Dzień dobry! ^^

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
xSzczuras
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 16, 2014 9:22 am
Numer GG: 24741846
Lokalizacja: Wrocław

Dzień dobry! ^^

Post autor: xSzczuras »

Przybywam tutaj do was ponieważ spotkała mnie ta radość w życiu i przygarnęłam dwa szczurasy :)
Eh, jeszcze nie dawno temu zakupiłam w zoologicznym (tak, wiem że to źle :( ) mysz, jednak była bardzo dzika, nie szło jej oswoić w dodatku na każdym kroku czatował na nią mój kochany kot. Mysz musiałam oddać :(
3 dni temu wybrałam się ponownie do zoologicznego, kupić rybki a tam za szybką leżały w kłębuszku takie malutkie szczuraski :3 Minął jeden dzień i jeden z nich znalazł się u mnie w domu :) Wciąż nie jest wystarczająco oswojony więc za chwilę mykam do działu oswajanie zapoznać się z jego treścią :D Czytając wcześniej kilka artykułów doszłam do wniosku, że mój szczurek Maksymilian chyba rzeczywiście może być nieco niezadowolony ze swej samotności no i teraz mam dwa ogonki :) Albinosek Tito od razu się zaprzyjaźnił z Maksem i nigdy nie widziałam Maksa tak żywego, nie macie pojęcia jak się cieszyli sobą! :D Świrują i skaczą po całej klatce ;D Maks poznał się już z moim kotem, jednak kot Ramzes nie jest skory by mu zrobić krzywdę, bardzo lubi obwąchiwać Maksa, za to Tito jeszcze nie miał okazji poznać futrzanego domownika :D

Dopiero nabieram doświadczenia w opiece nad nimi, więc mam nadzieję, że szczurasy wyrosną duże i zdrowe no i oczywiście że zbudujemy w końcu ze sobą więź i przejdziemy do zabawy i tresury :)
Także witam was i mykam czytać co tutaj macie :D
Maks
za TM: Wafel, Hiero, Tito
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzień dobry! ^^

Post autor: unipaks »

Witaj na forum :)
Gdybyś kiedyś w przyszłości chciała mieć kolejne szczurki (lub inne zwierzęta), nie kupuj - adoptuj z któregoś forum, albo daj dom potrzebującym zwierzakom ogłaszanym do adopcji na gumtree, tablicy czy w lokalnych ogłoszeniach :)
N
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzień dobry! ^^

Post autor: Buba »

Hej, hej :) Fajnie, że nie skazałaś szczurka na samotność. To godne pochwały. Gdybyś miała jakieś pytania, to możesz do mnie napisać. Pomogę, na tyle, ile będę w stanie.
Miziaki dla chłopaków :D
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”