NIETOPERENDING STORY

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: Rhenata »

no ja właśnie miałam podziwiać wszystkie berbecie , i te ludzkie tez ;) chowasz prześlicznych szczurolubnych, gratuluje.
Córcia widzę nie bardzo chce się dzielić tym mlekiem,hhehe
zadamy więcej zdjęć, nie prosimy..zadamy ;D
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
UprzejmaCegła
Posty: 1089
Rejestracja: śr wrz 30, 2009 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa - Praga Południe

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: UprzejmaCegła »

Adopcja skarpet? Ciekawa sprawa. Może ktoś skusiłby się na skarpety mego Sz. ::)

Ja również dołączam się do "żądań" Rhenaty o zdjęcia, bo przecudnych masz tych panów 8)


p.s: siedzę i trzeci raz czytam temat :) fajnie to wszystko opisane :D
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: Vicka211 »

cudowne masz te ogonki :D
UprzejmaCegła pisze:p.s: siedzę i trzeci raz czytam temat :) fajnie to wszystko opisane :D
no dokładnie ;D
wymiziaj każdego ode mnie :)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: Nietoperrr... »

Paskudy wymiziane i wycałowane od wszystkich!!!Przesyłajcie więcej miziaków-przytulaków,bo uwielbiam to robić swoim sierściuchom(no i temu jednemu bez...)!!!A mój szalony diabeł tasmański Rabarbar,to aż oczy zamykał z rozkoszy i rozkładał się jak mokra ścierka... ;D
Tak trochę offtopując w tej chwili,tak sobie myślę,że niezłe Robocopy z dziewczyn,kobiet,które są na maksa zaszczurzone,a przy tym mają jeszcze swoje dzieci...
Kurcze,bo ja mam dwójkę dziecioli(potworki,dosłownie małe,wredne potworki!!!),a do tego siedem ogonów,które wciąż poza klatką...Normalnie NON STOP oczy w koło głowy... :-\ To tak,jakbym miała dziewiątkę dzieci...I tylko Kleofas bezproblemowy... ;)
No bo weźcie zobaczcie sami,jakie mam DZIEŃ W DZIEŃ widoki...
Obrazek


A to tylko jeden sprawca...
Obrazek


Dodajcie sobie do tego 4-letniego szatanka,który jest o wiele sprytniejszy w swoich pomysłach...

Plus siedem małych,ogoniastych szatanków(przepraszam,sześć,bo Kleofas dobrze wychowany,ułożony i bezproblemowy.Zaraz po wyjściu z klatki albo idzie spać w Kaliny łóżeczku,albo kradnie pieczone kurczaki ze stołu... ;D )

To nie koniec...
Bo dochodzi jeszcze pranie pieluch,miotła,mop,obiadki dla męża,amciu-amciu dla dzieci(tylko dlaczego zawsze każdy chce jeść coś innego???)W dodatku jakoś ta codzienna sterta garów nie wiadomo czemu,nie chce się sama zmywać...
Przychodzi wieczór,Iwonka pada na ryj...A tu mężuś puk-puk...A później wszyscy zdziwieni : "Jejku,jaka Ty chuda!!!"...Zawsze była ze mnie kluska,a teraz nawet nie ma kiedy usiąść i NORMALNIE zjeść porządny obiad... :'(

Normalnie zaszczurzone mamy to jakieś roboty...
Składam wszystkim HOŁD i łączę się z nimi w bólu... ;)
Już nie mogę doczekać się swojej emerytury,kiedy to wreszcie usiądę spokojnie w swoim bujanym fotelu(już mam,a co!) i będę robić skarpetki na drutach... 8)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: ol. »

Iwona wierzę Ci na słowo, tudzież załączonemu obrazkowi, i dlatego - chylę czoło. Poważnie.

