[POZNAŃ / WROCŁAW ] 5 panów szuka NAJLEPSZYCH opiekunów

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

[POZNAŃ / WROCŁAW ] 5 panów szuka NAJLEPSZYCH opiekunów

Post autor: MichalKonstanty »

Moi drodzy miłośnicy zwierząt i szczurów!
W moim życiu zawodowym pojawiła się bardzo duża możliwość rozwoju, która stety/niestety wiąże się z przeprowadzką za granicę i zmianą trybu życia - częste podróże i ogólnie rzecz biorąc - życie na walizkach. Długo nad tym myślałem. Po rozważeniu za i przeciw postanowiłem wykorzystać tę szansę. Niestety moich dzieciaków nie będę mógł wziąć ze sobą.

Zwracam się więc do Was z prośbą i apelem. Szukam dla moich 5 panów najlepszych pod słońcem domów. Najlepiej by było żeby to był jeden dom, chociaż rozdzielenie - ze względu na ich ilość, jest jak najbardziej dopuszczalne. W przypadku podziału, najlepiej żeby Rumcajs i Feliks (łysol i jego biały brat) zostali razem, oraz Edi z Kopytkiem razem. Quartus jest na tyle elastyczny (i jako jedyny nich bez jajek) że wydaje mi się, że dopasuje się do każdego stada.

Chłopcy to:

Edi pan pełnojajkowy, 1,5 roku - alfa
Kopytek pan pełnojajkowy 1,5 roku - beta
Quartus pan kastrat 1,5 roku - poza rankingiem stada nie interesuje go drabina społeczna
Feliks pan pełnojajkowy 6 miesięcy
Rumcajs pan pełnojajkowy 6 miesięcy

Zasadniczo mam czas żeby znaleźć im domy do końca kwietnia, ponieważ po tym czasie rozpocznie się moja "przygoda". Obecnie z chłopakami jestem w Poznaniu. Nie byłoby też problemu z dowozem do Wrocławia. Inne miasta wchodzę w grę przy ogarnięciu transportu.

Więcej detali o nich znajdziecie na naszym blogu: http://RattusSapiens.com/, który niestety też przejdzie w stan "ciszy", chociaż nie usunę go z sieci. Może, że z czasem wrócę do publikowania.

Więcej szczegółów udzielę najlepiej na fejsie TUTAJ, gdzie jestem dostępny prawie non stop - przez telefon.
Obrazek
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: [POZNAŃ / WROCŁAW ] 5 panów szuka NAJLEPSZYCH opiekunów

Post autor: MichalKonstanty »

Moi Drodzy, Quartus znalazł już wspaniały dom. Na nowych wspaniałych ludzi czekają Edi z Kopytkiem i Feliks z Rumcajsem. Proszę o kontakt tutaj albo meilowy, jeżeli jesteście zainteresowani nimi. W odpowiedzi prześlę Wam do wypełnienia ankietę adopcyjną. /Michał
Obrazek
Awatar użytkownika
MichalKonstanty
Posty: 167
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:51 am
Lokalizacja: Poznań / Wrocław
Kontakt:

Re: [POZNAŃ / WROCŁAW ] 5 panów szuka NAJLEPSZYCH opiekunów

Post autor: MichalKonstanty »

Moi drodzy, wszyscy chłopacy poza wspaniałymi Edim i Kopytkiem znaleźli już domy. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie znajdą się odpowiedzialni opiekuni/opiekunki dla Ediego i Kopytka. Początkowo pisałem, że warto by było żeby ich nie oddzielać ale w sytuacji kiedy trudno dla nich o dom zgodzę się nie rozstanie tych braci. Ponieważ chłopacy mają jajka najlepiej żeby połączyć ich z młodymi szczurkami chłopakami (do około 6 miesięcy) wtedy jest ogromna szansa że sie dogadają. Widziałem jak łączyłem ich 3 miesiace temu z młodzikami i skończyło sie to pełnym sukcesem. Chłopcy mają 1,5 roku i cieszą się dobrym zdrowiem (Kopytek obecnie zaczął od czasu do czasu kichać, ale wydaje mi sie to niegroźne, jeżeli witaminy nie pomogą podam mu immunoglukan). Edi jest alfą ale dla ludzi jest stonowany, spokojny i miły. Nie garnie sie wyjątkowo do pieszczot ale lubi sobie usiąść koło mnie albo na łóżku i sie we mnie wpatrywać. Taki filozof i obserwator. Kopytek kiedyś był bardziej wiercipiętą i niedotykalskim (nie lubił być brany na ręce) ale teraz się uspokoił i nawet daje się pomiziać i potarmosić . Obaj są uroczy. Chłopcy są obecnie ze mną w Poznaniu, ale w grę wchodzi też przewiezienie do Wrocławia albo innego miasta w granicach 2-3 godzinnej podróży w przyszłą sobotę (26/04). Potem jeżeli nikt sie nie zgłosi chłopaki bedą czekać na adopcję w domu mojej przyjaciółki we Wrocławiu. Więcej zdjęć chłopaków znajdziecie w galerii mojego bloga w ich zakładkach: http://rattussapiens.com/galeria/, na blogu znajdziecie też ich historię (Edi i Kopytek).

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
agata.zuzanna
Posty: 40
Rejestracja: sob sie 25, 2012 12:07 am

Re: [POZNAŃ / WROCŁAW ] 5 panów szuka NAJLEPSZYCH opiekunów

Post autor: agata.zuzanna »

Cześć, czy chłopcy znaleźli już dom?
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [POZNAŃ / WROCŁAW ] 5 panów szuka NAJLEPSZYCH opiekunów

Post autor: Kameliowa »

Aktualne? Jeżeli nie otrzymam odpowiedzi, w przeciągu ok 2 tyg- zamykam
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”