Brygada Er - Er - To już koniec brygady

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Kobietki się już łączą w klatce. Kompletny spokój. Kropka jest bardzo spokojna, a młoda jeszcze nie zna agresji, wiec się szybko pokochają ;)
Obrazek Obrazek

Wyszłam z Lilo, kieruję się w stronę ulubionego trawnika i widzę młodą parę z goldenem, trenują drobne komendy, ładnie mu idzie, więc myślę zagadam.

Powiedziałam, że Lilo boi się większych psów i czy mogłybyśmy.... Para się zgodziła, wzięli goldena pod nadzór i próbuję podejść z Lilokiem bliżej. Ta w wielkiej panice, ogon tak nisko pod brzuchem że ją w brodę łaskotał ... podejść mu nie dała do siebie, więc poczekałyśmy sobie obserwując goldena jak się bawi z nadzieją że Lilo się zainteresuje.

Interesowała się. Bardzo. Patyczkiem, którego łapał olbrzym .

Troszeczkę się rozluźniła, pomachała ogonkiem i zaczęła go zachęcać do zabawy. Skoro go zaczepia, to postanowiłam ją spuścić. Zapowiadało się fajnie, póki rozbawiony kumpel nie ruszył za nią w pogoń. Ogon znów w dół, ucieka, pędzi, popiskuje, w końcu nawet kłapnęła na niego zębami ...

Spędziliśmy z nim chwilę, myślę że na pierwsze spotkanie było nieźle. Przestała panikować i kłapać, kilka razy pogoniła dużego, ale pilnowała bezpiecznej odległości, a jak ją doganiał chowała się za mną. Że niby mam ją obronić przed psem większym ode mnie ;D


Golden sobie poszedł. Jak się za chwile okazało, całą sytuację z okna widział Lilkowy narzeczony. Z relacji właścicielki Tobka, młody piszczał i szalał pod drzwiami, bo on idzie na dół. Może chciał ją ratować W każdym razie narzeczony przybył już po całej aferze z "dużym złym", więc można było się spokojnie pobawić. Mi się nigdzie nie spieszy, więc niech latają.

Najpierw biegali ...
Później trlali się w miejscu...
Później po prostu się podgryzali w różnych pozycjach leżących..
Na koniec położyły się obok siebie i ani myśleli się ruszyć.

Lilo pierwszy raz chyba tak kompletnie opadła z sił

ObrazekObrazek
Lilo i jej chłopak.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Buba »

Jaka ona jest malutka w porównaniu z Kropką ;D
A Lilo jest cudowna. Śliczna po prostu. U szczeniaków często jest tak, że kładą się i pokazują uległość. Labkopodobne mają to do siebie, że są bardzo sympatyczne i czasami już tak po prostu jest. A z narzeczonym pięknie Lilo wygląda :-*
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Entreen »

Jakie maleństwo! Aż miło patrzeć :)

a Lilo jest urocza - powodzenia w pracy nad nią!
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Entreen »

Cóż to za pięknotki?
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Głupi Wypierd, którego musiałam odizolować od Kropki i tymczas, równie mądry, który jest królikiem doświadczalnym, skoro Wyp nie chce z Kropą mieszkać. Może się uda je połączyć ::)

Tymczas jest u mnie już sporo. Córa dała mu na imię Tytus, jest okropnie wystrachany, boi się dotyku i człowieka, ale póki jest w klatce z ręki jedzenie weźmie. Byle nie dotykać. Wieku nie znam. Siedział sam, bo ma jajka a ja boję się ciachać bez potrzeby, więc z Kropką mieszkać nie mógł. http://szczury.org/viewtopic.php?f=163& ... 66#p993766
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Laski ;D
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Megi_82 »

Suzi aka Ciachun ;D Jak się dogadała z Kropcią? <mąż ma rację :P >
Jak Wypcio z Tytusem?
Fajne fotki, towarzystwo się zapoznaje :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Laski się ładnie dogadują. Wczoraj pierwszy raz widziałam sprzeczkę. Kropka w końcu znów jest dla kogoś alfą, po tak długiej przerwie. Widzę że jej się to podoba.

A chłopy wciąż bez miłości :(
Jeden w jednym kącie na swoim jedzeniu śpi, drugi w drugim na swoim i pilnują. Tytus dostał w paluszka, ten lekko opuchł, ale już schodzi. Nie wiem czemu Wyp łapy innym gryzie. Poza tym bez strat, ale i wciąż specjalnych nadziei nie mam :/ Niestety nie mam już możliwości zrobić dla Wypcia dużego stada, a w takim się odnajdywał.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Tymczasik:
Obrazek

Mała jeszcze troszkę odczuwa wpływ narkozy. Za 10 dni zdjęcie szwów i wraca do swojej budy ;)

A tak Lilo świętowała piąteczek:
Obrazek
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Buba »

Skoro chłopaki się nie dogadują, będziesz ich oddawać? :( Trzymam kciuki.
Super, że laski się pokochały. Dobre chociaż to :)
Tymczasek śliczny. Po kastracji? Podrap za uszkiem, jak lubi.
A psina cudowna.
Prawdziwy zwierzyniec teraz macie :P ;D
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Myślę żeby wysłać Wypka razem z Tytusem, bo Tytus to i tak miał być tymczas, nie planuje go kastrować, nie ma potrzeby. Jakby tak zrobić, mogliby zostać razem, ale w większym stadzie, co dla Wypka znaczyłoby więcej szczurów do ogarnięcia, mniej agresji i energii zużytej na jednego.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brygada Er - Er

Post autor: Buba »

Szkoda strasznie, no ale jeśli potrzebuje takiego kopniaka, to trzeba. Nygus jeden no. Z tego co kojarzę to Tytusa i tak masz już długo ;)
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Brygada Er - Er

Post autor: noovaa »

Tytus jest długo bo to nie szczur w pierwsze lepsze ręce. Jest kompletnie nieoswojony, a postępy są mozolne.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”