Powitanie :)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Maestro
Posty: 10
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 6:55 pm
Lokalizacja: Londyn

Powitanie :)

Post autor: Maestro »

Witam wszystkich. Swój pierwszy post, tak jak być powinno, poświęcam na przywitanie się z innymi użytkownikami. Mój nick to Maestro, lat 25, pochodzę ze Szczecina ale aktualnie przebywam w Londynie :). Jestem weteranem wielu różnych for o różnych tematykach, więc zasady netykiety nie są mi obce i mam nadzieję na to, że miło spędze tu czas i uzyskam odpowiedzi na pytania które chcę zadać, oraz zdobędę wiedzę która pozwoli mi właściwie zajmować się moimi (a właściwie moimi i mojej dziewczyny) podopiecznymi :)

Szczurki (parka, samce, dosyć młode) posiadamy od wczoraj tj. 6-go kwietnia, wcześniej wiele czytaliśmy na temat tych zwierząt, opieki nad nimi itp., oraz przemysleliśmy sprawę, aby być pewnym, że to nie będzie chwilowa zachcianka :) W tematyce gryzoni jestem zasadniczo nowicjuszem, dlatego też zdam się na Was w kwestii doradzania mi jeśli idzie o pielęgnację tych zwierzątek.

Nie przeciągając, udam się do właściwego tematu i zasypie Was pytaniami, licząc na uzyskanie odpowiedzi :) Pozdrawiam :)
Ze mną: Kili, Fili :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Powitanie :)

Post autor: unipaks »

Witamy serdecznie Was i Wasze ogonki - pochwalcie się nimi w dziale Nasi pupile ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”