Jajcarze Justrzny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

merch pisze: Czy Moduł jest od susu?
Tak :)

Dziękujemy, dziękujemy. Noc młodzież spędziła razem. Skina z Myszołem oddzieliłam ok 2 w nocy, bo chciałam w końcu usnąć:) Moduł tak samo jak Big Ben nie ma instynktu samozachowawczego. Procent już się nauczył omijać Skina, ale te maluchy ::) Skaczą na łysolca, zaczepiają, pchają sie pod niego, próbują kraść jedzenie, a poźniej zdziwione, piszczą przeraźliwie jak Skina cierpliwość się kończy.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: merch »

No to ci sie udalo Lion tez ma slabo z instyktem samozachowawczym - scigal nosana i dorobil sie dziaba :(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

merch pisze:No to ci sie udalo Lion tez ma slabo z instyktem samozachowawczym - scigal nosana i dorobil sie dziaba :(
I u mnie do tego doszło:( Wczoraj na wybiegu Big Ben podszedł do Skina i ten wyrwał mu kępkę sierści z dupki:( Znów zaczęłam zastanawiać się nad kastracją Skina. W stosunku do szczurów nie jest najłagodniejszy. Ostatnio śpi sam, żadnego szczura nie wpuszcza do swojego koszyka, od miski też odgania. Na wybiegu jest jeszcze gorzej, jak widzi któregokolwiek obok siebie to zaczyna ganiać z agresją, fuczy, stroszy się. Jak go wtedy próbuję złapać to i na mnie się rzuca, dominuję go to się obraża. Po chwili przychodzi skruszony i domaga się pieszczot a następnego dnia znów to samo.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: merch »

Kastracja moze byc wyjsciem, chciaz moze tez pogorszyc warunki w stadzie zalezy kto bedzie prtendowal na alfe, najgorsza rzecz jaka mozna zrobic to kastrowac z grubsza OK alfe , jak nastepny pretendent do alfowania jest calkim bznadziejny, ale to za kazdym razem trzba uwazni obserwowac stado.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

Nie pomyślałam o tym. Może jednak lepiej jak zostanie tak jak jest, bo nie chcę pogorszyć sprawy. Liczę też na to, że z wiekiem się wyciszy, a na razie pofaszeruję go trochę neospasminą. Będę go na wybiegach pilnowała, co nie jest trudne bo szybko się męczy i idzie spać. Maluchy muszą nauczyć się z nim żyć - Myszoł tyle czasu sobie radzi:)

Dzisiejsze wagi:
Skin - 650g
Myszoł - 510g
Procent - 335g
Big Ben - 334g
Moduł - 197g

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: ol. »

Obrazek no popatrzcie tylko na ten uśmiech ! :-*

Obrazek a przy jaju powaga i skupienie :) (i pięknie toczona głowa ::) )
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Babli »

Obrazek
Ajajaj :-* Pięknie!
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Jessica »

same cuda ale ten pan : http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/4 ... o.jpg.html to moja nowa miłość! ::) ::) ::) ale Procent tez ma to cos! urzeka mnie...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Dorotka96 »

Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: denewa »

To Skin jest najcięższy ze stada?? :D A mi się zawsze zdawało, że takie bezsierstne to małe jest - nie wiem dlaczego :D ;)
Widzę, że Skin się podobnie do Diesel zachowuje, też podgryza bo zupa była za słona... :-X

Ja mam słabość do niebieściaków :-*
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/a ... g.jpg.html
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Nakasha »

Jakie śliczne fotki! Proszę o buziaczki dla prawnuczka! :-*
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

denewa pisze:To Skin jest najcięższy ze stada?? :D A mi się zawsze zdawało, że takie bezsierstne to małe jest - nie wiem dlaczego :D ;)
Optycznie wydaje się mały - futro zawsze dodaje objętości. A że ma nadmiar tłuszczu to tyle niestety waży. Niedługo ( w poniedziałek) szybkim cięciem straci trochę na wadze:(
Nakasha pisze: Proszę o buziaczki dla prawnuczka!
Dziękujemy. Moduł wycałowany, to już duży chłopak, ładnie wybarwiony. Nie jest bardzo odważny, z dupką przy ziemi biega za starszymi :)
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: sssouzie »

...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: denewa »

Justrzna pisze: Niedługo ( w poniedziałek) szybkim cięciem straci trochę na wadze:(
Czyli jednak tniecie jaja? Po ostatnich wypowiedziach wydawało się, że to jednak nie będzie konieczne.

Jeszcze jedna fotka przykuła moją uwagę - uwielbiam szczurze noski od dołu :D
http://s997.photobucket.com/albums/af96 ... C02120.jpg
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Justrzna
Posty: 142
Rejestracja: śr mar 25, 2009 8:34 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jajcarze Justrzny

Post autor: Justrzna »

[quote="denewa"
Jeszcze jedna fotka przykuła moją uwagę - uwielbiam szczurze noski od dołu :D
http://s997.photobucket.com/albums/af96 ... C02120.jpg[/quote]

Noski śliczne - ale jakieś takie kobiece, zupełnie jakby nie moich chłopów :P

Zdecydowałam się na kastrację po kolejnych wybrykach Skina. Wracałam z lękiem do domu i robiłam przegląd dzieciakom. W nocy podbiegałam do klatki na każdy pisk, a te były za każdym razem jak Skin się budził. Po oddzieleniu łysola w klatce panuje sielanka. Pozostała czwórka świetnie się dogaduje.
Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i Skinuch szybko dołączy do stada.
Chyba muszę zmienić temat na : "Jajcarze justrzny i Skin" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”