Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Boza-Krufka »

Ciekawi mnie ta Twoja huśtawka-koszyk. Daj fotę ;)
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: nff »

Też chcę fotę! ;) Kupiłam wczoraj taki koszyczek i chciałam go normalnie przymocować gdzieś z boku, ale skoro piszesz o jakieś huśtawce to może coś takiego stworzę. Poka poka! :)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Bardzo proste, ale szczurkom przypada do gustu - po prostu jakaś nowość, bo były przyzwyczajone do zwykłych półek i hamaków, a to je ciekawi i wzbudza zachwyt bo się huśta :D

Tu ogólnie sobie wiszą dwie nowości, troszkę tu nie widać, ale koszyk jest na takich sznureczkach :)
Obrazek

Od góry, tu lepiej widać mocowania. Oczywiście huśtawka musi być miękko wyłożona (tu skarpetami ;D )
Obrazek

O,a tu dziewczyny jarające się nowością; wypróbowują bujalność huśtawki. Z początku się bały, jak się bujało ;D No i sznurki były dłuższe, ale wtedy to się zbyt mocno chwiało
Obrazek
Obrazek

Na koniec mocowania, takie szczególiki ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I jeszcze przy okazji nowy hamadłoo, można się w nim dosłownie zatopić, rozpłynąć i zasnąć... szczególnie, że jest miękko wyłożony skarpetkami, chusteczkami i szmatkami :)
Obrazek
Obrazek
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Boza-Krufka »

o proszę jakie pomysły :D
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Magdonald »

Świetne szczurki, marzy mi się kaptur... ::)

Z huśtawką fajny pomysł, chociaż obawiam się, że u mnie by nie przeszła, ze względu na sznurki, które moje baby w sekundę by przegryzły :D Chyba, że podwiesiłabym ją na łańcuszkach, wtedy byłabym spokojniejsza ;)

W jakim sklepie kupiłaś taki koszyczek? Ja trafiam dotąd na same "byle jakie" :P
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Boza-Krufka »

Miło przeczytać że nie tylko moje łobuzice potrzebowałyby łańcuchów ;) :P
Ja koszyczki takie widziałam w Leclercu i to dość tanie, zresztą w każdym markecie jest pełno tego :D
No chyba że to koszyk jakiś inny ;)
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: nff »

U mnie to samo co u przedmówczyń. Tylko i wyłącznie łańcuszki wchodzą w grę, a takowe, z odpowiednimi małymi ogniwami ciężko dostać. Szukałam ostatnio w Castoramie i jakiś tam kupiłam, ale zdecydowanie za "gruby" jak na taką huśtawkę. Pomysł jednak bardzo fajny i jak tylko upoluję odpowiednie mocowania, to pewnie też coś takiego ogonom spróbuję zmajstrować :D
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Boza-Krufka trafiłaś, bo rzeczywiście koszyk kupiony w leclerku ;) ale tak jak mówicie chyba w każdym markecie coś takiego się dostanie. Tak, moje baby to jakieś wyjątki, bo sznurka nie tykają :D , w ogóle klatka nie tknięta - może nitka, czy dwie w hamaku, ale naprawde, NARAZIE (bo jak będzie dalej nie wiem) aniołki ::)
A grubsze sznurki/ linki też wam przegryzają?
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
kam
Posty: 47
Rejestracja: ndz paź 07, 2012 7:26 pm
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: kam »

Śliczna futrzasta rodzinka :) Też muszę się w końcu zabrać za swoj rodzinny wątek ;) Co do drewnianych półek - my nasze zaimpregnowaliśmy zwykłym olejem roślinnym. Przesmarowaliśmy grubym pędzlem raz, po wyschnięciu drugi. Co prawda już mało sikają poza kuwetą (drewniany żwirek wymieszany z papierem z niszczarki), ale jak się zdarzy to łatwo zetrzeć, nie wsiąka już tak i nie śmierdzi. Spróbuj :)
Całusy dla ogonków, wszystkich trzech :)
Obrazek
i piętnaście małych Myniaszków :)

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41113
Imbira
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 9:27 am

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Imbira »

Z niechęcią do gryzienia to chyba rodzinne, bo nasze baby tylko czasami coś chapną ząbkami i to te starsze a nie Missiowe ;)
Nasze ogonki : PomyLuna, Elwirka, Lucyna, Stefa, Kryśka, Budda i Ninja.
za TM: Laura ;( dołączyła Melka ;( i Tosia ;(, a teraz Franusia...
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: nff »

Missia, moje kochają przegryzać wszelkie sznury, sznurki, sznurówki, kable ::) chętnie dewastują również hamaczki, tunele. No wszystko co im się "znudzi". Gruby ma zapędy remontowe czasem i ogromną ochotę na zmianę wystroju i wtedy żaden element wystroju się nie uchroni. ::)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Boza-Krufka
Posty: 117
Rejestracja: śr maja 29, 2013 12:17 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Boza-Krufka »

Missia bo w Leclercu są tanie i fajne koszyczki i często przeceny hehe :P
Moje póki co to małe więc walnięte i muszą spróbować wszystkiego....jedna ma aktualnie fascynację gryzienia wszystkiego łącznie z prętami klatki, wszystko drewniane od razu na wióry idzie i moje swetry sobie upodobała...aaa no i uwielbia guziki ::)
Duże sznury są fajne do wspinania i oczywiście gryzienia :P
Oooo i jutro zrobię sztuczkę z olejem i półkami drewnianymi, bo te cholery uwielbiają na deseczkach spać
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Możliwe Imbira że rodzinne ;D no bo i Tajga i wszystkie jej 11 ciurków to nic nie gryzące anioły (u mnie- Tatjana, u Imbira- Luna, Elwirka, u gupiakama -Ben, Kewin, i poza forum -Mania, Hojrak, Milki, Puszek, Murzyn i Zenek) :D Z resztą ich (wpadkowy) tata Sofik też taki był ;)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
Lizz
Posty: 173
Rejestracja: pt mar 08, 2013 8:27 pm
Numer GG: 1419873
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: Lizz »

Moje kochają swoją rurę na łańcuszkach. Koszyka bym się bała, bo moje dzieciaczki to takie niezdarne są... Zwłaszcza chłopcy;p No, ale ważne, żeby wszystko sprawdziło się u każdego indywidualnie;)

Nie planujesz powiększenia stada?:P;>
W domciu: Dziurka, Dziupla, Lucynka, Wonglisia, Pchełka, Dolly, Marlenka i Dolores
Za TM: Śnieżka[*][/url]Munia[*][/url]Damboszka[*][/url]Arnold[*]Rocky[*]Go-Lonka[*]
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Moje zwierzaki, które dodają życiu uroku :)

Post autor: missia »

Wiesz ja chciałabym mieć nawet 10 ;D tyle tylko, że rodzicom to by się nie spodobało. Narazie to się ciesze, że wogóle na 2 namówiłam :D . Z początku nie chcieli "Masz już psa i to ci wystarczy!" ale po 2 miesiącach namawiania się zgodzili "Dobra możesz je mieć, ale tylko dwa" więc to dla mnie narazie sukces :) No chyba, że w przyszłości... :D ::)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”