2 miesiace- duzo czy malo??

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: _Jamaica »

czy szczuraska ze sklepu zologicznego ktory ma 2 miesiace mozna nazwac jeszcze maluszkeiem? I czy uda sie go oswoic bez problemow??Bo moja myszka juz wlasnie do mnie jedzie:) :lol: :sunny:
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: sachma »

Bandyta mial 3 miesiace gdy zabralam go z zoologa... oswoil sie bardzo szybko :wink: troche cierpliwosci i uporu i szczurek jest twoj :wink: :lol:
Obrazek
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: knautia »

dwumiesięcznego szczuraska raczej maluszkiem nie nazwiemy bo jest już bardziej młodzieżą :) jak to już jedzie ? a nie miałaś wyjechać? czy mi sie zdawało?
_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: _Jamaica »

Nie jade:) Zrezygnowalam bo jak widze zdjecia tych kochanych zwierzatek to nie moge sie doczekac kiedy dostane szczurka
Nie moglam sie jakos odzwyczaic od zagladania co chwile do pokoju by wypuscic szczurka (moja suzi zgniela w sobote :-( ) a mowia ze najlepszym lekarstwem po stracie przyjaciela jest znalezienie jego odpowiednika... wiec nie chcialam czekac dlugo.
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: knautia »

no i jak tam? ogonek dojechał?
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: Fam »

moja tez miala 3 miechy i oswoila sie bez problemow, to juz nie maluszek ale jeszcze mlodzutki szczur
za tęczowym mostem: Karolcia
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: Dixi »

Moj pierwszy szczuras tez mial okolo 2 miechow, a jest super oswojony i ptzyjacielsko nastawiony do innych szczurow i ludzi :)
Pozdrawiam,
Aguśka
_Jamaica
Posty: 63
Rejestracja: sob mar 19, 2005 2:07 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: _Jamaica »

dojechał:)przecudny jest.spi wlasnie w mojej bluzie, i mam straszliwe wrazenie ze teskni- wczesniej byla z 2 siostrami w zoologu. chcialabym kupic jeszcze jedna ale rodzice chyba narazie sie nie zgodza. Martwi mnie tylko jej kichanie od czasu do czasu... A przede mna jeszcze dluga droga oswajania, jednak juz dzis widze ze ciekawska jest nieziemsko :lol:
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: Dinusia »

Jak ja kupilam moja szczurcie to od razu kupowalam szczurcie dla mojej cioci...i mojej cioci szczurka tez kichala czesto i pojechalismy z nia do weta...dostala zastrzyk i wet kazal ja trzymac w kocyku na rekach zeby sie grzala od czasu do czasu.I przeszlo..
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: knautia »

kichanie, jak już pewnie wiesz może mieć różna przyczyny... uczulenie na ściółkę, przeziębienie... poszukaj na forum, kontrolnie można do weterynarza, ale może na razie to stres...poobserwuj, czy nie ma innych objawow i spędzaj z nią duuużo czasu, żeby poczuła się bezpiecznie i powodzenia
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: Dona »

Profilaktycznie możesz jej podać vibovit albo echinaceę - nie zaszkodzi, a pomóc może.
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: Fam »

tak, polecz ehinaseom, i nie martw sie, kichanie czesto bywa u szczurow nerwowe, moja kichala przez tydzien od kupienia, zanim sie przyzwyczaila, to moze byc stres... ale lecz profilaktycznie tez jakby to bylo przeziebienie
za tęczowym mostem: Karolcia
TooSia
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 02, 2005 5:39 am

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: TooSia »

Heh:) Moja szczurzyca, którą mam od wczoraj ma 2 miesiące a mam wrażenie, że się zaczęła przyzwyczajać... :) jak daję rękę do klatki, żeby powąchała to mi na nią wchodzi i się wdrapuje:) a ja cmoktam tak charakterystycznie to nasłuchuje... :) te zwierzaki są kochane:)
Me & My Lady Sisi :D
dagna
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 2:16 pm

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: dagna »

Tak TE zwierzaki są naprawdą wspaniałe! Mam pytanie- a mnanowicie: co i w jaki sposób podawać szczurkowi profilaktycznie na wypadek przeziębienia? :?:
Łatka, Łatek i Gryzuś kochana!!!
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

2 miesiace- duzo czy malo??

Post autor: Fam »

echinacee 2krople 2xdziennie i wibowit do poidla moze tez byc cebion zamiast wibowitu kropla 2xdziennie
za tęczowym mostem: Karolcia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”