Ale pomyśl też tak: linię masz nienaganną, ogony piękne i szczęśliwe, i jeszcze córcię, która tylko czekać aż zrobi furrorę w Ascot :D
Bujając się w tym fotelu na zasłużonej emeryturze będziesz miała powody do dumy :)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: Nietoperrr... »

He,he!!!Ale się uśmiałam!!! :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: glucjan »

Jestem pod wieeelkim wrazeniem Twojego stada! Sliczne huncwoty:D urzeklo mnie zwlaszcza zdjecie Kleofasa, podpietego do butelki z mlekiem:) i Zgredzika, bo podobnie jak moj Donio, czesto caluje sie ze sciana:D taki jego urok, ale w ogole wszystkie sa cudowne! W koncu pokazalas drani, a jest sie rzeczywiscie czym chwalic:D pozdrawiam i przesylam mizie dla wszystkich w domu:D
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: kalinda »

Super! Na prawdę - i dzieciaczki i szczurki. A pomyśleć, że na początku chciałaś tylko Bazylka ode mnie... A teraz takie fajne stadko się z tego zrobiło! :)
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: kalinda »

A córcia przeurocza!
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: unipaks »

iwonakoziarska pisze:
Już nie mogę doczekać się swojej emerytury,kiedy to wreszcie usiądę spokojnie w swoim bujanym fotelu(już mam,a co!) i będę robić skarpetki na drutach... 8)
no ale co ty gadasz?! a wnuczęta ? kto się nimi zajmie?! ;D

jak tak czytałam to , co piszesz o swoich latoroślach ( :-* ) i tych mniejszych absorbujących pociechach , to mi się skojarzyło z zabawnymi opisami perypetii Shirley Jackson , towarzyszących jej wysiłkom w utrzymaniu domu i jego mieszkańców , a spisanych w książeczce "Życie wśród dzikusów" :D
Wyczochraj od nas całą swoją menażerię ;) :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: kalinda »

A która forumowiczka ma Twoje szczurcie? Mają też swój temat, żeby móc pooglądać ślicznotki? :)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: sr-ola »

iwonakoziarska pisze:A tak w ogóle,to zgłaszam protest!!!Dlaczego nikt moich dzieci nie podziwia,CO?????????
jeeej, ale wpadka! no przecież synek Iwony to prawdziwy znawca szczurków! Co chwila przynosił mi kolejne na ręce (wtedy jeszcze 4) wcale się nie bojąc, a w jego rączkach to takie wielorybki z tych ogoniastych! ;) A córcia tylko patrzyła i pytała w kółko: "a cio to?" (pewnie troszkę ją onieśmieliłam, podejrzewam, że lepiej zna się na nich niż ja ;) założę się, że ta malutka patrzy na ogoniastego i mówi: to jeśt black hooded a to jeśt fuzz ;) ) ;D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
kalinda
Posty: 445
Rejestracja: pn paź 12, 2009 8:19 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: kalinda »

hihi, a mi utkwiło w pamięci jak synek wziął na ręce 1 z białasków, gdy były jeszcze malutkie - a Ty na to, "uważaj, to nie Kleofas" ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: odmienna »

O’o! :o Tak czekałam na ten temat, żeby w nim kąśliwe uwagi czynić, ale niedarady! no, nimogię! :P
Te dwa ssaki przy jednej flaszce- rozwaliły mnie permanentnie Obrazek i wprowadziły w nastrój betlejemskiej szopki .
Już wcześniej widziałam, że te Twoje szczury świetne, ale Rabarbar i Niko.... :-*

O Matko Polko! Obrazek cześć Tobie nieustająca za trud twój codzienny, ale warto- wystarczy popatrzyć w ślepka tych Twoich latorośli, żeby wiedzieć, że to dzieci szczęśliwe i na szczęśliwych ludzi wyrosną.
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: "Siedmiu Wspaniałych"

Post autor: Nietoperrr... »

Wasze posty lepsze niż świąteczne życzenia!Aż mi się gębol cieszy... ;D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”