spuchnięty pyszczek

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
cela
Posty: 68
Rejestracja: czw lip 07, 2011 10:09 pm
Lokalizacja: Warszawa

spuchnięty pyszczek

Post autor: cela »

mój Grizwoldzik ma takie o zgrubienie policzka. Jutro dopiero po południu mogę iść do weta, bo dziś mój nie przyjmuje a nie chce iśc do kogoś kogo nie znam Czy mogę coś dziś dla niego zrobić ? Doczytałam, że ibuprofen mogę podać przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Czy coś jeszcze da radę, bo mi biedaka szkoda. Wczoraj mu się to zrobiło , ale skąd to nie wiem, bo mieszka sam i nie było nikogo kto by mu mógł zrobić krzywdę fizyczną, więc musiało mu się to samo zrobić jakoś albo go owad jakiś ugryzł? to możlwie?
Jeść je , bo dawałam mu owoce to zjadł i wodę udaje mu się też mimo opuchlizny pić.
Obrazek
Moi Panowie : Grizwold, Kamyk, Horazon
Moje Panie: Pempuch, Czarna Stopa, Myszor, Pirat i Rubin, Mikron
W stadzie ze Śmiercią Szczurów: Szeryf, Mała, Haski, Pucio, Kangur, Malan, Gutjerez, Garincza, Biała, Mamucha [*]
Awatar użytkownika
SonamiChan
Posty: 147
Rejestracja: sob maja 03, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: Puck

Re: spuchnięty pyszczek

Post autor: SonamiChan »

Zgaduję, że może to być ropień, ale poczekaj na odpowiedzi od innych, ja jeszcze niewiele wiem i mam niewielkie doświadczenie ze szczurkami.
Ze mną: Leonardo Von Clawington oraz Harold
Cody, Santiago i Davis brykają po drugiej stronie tęczy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”