Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: xiao-he »

Eve pisze:ale .. to nie wszystko .. nie , nie .. teraz panie o słabszych sercach, proszone są ( szczególnie te będące w pracy !) o nie piszczenie ...
a jednak cienki odgłos śmiał wydostać się na powierzchnię, aż mama przyszła spytać czy dostałam nieokreślonych boleści i ataków ::) słodkości!
Eve pisze:UWAGA !!
Pokazane szczurki NIE sa wyprane w perwollu :P
hihihi ;D


Matko matulo matuchno jakie to piękne i wspaniałe, tęskni mi się za takimi małymi motorkami, ale jest niestety stanowcze NIE i zakaz GMRowania na czas nieokreślony, więc pozostaje mi popatrzeć się i poślinić na minitor :-* ach!
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: altelily »

Prześliczne maluchy, mają futerka jak z materiału jakiegoś. :D Niech się bąble tam u Ciebie dobrze chowają. :D
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: Entreen »

No to ci gagatka opchnęłam... ;D Ale znam to spojrzenie - jak tu się gniewać... ::)

Firanka ;D

A Nowości... Aaaaaaaach... Nie wiem, kim zachwycić się bardziej... ale chyba troszkę bardziej wzrusza mnie - tak właśnie,wzrusza - ta agutowa kruszynka... :-*
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: ol. »

Mnie też agutek ujął, takie to małe słodkie i takie dziecięco nieporadne przy panu elektryzującym ^-^
Eve, powiedz, że Ty sama uszyłaś te dwa futerka !? Tak to artystycznie wykonane, że uwierzę na słowo ! 8)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=43923





Nie ma już nikogo z Futer z Charakterem .. chyba powinnam skończyć ten temat.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

Jutro są umowne urodziny Słasiczki .. to chyba czas żeby ruszyć dalej .. bo jak mawiają najstarsi górale :

SHOW MUST GO ON !


Miesiąc dla szczura to może być jeśli nie wieczność, to co najmniej czas, żeby z małej kulki pierza zrobić się w dorosłego koguta :P
Dlatego to przegląd ogonów zacznę od najmłodszych całkiem już na facetów wyglądających rozczochrańców.

....bo jak wszystkim wiadomo szczury wywodzą z południowo wschodniej Azji ale .... my to delikatnie nagniemy i zahaczymy o ..



Japońska Bajka i Francuska Rewolucja

- Ommm ... ommm ... Idę Drogą Przeznaczenia.. ommm .. Widzę Drogę Życia ... ommm ...Urodziłem się w roku Psa .. Słowo Samuraja twardsze od żelaza …
- Co robisz Druhu ? .. nie nudzisz się Wasza Wielka Poważność? .. słuchaj to niedorzeczne co czynisz .. może chociaż choć spać do hamaczka ? hm?
- Spanie na ziemi hartuje charakter! Wasza Wielmożność..
- Książę. Mów mi po prostu Książę. .. mooożeee być też Wasza Miłość albo Najjaśniejszy Panie .. tylko nie Wasza Lordowska Mość bo to takie angielskie. Fe. Najlepiej Książę.
- Niech tak się stanie. Książę. Mów mi Szogun.




Książę - lub bardziej Mały Książę albo jeszcze precyzyjniej Mały Książę Ciemności to Dzikie Dziecię Wolności. Wedle słów z " Małego Księcia" :
"Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez." - takiego dzikusa i sobiepanka jeszcze w domu Charakternych nie było... Znajdzie to to dziurę tam gdzie jej nie ma i "uwolnione " od .. czegokolwiek co niesie człowiek; siedzi szczęśliwe na "wolności". Jedyne czasem przychodzi z roszczeniem że w misce pustki.. A jeść to potrafi ! a próbuje, a smakuje - wybredny jak francuski szczurek o umaszczeniu śmietnikowca z wyraźnym upodobaniem do przywilejów ... Żeby się chociaż uczesał ...

