pytanie-laczenie samiczek

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: pytanie-laczenie samiczek

Post autor: Eve »

Wrzuć do transporterka i chodź po mieszkaniu w te i z powrotem a w ogóle jest cały dział o łączeniu wart przeczytania.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: pytanie-laczenie samiczek

Post autor: akzi »

z tego co mi wiadomo szczury od piszczenia jeszcze nie umarły ;)
a szamoczą się bo się dominują zapewne, psy też się wąchają po tyłkach i szczury też
poprostu się poznają i tak to wygląda

jeżeli jak piszesz nie dzieje się oprócz pisków i szamotania nic to nie interweniuj
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: pytanie-laczenie samiczek

Post autor: akzi »

pewnie jeszcze czasem się pokłucą podominują to całkiem normalne, moje szczury są już długo razem w klatce a dziewczyny gryzą mi się średnio 1 na 2 dni ;)

nie wiem co one w tym widzą dla mnie jest to mega irytujące ale widocznie muszą :) baby 8)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
corleonka
Posty: 3
Rejestracja: sob sty 04, 2014 12:36 pm

Re: pytanie-laczenie samiczek

Post autor: corleonka »

Moje dzieczynki takie zaczepianie praktykują od ponad dwóch lat i nie dość, że im nie przeszło to jeszcze mam wrażenie, że to lubią :). Krzywdy sobie nigdy nie zrobiły, a wydzierać się lubią dla zasady. Śpią razem i żyć bez siebie nie mogą. Z moich doświadczeń wynika, że tak zawsze szczurze stadka samiczek się zachowują jak nie ma żadnej o bardzo dominującym charakterze. Kiedy w stadzie jest przywódczyni to szybko je sobie ustawia. Jak żadna nie rządzi to wieczne piski i zaczepianie :) Spokojnie póki krew się nie leje jest dobrze :)
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pytanie-laczenie samiczek

Post autor: Buba »

Oj tam, że piszczą :D
Do niedawna też się każdym piskiem przejmowałam, ale Granda zaczęła piszczeć kiedy ukradła mięso i lekko ją dotknęłam za grzbiet.
Sieją panikę na zapas ;D
Baby, baby, baby. Kłócić się będą zawsze. Nie ma się czym przejmować. Czasami dla rozładowania agresji z powodu skończenia się ulubionych chrupek trzeba ugryźć współlokatorkę w zadek ;D
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”