Lekko wytrzeszczone oko, krew?

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kari
Posty: 151
Rejestracja: śr cze 25, 2008 1:36 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Lekko wytrzeszczone oko, krew?

Post autor: kari »

Dzięki Sylwia :)
Mam nadzieję, że tutaj też wszystko pójdzie gładko. Oko wygląda coraz gorzej, mam wrażenie, że wszystkie te leki w ogóle nie działają... Nadal zbiera się w nim krew, odnoszę też wrażenie, że jest jeszcze większe niż wcześniej :-\

Mam nadzieję, że Agatka jakoś przetrzyma do wtorku...
Ze mną: Zorka (psiak wieloowocowy)
Za Tęczowym Mostkiem: Mysia, Kruszynka, Czarna, Ruda, Wiórka, Kredka, Śnieżka, Agatka [*][/b]
Awatar użytkownika
kari
Posty: 151
Rejestracja: śr cze 25, 2008 1:36 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Lekko wytrzeszczone oko, krew?

Post autor: kari »

Niedawno odebrałam Agatkę od weta.

Wszystko poszło gładko, nie było komplikacji. Oko zostało wyjęte w całości, nie było pod nim widać żadnych zmian. Prawdopodobnie więc była to wyłącznie kwestia oka, a nie jakichś innych cudów, chociażby nowotworu. Za jakiś czas pewnie zrobimy rtg żeby sprawdzić, czy na pewno nic tam głębiej nie ma.

Ogoniasta jest jeszcze kołowata i słaba. Przez to choróbsko jej waga spadła o jakieś 40 gramów. Mam nadzieję, że szybko to nadrobi.

Na razie oko, a w zasadzie miejsce po nim, wygląda makabrycznie, upaprane we krwi, czy innych płynach. Weterynarz powiedziała, że może się z niego jeszcze nieco sączyć, więc bez paniki. Oby tylko Agatka nie wydrapała sobie szwów.

Jak zwykle znowu było więcej strachu niż to wszystko warte. Całe szczęście, że wszystko się udało. :D
Ze mną: Zorka (psiak wieloowocowy)
Za Tęczowym Mostkiem: Mysia, Kruszynka, Czarna, Ruda, Wiórka, Kredka, Śnieżka, Agatka [*][/b]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lekko wytrzeszczone oko, krew?

Post autor: sylwiaj »

No widzisz Kari:) Najważniejsze że Agatka sie wybudziła:) I trzymam kciuki aby to guzisko nie było:) Daj znac po RTG:)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”