Obrazek Obrazek



Szogun - .... Tyle rzeczy można o nim napisać .. i to na raz! Szogun jest TOTALNYM przeciwieństwem Księciunia. On ma naturę psa! Zawsze czujny, zrobi wszystko co mu się powie, i zabawy .. ZAWSZE przyjdzie na zawołanie najkrótszą drogą, choćby przez wodę, przeszkody, zmiany terenu była .. a pędzi !! W nagrodę wystarczy poczochrać, poprzewracać ! Fryc jak piorun w rabarbar - też fryzjer niekoniecznie jest mu potrzebny do życia. Za to kiedy się do niego mówi zachowuje się ja pies pilnujący każdy twój ruch na wzroku .. Nie .. nie to nie jest kot mający Cię w pośladach jak mu nie zależy .. Dlaczego więc Szogun a nie Szarik?
A ogladacie czasem anime? A zastanawiacie się czasem co te postacie walą pod powiekę że tak szybko się przemieszczają ?


Obrazek Obrazek



Teraz panie :)

Ryjek - Ma kawałek Owcy w sobie .. może ta ostatnia podróż razem .. może ułamek..błysk ostatni życia tak sprawił .. nie wiem .. Ale wiem że TAKIEGO ZBÓJA man E. wcisnęła że może się mierzyć tylko z Owcą! Małe to; najmniejsze w stadzie całym - glizdeczka taka, ciężko złapać , ciężko nadążyć, ciężko przewidzieć gdzie tym razem wyskoczy .. Harpia jedynie ma nad nią JAKĄŚ kontrolę bo na pewno nie ja. Ulubione miejsce to czubek manekina ale już zdejmowałam ją z wielu przedmiotów ... Delikatny wygląd Aniołka .. to prowokacja ! Jakiś diabelski Performance :P


Obrazek Obrazek


Prosiaczek - .. spoważniała. Dalej co prawda codzienna jazda motorkiem wchodzi w element biegania ale już widać ze szczura wraz ze zbliżającym się rokiem psoty traktuje umiarkowanie .. Przypomina mi nieco Bukę nie tylko z wyglądu Oposa na bani kiedy śpi ale też w zachowaniu. W "zasadach" które są święte ale przede wszystkim w patrzeniu na Ciebie oczami zmienionymi w niewinność kiedy broi .. Sprawdza czy system : NIEWOLNOCHOLERO - działa :)

Obrazek Obrazek


Ja- Szczureczka . Ona jest jak spóźnione dziecię do piekarni... " Jak to zamknięte ? ..przecież przyszłam.." W głowie ma na pewno puste przestrzenie i pierwiastek Chmurki Blondi Królewny .. To jest odmiana Bambi-Szczura ... bo gdy patrzy z niedowierzaniem że owo się stało co się stało .. to mruga jak jelonek Bambi kiedy w jego głowie kiełkowała co dopiero stworzona myśl : " O kutwa ale jaja!" . Ja - Szczura zawsze ostatnia na obiadek .. ale zawsze biegnie .. czasem jednak w niedobrą stronę ..

Obrazek Obrazek


Słasiczka - Dalej urocza Panienka z Dobrego Domu. Maniery doskonałe, zawsze uczesana i zadbana. Kiedy siedzi to ładnie, łapki poukładane, kiedy śpi to nie "rozwalona dla wygody na plecach" tylko zwinięta cudnie z przytulonym ogonkiem a kiedy pozuje do zdjęć to POZUJE ! Szczur idealny , nie krzyczący.. czasem tylko przebiegnie i skubnie klawisz na pilocie .. bo przecież szczurów idealnych - nie ma :)

Obrazek Obrazek


Harpia czyli MójMaluś - Harpia rządzi nadal , jest Alfem i nawet jej to nie źle wychodzi. Niezmiennie jest mistrzynią w kategorii kratogryzienia! Nikt tak soczyście nie wyciągał tak wysokich dźwięków z kraty. Robi to namiętnie i w nieskończoność. Przypomina w tedy chrabąszcza .. Czasem też propaguje nową odmianę Szczura Pigmejskiego .. Już jest mniejsza lub równa Księciu co dość istotnie wpływa na wybieranie zdjęć kilka dni potem :P

Obrazek Obrazek

Antonina czyli Tośka Miętośka - Nasza seniorka w niezłej kondycji. W prawdzie sporo ją kosztowały pożegnania Ciapolkowej, Milusia i Owieczki. To było widać jak ich szuka, jak przychodzi do ich kątów .. Najcudowniejszy Balonik do całowania, przytulania, miętoszenia, spania i na złe dni na okłady :) Z twardej wojowniczki pozostał tylko błysk w oku i wychodzenie samej z klatki. Twarde metody wychowawcze stosowane przez Tosię dla "nowych" niestety nie skutkują u Ryjka niestety .. Ale Tosia już się tym nie zajmuje - jest na emeryturze :P Wreszcie !

