnia z naszym Ragdoll'em Beniaminem. Skończyło się tym, że kot wyszedł z pokoju oburzony, iż takie coś jak szczur mogło leżeć na "jego" łóżku ;D
Pysia natomiast tak dziś rozpierała energia, że w pewnym momencie się wystraszyłam ... Skakał po biurku jak na speedzie, biegał, jakby nigdy wcześniej nie miał nóg ;p Pomęczył się po czym poszedł znów spać na swojej ściereczce na biurku ;p
Nie ważny jest rozmiar serca. Ważne jest, ile zmieścisz w nim miłości.
Ze mną Momuś ;) W serduszku... : Gryzia, Duduś, Lufka, Dodzik, Sushi, Pysio ;(
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Pysio i Momo ;)

Post autor: Cyklotymia »

Ale wypaśny hambik :3
Ta ściereczka do leżenia jakoś mnie rozczuliła :) Prawie jak podkładka pod myszkę ;)
Wymiziaj gamońków, no i pewnie, dasz szczurom piwa zlizać z palca to potem będą żebrać o więcej, alkony jedne!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”