[Elbląg] Polecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

[Elbląg] Polecani

Post autor: Osna »

Zakładam ten wątek niestety nie po to, aby polecić kogoś konkretnego, ale aby o niego zapytać. Poszukuję kogoś, komu mogłabym powierzyć szczura do kastracji. Orientuje się ktoś z was, czy jest w Elblągu weterynarz godny polecenia w tej kwestii?
A poza tym tak przy okazji, którzy weterynarze są godni polecenia tak ogólnie?

Są tu na forum elblążanie, czy choćby pochodzący z Elbląga prawda?
Byłabym wdzięczna za pomoc.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: [Elbląg] Polecani

Post autor: Osna »

Cisza tutaj, a tak się składa, że ostatnio miałam niemiłą okazję, żeby nie napisać, że konieczność, bliżej zaznajomić się z obranym sobie za opiekuna moich szczurów weterynarzem.

Pani Magdalena Luks z Przychodni luks&partnerzy mieszczącej się na al. Grunwaldzkiej 108.
Przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 21:00, a w soboty i niedziele 8:00- 19:00.

Najpierw robale w sierści, później okropna kontuzja nogi, aż w końcu zaufałam na tyle, że dałam tam Białasa do wykastrowałam. Polecam gorąco! Pani ta ma bardzo duże doświadczenie, a do tego wiele profesjonalizmu i widać, że zależy jej na zwierzętach, których leczy. Nie żałuje środków przeciwbólowych, nie zdziera kasy. Gdy nie jest pewna metody leczenia, posiłkuje się książką, w której zawarty jest spis leków wskazanych dla poszczególnych gatunków zwierząt z dawkowaniem- żeby nie zrobić szczurkom krzywdy podając im złą substancję. I robi w komputerze historię choroby. Warto.
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”