Kociowate stadko

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Kocie_94
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 12, 2014 9:57 am
Lokalizacja: Wołomin, Warszawa
Kontakt:

Kociowate stadko

Post autor: Kocie_94 »

Wczoraj dostałam 2 chłopaków sa przesłodcy, oswojeni i strasznie rozrabiają ^^
Chciałam bardzo bardzo serdecznie podziękować za super transport diana24 i sciurus vulgaris :-*
Szczurki dojechały do mnie zdrowe, bez szwanku.
Jak tylko je przyniosłam do domu wszyscy się nad nimi rozczulali (zwłaszcza mama) ^^ Od razu na ręce i do głaskania siedzieliśmy z nimi do późna, niestety ja do roboty na następny dzień więc nie nacieszyłam się nimi za bardzo ale dzisiaj jak wrócę nadrobię to ;D

Z klatką zaprzyjaźniły się bardzo szybko, wskakując na ręce, liżą palce ^^. Oczywiście długo w jednym miejscu nie siedzą bo w koło jest wiele interesujących rzeczy. Jak tylko będę miała chwile wolnego bądź w domku będę wrzucę fotki ogonków :) Nie bardzo chcą pozować do zdjęć ale coś tam zrobiłam ^^
Za każdą duszyczkę, śpij malutki śpij... [*]
Lavendova
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 15, 2014 4:05 pm

Re: Kociowate stadko

Post autor: Lavendova »

Piękne malce, malutki czarnuszek mnie rozczulił, słodziutki jest ;) Wymiziaj i wycałuj ogony, super, że oswajanie poszło tak szybko. Pozdrowienia dla wszystkich domowników, tych dwu jak i cztero-nożnych :P
~Lavendova
Obrazek
Awatar użytkownika
Kocie_94
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 12, 2014 9:57 am
Lokalizacja: Wołomin, Warszawa
Kontakt:

Re: Kociowate stadko

Post autor: Kocie_94 »

Bardzo szybko teraz je trzymałam na kolanach żeby się bardziej ze mną oswoiły wchodzą na ramie, myją się ganiają się a teraz jedzą bo się zmęczyły troszkę ^^
Wycałuje :-*
Za każdą duszyczkę, śpij malutki śpij... [*]
Awatar użytkownika
Sabathani
Posty: 210
Rejestracja: pt kwie 25, 2014 1:46 am

Re: Kociowate stadko

Post autor: Sabathani »

Cudne pysie :) Wymiziaj chłopaków :)
Za TM [*] :[/b]Gizmo, Sparky, Diablo, Hachiko, Miko, Maks, Borys, Aki, Pan Szczur, Shiro
Aktualnie brak szczurków w domu :(
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Kociowate stadko

Post autor: sciurus vulgaris »

Bardzo się cieszę, że chłopcy tak szybko się zadomowili! ;) Jeszcze dzień, dwa u mnie i bym ich nie oddała ::) Dużo miziaków dla moich ulubionych juniorów. ;)
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Kociowate stadko

Post autor: Fibius »

Ależ pchają łepki do tej miski. Byle skubnąć nasionko, byle się obeżreć ;-) Ale za to je kochamy przecież ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kocie_94
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 12, 2014 9:57 am
Lokalizacja: Wołomin, Warszawa
Kontakt:

Re: Kociowate stadko

Post autor: Kocie_94 »

A na pewno je wy miziam codziennie je w sumie miziam :) Ja to bym ich an pewno nie oddała za słodkie są :P codziennie je wypuszczam żeby sobie pobiegały zwłaszcza na wieczór to jak się zmęczą, zjedzą to grzeczniej śpią ^^
Za każdą duszyczkę, śpij malutki śpij... [*]
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kociowate stadko

Post autor: diana24 »

Fajnie, że założyłaś chłopakom wątek :) miło będzie poobserwować maluchy jak rosną. Wymiziaj od cioci ;)
P.s. Lepiej wymienić trociny i sianko na nawet zwykły żwirek benitowy, bo przy takim podłożu jakie masz, mogą się roić wszy, wszoły czy jak tam się to odmienia ;) , a na trociny szczurki mogą mieć uczulenie.
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Kocie_94
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 12, 2014 9:57 am
Lokalizacja: Wołomin, Warszawa
Kontakt:

Re: Kociowate stadko

Post autor: Kocie_94 »

No pomyślę nad żwirkiem jak będę im sprzątała teraz. ;D
Mam je niecały tydzień a już przychodzą do mnie na zawołanie, chociaż musimy to dopracować jeszcze ^^ a potem uczymy sie "grzecznie" siedzieć na ramieniu, po ogółem same wchodzą ale nudzi im się :D Będę miała czas to wrzucę jakieś foty nowe >:D
Za każdą duszyczkę, śpij malutki śpij... [*]
Awatar użytkownika
Kocie_94
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 12, 2014 9:57 am
Lokalizacja: Wołomin, Warszawa
Kontakt:

Re: Kociowate stadko

Post autor: Kocie_94 »

Za każdą duszyczkę, śpij malutki śpij... [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”