Szatany truskawy!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Szatany truskawy!

Post autor: Eve »

Czytają, czytają i zaglądają , więc proszę się tu nie zniechęcać tylko bazgrać , pisać i wiadomości zamieszczać ! ;) .. i jakby mało zdjęciorów .. ::)
Ja daję do ścierania zębów orzechy ale laskowe w całej łupinie i moje babole świetnie sobie z tym radzą. Czasem to jest robota na dwa, trzy razy bo tak za pierwszym się zniechęcają ale .... woń orzeszka jest silniejsza :D do tego suchy chlebak, nie taki mięciutki tylko twardy albo suszone banany -aa to to jest rarytas i świetnie słuchać jak tak cała gromada chrupie :D

No czekamy na wieści !
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szatany truskawy!

Post autor: sylwiaj »

a ja mam pytanko. skoro mama niechetnie daje na obcinanie ząbków to czy nie bezie problemów z ewentualnymi kosztami operacji?
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
fraisee
Posty: 132
Rejestracja: sob sty 28, 2012 1:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szatany truskawy!

Post autor: fraisee »

Dałam chłopakom dzisiaj bułekczkę suchą. Przymocowałam ją do pręcików. Matko kochana, musiałam obudzić się o 5 rano żeby wyciągnąć ją z klatki, bo nie dawali mi w ogóle spać. :D Postaram się dzisiaj im trochę zdjęć porobić na wybiegu jeśli pozwolą mi i nie będą uciekać. Dawałam chłopakom różne rzeczy do ścierania zębów, nawet wsadziłam im gałązki jabłonki do klatki, zainteresowanie było godzinne, teraz tylko po nich po prostu chodzą. Mój Lulo ma chyba wrodzoną wadę zgryzu. Ktoś nie dopatrzył, że mu się skrzywiły i teraz staramy się jakoś to naprawić. :) Ale są postępy, bo mały chrupie!
Ja się śmieje, jeśli chodzi o pieniądze :) mama zawsze mi da 'grosza' jeśli będzie taka potrzeba. W sumie normalnie (zawodowo) nie pracuje, ale często jeżdżę do firmy taty i tam dorabiam. Nie jestem w stanie za bardzo pogodzić nauki w technikum dziennym i pracy. :) Ona sama wchodzi do mojego pokoju i mówi do chłopaków 'Halo, babcia przyszła' ;D
No właśnie nie mam imienia dla rexa jeszcze. :( Jakieś propozycje? :>
Lulo i Frugo
Szatany truskawy!
Awatar użytkownika
Frugo_Frugo
Posty: 762
Rejestracja: śr gru 21, 2011 8:45 pm
Lokalizacja: Toruń

Re: Szatany truskawy!

Post autor: Frugo_Frugo »

Ricooo! :D Albo Sid. <3
Awatar użytkownika
fraisee
Posty: 132
Rejestracja: sob sty 28, 2012 1:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szatany truskawy!

Post autor: fraisee »

Zastanowię się jeszcze nad daniem imienia loczkowi. :) Już niedługo będę mogła go wziąć do siebie. mry mry mry!
Lulo i Frugo
Szatany truskawy!
Awatar użytkownika
fraisee
Posty: 132
Rejestracja: sob sty 28, 2012 1:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szatany truskawy!

Post autor: fraisee »

Co do loczka to myślałam nad imieniem Maczo. :>

A co do reszty mojego stadka to mam największy problem z Lulkiem przez te głupie zęby. Niby ostatnio jadł suchą bułeczkę ale dzisiaj przy podawaniu lekarstwa zajrzałam mu w japkę, a tam tygrys szablozębny się znowu zrobił. Nie wiem co ja mam już robić. Jeśli nawet będę obcinała maluchowi sama zęby to nie ma chętnego w moim domu do trzymania jego, bo każdy mówi 'ugryzie, ugryzie'. Mnie nie ugryzł, pani doktor też nie więc nie widzę problemu. Tylko takie obcinanie non stop nic nie da. Zastanawiam się co dalej. Szkoda, że nie mogę założyć mu aparatu na zęby. Wtedy było by po problemie. :(
Lulo i Frugo
Szatany truskawy!
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szatany truskawy!

Post autor: sylwiaj »

hehe zadrutuj:D
Macho dobre:D kojarzy mi sie z pakerem z kędziorkami na klacie;D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
fraisee
Posty: 132
Rejestracja: sob sty 28, 2012 1:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szatany truskawy!

Post autor: fraisee »

Pojadę z małym do Ogonka. Napisałam nawet do doktora Kliszcza. :)
Ma loczki ale na grzbiecie ; D
Lulo i Frugo
Szatany truskawy!
Awatar użytkownika
JolkaB
Posty: 175
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 8:03 pm
Numer GG: 1058549
Lokalizacja: Sandnes/Norway
Kontakt:

Re: Szatany truskawy!

Post autor: JolkaB »

Sliczne te Twoje ogonki :) zdjęcia jakieś prosim koniecznie! :)
Z życiem jest jak ze sztuką w teatrze nie ważnie jak długo trwa lecz jak jest zagrana
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam gdzie człowiek widząc rzeźnię myśli - to tylko zwierzęta
Awatar użytkownika
fraisee
Posty: 132
Rejestracja: sob sty 28, 2012 1:12 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szatany truskawy!

Post autor: fraisee »

Zdjęcia i zdjęcia :P Nie tak łatwo zrobić zdjęcia szczurkom z ADHD cokolwiek ładnego, szczególnie, że nie mam za dobrego aparatu i chłopaki nie lubią ataku flesha. Nooo ale jednak coś tam mam! :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*Moje szczury nie mają zaćmy, musiałam zlikwidować im czerwone oczy, bo brzydko wyglądały.
**Przepraszam za mój nieogarnięty rozporek. :x
***Na ostatnim zdjęciu widać różnice wielkości chłopaków. Po lewej Lulo, po prawej Frugo.

I dorzucam taki mały bonsik:
http://www.youtube.com/watch?v=DF5snPn1 ... e=youtu.be
Lulo i Frugo
Szatany truskawy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”