O šesti českých potkanech

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: maua_czarna »

Dziewuchy takie fotogeniczne sa:) zaluje,ze nie mam na stale aparatu poki co:)

Dziekuje za linka! Hmm.. to byl atak,po prostu sie rzucila do oka nagle. widac nic nie da sie z tym zrobic,mozna tylko dominowac. oby takie sytuacje sie nie powtarzaly...do tej pory to byly szczurki towarzyskie, znajomi lubia sie z nimi bawic..teraz juz nie moge byc pewna po tym ataku,ze to sie znowu nie powtorzy;/
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: maua_czarna »

Na dniach ma do mnie przybyc panienka z interwencji :) czekam z niecierpliwoscia,jaka bedzie, jakie imie bedzie do niej pasowalo, jak przebiegnie laczenie. niesamowicie sie ciesze:) tymbardziej,ze moja mama zobaczyla w pewnym brukowcu zdjecie szczurkow (pewnie wybrali takie w najgorszym z mozliwych stanie...) i miala opory:) ale serce wygralo z rozumem,hihi

A oto porcja zdjatek starszych,i dwa nowsze. niestety,zdecydowana wiekszosc jest robiona komorka,ale...:)zawsze to cos


Ciri jak wiadomo jest szczurkiem wszedobylskim, ruchliwym. Lubi potanczyc bredgensa(hihihi), a gdy i to jej sie znudzi - probuje na wlasna lapke wyjsc z klatki, lecz poki co nie zdobyla jeszcze umiejetnosci otwierania klodki (mysle,ze to kwestia czasu)hihhi.
Jednak nawet najruchliwszy szczurasek lubi pieszczoszki, przytulanki, a nade wszystko - kocha spac :)
Dziewczyny uwielbiaja wspinac sie po mnie, i bardzo ciezko im wtedy zrobic zdjecie,bo kazda biegnie w strone telefonu,zeby zobaczyc kto zacz - moze to jakis nowy czlonek stada?:) tutaj fotografowala moja mama,a zdjecia,ktore mi sie najbardziej podobaly przyslonila palcem,hihihi.

Czasem trzeba tez cos zjesc i napic sie wody, zawsze razem :loverat:

A jak wygladamy teraz? Ano tak :) W dodatku, jak widac na zdjeciu nauczyly sie wspinac po pionowych,metalowych sliskich rurkach:) nic juz nie jest bezpieczne. nawet kiedy pisze cos na komputerze,zaraz mam na kolanach dwie male paskudniczki, ktore z najwiekszym wysilkiem wspinaja sie po nogach od krzesla :P

Poza tym,nie moglam sie powstrzymac..nie wiem,gdzie moglyby sie znalezc takie zdjecia,wiec...
Dziele sie z Wami wiosna! :)
Ostatnio zmieniony wt maja 15, 2007 10:36 am przez maua_czarna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: maua_czarna »

Misie patysie:)

miziankoo:]

dwa filmiki krociutkie:) radze dac najmniejszy rozmiar - bo nagrywane komorka ;>
aha,no i nie zwracajcie uwagi na to,co leci w tle w filmiku o mizianku:D:D

:dontrat:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: Nina »

Jejciu!! Jakie słodziaki :loverat: Patysie to fajna zabawa, moim parszywcom też sie podoba :)
Mój husiak duuużo bardziej zbielał :-) Momentami wygląda jakby ktoś ją wybielaczem poplamił bo ma całkiem białe luki które później znowu sie szare robią :hmmrat:
Mafszęsik pozdrawia siostrzyczke i koleżanke :hoprat:
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: maua_czarna »

hihi;) wiem,ze moja jakas taka niechetna,zeby zbielec;> chcociaz, jak porownoje zdjecia Cirki z samego poczatku i teraz, to widze roznice. poza tym moja mama ilekroc przyjade z paskudkami do domu uwaza,ze Cir jest juz prawie jak sniezynka ;D
pozdrowione,wymiziane:) Ciri przesyla szczurzego buziaka dla Mafci, a Lolka chyba jest zazdrosna. moze pozniej ja namowie:D:D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: maua_czarna »

malce sa takie kochane! kiedy tylko wsadzilam reke do transportera,zostalam obleziona:)wyiskana,polizana i co tylko:-D naprawde,cu-dow-ne stworzenia:) bardzo sie ciesze,zdazylam na szybko cyknac kilka fot wiec oto one!
KLIK

:dontrat:

nie wiem,jakie imie wymyslic dla malej:) poki co nic ksiazkowo filmowego do glowy mi nie przychodzi;)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: KEN-KON »