Obrazek Obrazek



Następne zdjęcia a w zasadzie resztę zdjęć jakoś niedługo :) Pozdrawiamy tych co tu jeszcze zaglądają :*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: altelily »

Eve, masz cudowne stadko i robisz piękne zdjęcia tym swoim szczurasom...Maluchy są przesłodkie, jak maskotki - przytulaki wyglądają. :D Najlepszego dla Słasiczki i dużo miziańska. :)
Awatar użytkownika
Yen
Posty: 181
Rejestracja: wt lut 12, 2013 11:46 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: Yen »

Jej ale się ciesze że jesteście z powrotem! Już się bałam że to o kończeniu tematu to prawda bo taka cisza tu była... ;)
Ze Mną:Erato, Awantura, Mickiewicz, Rozalia Rozalinda Pierwsza oraz Mafinka

Za TM Michelle, Niunia, Tycia, Liberia, Ruby oraz 2 żołnierzy o nieznanych imionach

nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39583
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

Nie powiem .. było blisko :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: odmienna »

ufff.... "blisko","blisko".... tak se ne da!
ja, odmienna, w dziesięciolecie szczuromiłowania Ci to mówię;).
A jak sercem odczytuję, jak sercem odczytujesz Ducha Charakternych, to mi się Duch Kwarkowa w nos i w głos śmieje >:D .
Genius loci jest zdecydowanie mało uchwytny w porównaniu z Genius Stada.... patrząc na moje dwa Obecne Kwarki,
nie tylko nie zapominam, ale coraz bardziej kocham Tych przez Tamtych a Tamtych przez Tych kocham i tęsknię jak oszalała.....
Szczury są okropne!
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: Entreen »

Kochana - żadnych myśli o opuszczaniu! Bo jak to tak, bez Eve na orgach?!

A tak urodzinowo - zdrówka dużo, cierpliwości jeszcze więcej! Do pociech - ludzkich i szczurzych. Żeby wszystko układało się jak trzeba, słodycze nie tuczyły, a pieniążki leciały z nieba ;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: Entreen »

A w ogóle, to : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/614 ... a4273.html
mówiłam, że ona jest tłusta, a ta mi wmawia, że tylko długa ;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
efu
Posty: 124
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: efu »

hej Eve, żadnego mi tu końca, proszę! rzadko bywam na forum ostatnio, ale jak już jestem, to pierwsze co robię, to nadrabiam Twój wątek, na zmianę śmiejąc się i płacząc.
Mój Serek, siostra Twojej Ciapolkowej, też niedawno odeszła. z tego co wiem to żaden malut już z ich miotu nie został.

życzę wszystkiego dobrego, trzymajcie się wszyscy bardzo ciepło :)
Setka, Mufa i Panda.
[*] Morfinek, [*] Serek, [*] Tosia
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

Dziękuję pięknie za życzenia ! :)
Nie mówiłam że tylko długa a że długa i wielka :P Najcudowniejszy Balonik do ciumania :) Dziś poszłaby w ślady swej matki i wzięło ją na szalone romantyzmy :) Jako jedyna Panna jest nie kastrowana a mimo swego wieku nadal rujkuje !! Dzisiaj poślady zaswędziały a uszy odlatywały tak bardzo że gotowa była zakasać sadełko, otworzyć klatkę i pomaszerować jak szpieg z krainy dzeszczowków - kanałami do chłopców ... A Ci z radością i uśmiechem na takie harce :) Niestety im przeszkodziłam na co odreagowano fochem. Miłość zakazana :D albo Zakaz Miłowania .. W poniedziałek chłopcy zostaną pozbawieni jajców ale o tym sza.. niech Tosia - Helmut maine skrzydła o tym nie wie bo jeszcze gotowa rozwalić ten .. kaltkę :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Post autor: Entreen »

Widzisz, jakie rzeczy zostają we krwi! ;D
Kciuki za chłopców i mam nadzieję, że uda nam się spotkać na herbatkę ;)
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”