Witam serdecznie

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Witam serdecznie

Post autor: misspanic »

Witam wszystkich serdecznie :)

Od paru lat zbieram się już do zakupu szczurków, kilka razy byłam już blisko, zaczytywałam się w fora, strony zbierając wszystkie potrzebne informacje, planowałam klatki, dodatki... ale kończyło się fiaskiem, ktoś się nie zgadzał, ktoś odradzał, nikt nie chciał wesprzeć mnie podczas ewentualnej nieobecności wakacyjnej, a to nie ma miejsca, a to zaraz będzie remont więc jak to tak.

Teraz kiedy w końcu ustatkowałam się we własnym lokum, mogę w końcu spełnić swoje marzenie :)

Jeszcze raz witam wszystkich, tym razem jestem tu jawnie!

Powoli znów wszystko planuje, i powoli rozglądam się za szczurkami w Łodzi, właściwie za paniami szczurzycami :)
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam serdecznie

Post autor: Buba »

Hej :)
Bardzo dobrze,że chcesz wziąć od raz dwie szczurzyczki. Nie będą skazane na samotność. Myślę, że skoro od tak długiego czasu zdobywasz informację na temat szczurów, to masz bardzo szeroką wiedzę teoretyczną. Jeśli jednak będziesz miała jakieś pytania, to pisz śmiało. Postaram się pomóc ;)
Popatrz na forum ogłoszenia ze szczurkami do adopcji. Nie muszą być koniecznie z Twojej okolicy. Zawsze ktoś dobry z tego forum pomoże z transportem.
Gdy już dziewczyny (albo chłopaki) trafią do Ciebie, załóż wątek. Będziemy mogli śledzić losy Twoich szczurków i podziwiać ich zdjęcia ;D
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
misspanic
Posty: 59
Rejestracja: pn maja 26, 2014 8:04 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam serdecznie

Post autor: misspanic »

Na pewno pytania się pojawią, jak zacznę się organizować :)

Wybrałam już szafke na której postawię klatkę, właściwie to mam dwie do wyboru, są szerokie więc o szerokość się nie martwię 90cm+ się tam zmieści, jedynie kwestia głębokości będzie mnie ograniczała. Na pierwszej może stanąć klatka o max 35 cm, na drugiej mogłaby mieć max 41 cm. z wysokością problemu nie będzie bo nic ponad nimi nie ma.

Jeśli chodzi o szukanie szczurków to wypatrzyłam tutaj wątek Dosi o ciężarnej pani szczurkowej w Łodzi, mam taką cichą nadzieję... :) A i czas odpowiedni bo w ten około miesiąc pewnie uda mi się wszystko urządzić.
Awatar użytkownika
SonamiChan
Posty: 147
Rejestracja: sob maja 03, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: Puck

Re: Witam serdecznie

Post autor: SonamiChan »

Witaj na forum!
Cieszę się, że wreszcie realizujesz marzenie o szczurku! Ba, nawet o więcej niż jednym :).
Żadna ze ścian klatki nie powinna być krótsza niż 40cm, szczurek musi mieć miejsce aby się obrócić. Mam nadzieję że uda Ci się zaadoptować panienki już wkrótce.
Ze mną: Leonardo Von Clawington oraz Harold
Cody, Santiago i Davis brykają po drugiej stronie tęczy...
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam serdecznie

Post autor: Buba »

No to trzymam kciuki za adopcję :)
Klatka musi mieć co najmniej te 40cm, tak jak już napisano. Ogólnie- im większa, tym lepsza. Ja mam klatkę właśnie 40cm głębokości i jest nawet okay. Wzięłabym większą, ale niestety nie mam możliwości.
U Ciebie postawiłabym na tę szerszą szafkę. Te 6cm to jednak dużo.
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”