Fajny szczurekZdjęcie jak do okładki. :-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: Nina »

Gratuluje powiększenia stadka ;)
Jejciu :loverat: Jakie to Twoje maleństwo słodkie :hoprat:
Odkąd zobaczyłam te warszawskie agutkowe kapturki to sie zakochałam. Są prześliczne i przesłodkie :hmmrat: Aż by sie chciało znowu stadko powiększyć :smykrat:
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: yss »

gratulacje :) hehe u nas też trwają debaty nad książkowym imieniem, bo Szynszyl strasznie ludzi zmyla. :)
śliczne małe słoneczka dostałaś... :) wygłaskaj ode mnie i od ich koleżanek w Szczecinie...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: maua_czarna »

Jejku:) dziekuje Wam bardzo:) wszystkie wymiziane - cala piatka,zeby dwa starszaki nie czuly sie pominiete;)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Moje panienki- czyli Cirilla i Lolita:D

Post autor: maua_czarna »

Co bede mowic..jedno zdjecie oddaje tysiac slow...czy jakos tak :smykrat:

maly kangurek :) :loverat: czyli cos z cyklu "wzruszajace chwile"

na imie ma, na imie ma, na imie maaaa Gloria :)
:dontrat:

Wiec teraz - choc jeszcze nie w jednej klatce, bo dwa brytany moglyby przypadkiem zgniesc malucha - sa juz trzy:
Ciri - nieoficjalnie Ela
Lola- Fafik
Gloria- Klocek :D

p.s. prosze o zmiane tematu na Brytany i okruszek :D- Ciri, Lola i Gloria





Bardzo prosze :)
limba81 mod
Ostatnio zmieniony pn maja 21, 2007 11:11 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Brytany i okruszek :D- Ciri, Lola i Gloria

Post autor: maua_czarna »

Mala Gloria sobie rosnie,ale duzo czasu minie,nim zblizy sie do kolezanek gabarytami:)
Poki co troszke fotek z ostatnich dni

Szczury wieczorowa pora

I moje ulubione fotki z tego albumu:)
:)
Tak mi dobrze, tak mi rob:P
Ogonek i ogon
Taki maly,taki duzy...

Gloria przyciaga facetow:)

Tu tez znajda sie jakies perelki:)
Ja sem netoperek!
Plackata dupinka
Wszedzie dobrze,ale u Mojzesza najlepiej;)

po prostu Gloria:)

Moja twierdza
to zdjecie wymaga chyba wyjasnienia:) ulubionym miejscem Glorii,w calej klatce jest...miska .a konkretnie miejsce pod miska. moze ciezko sie zorientowac o co chodzi,ale wlasnie na tym zdjeciu gloria jest pod miska z jedzeniem, gdzie uwielbia spac:):)

Odejdz!
tutaj dostala nowa karme (Vitakraft Emotion beauty-tak,ta z gwiazdkami,serduszkami...;P).wiecie,co oznacza taka poza?:P Zostaw mnie!!

coz moge powiedziec...:loverat:
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Brytany i okruszek :D- Ciri, Lola i Gloria

Post autor: Nina »

Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Brytany i okruszek :D- Ciri, Lola i Gloria

Post autor: maua_czarna »

:):) Dziekuje w imieniu malej;)
Takie malenstwo,a daje tyle radosci,ze to jest po prostu niepojete:loverat:
I ta moja radosc sie mnozy przez tysiac,ilekroc ktos sie zachwyci mala, albo ktoras z jej przybranych siostrzyczek:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Brytany i okruszek :D- Ciri, Lola i Gloria

Post autor: maua_czarna »

Dawno,dawno temu....
...napisalam ostatniego posta w temacie;) a przeciez szczesliwe laczenie juz dawno mamy za soba! mala piszczalka rosnie,madraluch Ciri bieleje,a Loluś jest dalej gluptaskiem;D
czas nadrobic nieco zaleglosci,wiec dodaje zdjecia z laczenia i sesji klatkowej,ktora miala miejsce nieco pozniej.
jak tylko naladuje baterie do aparatu, dodam troche aktualnych zdjec.mysle,ze bedziecie zaskoczeni tym,jak wyglada teraz malutka Gloria...:)
te zdjecia powstaly zaraz po laczeniu ogoniastych,kiedy bacznie obserwowalam,czy wszystko w porzadku u nich.wyszlam na chwile z pokoju i po powrocie zastalam uroczy obrazek...
najlepsze psiapsiolki:mykrat:
słodziaki:)

a tutaj caly album:
>>KLIK>KLIK<<

:dontrat:
Pozdrawiamy!:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”