ARUSIA

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Agata.
Posty: 199
Rejestracja: pt lip 30, 2004 7:10 pm

ARUSIA

Post autor: Agata. »

Na pewno TAM jest jej dobrze.... Przeciez ma TAM wszystko to, co miala na Ziemi... Co tak kochala... Oprocz ciebie... Ale Wy zawsze pozostaniecie sobie bliskie w Waszych sercach.... Zapalam swieczke za jej los [']
"A droga dluga jest
niewiadomo, czy ma kres....."
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

ARUSIA

Post autor: Mada »

Esti bardzo mi przykro. Wiem że chciałaś być przy niej gdy odchodziła, może czuła że będzie Cię to bardzo bolało, dlatego odeszła gdy Ciebie nie było. NIe płacz, myśl tylko o tych chwilach które były pozytywne. Pamiętaj że masz dwie cudowne dziewczyny, które Cię potrzebują.
Trzymaj się ciepło!
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
mathy_c
Posty: 98
Rejestracja: czw lip 22, 2004 7:30 pm

ARUSIA

Post autor: mathy_c »

snif SNIF!!!!
tak bardzo mi smutno... bo wiem, jak bardzo boli odejście małego, kochanego ogonka...
i czym ona sobie zasłużyła, by tak cierpieć??!!
na szczeście pewnie znajduje się już w szczurzym raju, a tu zaś zostały szczurolubne istoty, które po niej płaczą...
pamiętam, jak ciężko jest się otrząsnąć i zająć się sprawami żywych...
...przeczytałam jeszcze raz post Esti - dlaczego mam takie wielkie, ciężkie łzy w oczach?! spływają po policzkach...
Ostatnio zmieniony śr sie 04, 2004 5:03 pm przez mathy_c, łącznie zmieniany 1 raz.
moje kochane: Husky, RatekII, Panda
oraz Titi, Kropeczka, Rubinka i Wiedźminek,
zaś Tofulkę widzę, jako Matka Chrzestna co dwa weekendy ;-)
polak_12
Posty: 11
Rejestracja: ndz sie 01, 2004 12:12 pm

ARUSIA

Post autor: polak_12 »

][']['][']['][']['][']['][']][']['][']][']['][']['['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']][']
['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['['][['][']['][']['][']['][']['][']['][']['['][']['][']['][']
['][']['][']['][']['][']['][']][']['][']']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']]['][']['][']['][']
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

ARUSIA

Post autor: sachma »

['] bardzo mi przykro ..... :(
Obrazek
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

ARUSIA

Post autor: moni »

Nasza forumowa maskotka i symbol zgrania forumowiczów w trudnych sytuacjach zawsze pozostanie w forumowych sercach.
Przykro.
Trzymaj się Esti.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
sara
Posty: 51
Rejestracja: ndz maja 30, 2004 6:24 pm

ARUSIA

Post autor: sara »

:cry: buu...
tak mi przykro... :cry:
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

ARUSIA

Post autor: roenna »

ojej :cry:
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

ARUSIA

Post autor: Eruntale »

['] :cry: to nie fair...ja nie chce!!! :cry: :cry: biedna Arusia...biedna Esti...biedna Margooth...
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

ARUSIA

Post autor: olka »

Właśnie przeczytałam...ojej... nie miało tak być!!!! :cry: :cry: :cry:
Olka
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

ARUSIA

Post autor: krwiopij »

wracam do domu, a tu takie powitanie... :( racja, olka - to nie mialo tak byc!!! :cry: :cry: :cry: ESTI, Margooth - jest mi bardzo przykro... trzymajcie sie jakos i pamietajcie, ze najwazniejsze, ze dostala od was wszystko, co najlepsze...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
bazik
Posty: 118
Rejestracja: wt mar 30, 2004 4:07 pm

ARUSIA

Post autor: bazik »

Strasznie mi przykro. W ogóle nie spodziewałam sie takiego zakończenia. ALe teraz jej lepiej,prawda? nic ją nie boli, dobrze jej sie oddycha, jest szczęśliwa w szczurkowym niebie. Tak ja to sobie tłumaczę. Esti jestem z Toba serduszkiem. Trzymaj sie cieplutko. Masz dla kogo byc dzielna, prawda?:(:(:(
" Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.."
Margooth
Posty: 142
Rejestracja: czw maja 20, 2004 9:29 pm

ARUSIA

Post autor: Margooth »

...Juz nie ma jej wsrod nas...
...Aru kocham Cie i zostaniesz na zawsze w moim sercu....
...opuszczalalm to forum z nadzieja ze moze kiedys Cie jeszcze zobacze...
teraz wiem ze juz nigdy sie to nie stanie....
...bardzo dziekuje wszystkim ktorzy pomagali i pokochali Aru....dziekuje...
<:3 )~...Aru...nigdy nie zapomnę....
...Roa - w podniebnej podróży....
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

ARUSIA

Post autor: oliwi@ »

Wszystkim nam tutaj jest bardzo przykro po tym wydarzeniu. Wszyscy śledzili losy Aru od momentu kiedy Margooth napisała o tym co się stało. Razem przeżywaliśmy radości (polepszenia) i smutki (braki apetytu) ale nigdy nie przleciało mi przez myśl, po tym jak Aru trafiła do Esti, że tak to się zakończy. Nie było mnie wtedy w Polsce. Rozmawiałam z IVĄ o tym co się stało. Było mi bardzo przykro.
Esti - wierz mi, wierz nam... Ona już nie czuje bólu, nie czuje cierpinia związanego z tym co przeszła, z czym miałaby żyć długo... Wiem, że to nie fair aby tak mały zwierzaczek cirpiał tyle (najpierw ta szczęka, potem zapalenie płuc... Ale teraz już jej nic nie będzie.
Margooth - nie odchodź z forum. Zawsze możesz pomóc innym, zobaczysz, że wszystko się uoży... Potrzeba tylko czasu...

[']
Vry
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 11, 2004 10:44 am

ARUSIA

Post autor: Vry »

[']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”