[Klatka] - Łączenie klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: WildMoon »

A jak masz plastikowa rure i ma ona byc w pionie, to robisz dziurki w rurze. Wtedy szczurki moga swobodnie uczepic sie otworkow rury i powspinac sie do gory. Mozesz w rurze - oczywiscie jesli nie jest za miekka wywiercic otwory wiertarka (eeeh, daj jakiemus chlopu zrobic ;)) lub rozgrzanym pretem powytykac dziurki w plastiku a pozniej opilowac..(niech chlop zrobi;)) Najlepiej to taka rura jak do odkurzacza.. Gietka i jak harmonijka.. :P

Mozna tez takie stale rury do laczenia z soba kupic... ale w Twoim wypadku nie ma to sensu

ObrazeklubObrazek

..widzisz te dziurki w rurach?
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: sauatka »

tak tak... :) wykombinuje cos :P
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: krwiopij »

WildMoon, ty chyba nie doceniasz kobiet... :lol: ja sa a zrobilam jedna klatke (teraz stoi w piwnicy - niepotrzebna mi juz), sama powywiercalam otwory w moich rurach pcv, dzisiaj sama przycinalam, opilowywalam, malowalam lakierem akrylowym nowe poleczki z paneli i wywiercalam w nich dziurki... z pila, wiertarka, pilnikiem i innymi narzedziami jestem za pan brat... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: WildMoon »

Droga Krwiopijko! Oj doceniam! Ale Satanka666 ma_dopiero_14_lat_i_ona_mogla_by_ sie_zranic_bo_to_przeciez_jeszcze_dziecko ;) Satanko, nie obraz sie na mnie! Po prostu nie chce abys sie zakrecila wokol wiertarki lub popalila paluchy goracym drutem :* A co do kobiet to je doceniam, sama jestem baba-chlop i potrafie wiele rzeczy wykonac sama. Lecz.. No coz, bedac jeszcze_dzieckiem_jak_Satanka666 ;) duzo glupst narobilam i do dzisiaj zostaly mi po nich blizny... :P
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: krwiopij »

no, roznie bywa... ja od niepamietnych czasow cos kombinowalam, budowalam i sklejalam w dziwne konstrucje... moze to po prostu wrodzony talent? ;) :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: WildMoon »

No taa.. sklejania nie mozna porownac do np. ciecia trawy ostrym sierpem :P Ja sie przy scinaniu trawy dla krolikow raz tak mocno diabnelam sierpem w palec (w wieku 8 lat:P), ze o malo nie przewalilam palucha na pol :P Teraz, jak zegne palec wskazujacy to widac na nim wielgachna blizne ;) A dziwne, dlatego ze jak gotuje - jedna z moich najwiekszych pasji ;) - i tne cos bardzo ostrymi nozami, nigdy sie nie przy tym nie skaleczylam. Za to przytrzasnelam sobie raz nocno palec zamykajac szuflade z nozami :P
Ale pomajsterkowac sobie lubie, i to bardzo :)

...A wracajac do Satanki, i co? Udalo sie polaczyc klatki?
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: sauatka »

heh... udalo sie :) no ale moje dzieciaczki sa madre i poprzegryzaly karton... a wogole na srodku pokoiku stala wielgachna klata :? spalam na polowce luzka, i czuje ze mi cos lazi po twarzy :D a tu ona sobie porzegryzaly ekh :lol:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: WildMoon »

No to gratuluje! ;) :D Ja jednak dalej radze Tobie... Wyciagnij mame zeby Cie zawiozla do sklepu z art. budowlanymi. Wymierz najpierw drzwiczki od klatki i kup w sklepie rure PVC o nalezytej szerokosci i dlugosci. Na pewno nie bedzie droga. I pomajsterkuj sobie ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: sauatka »

wlasnie chyba tak zrobie :) naszczescie moj wujek pracuje w sklepie z rurami itp.
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: WildMoon »

No widzisz! Przy okazji pomecz troche wujaszka, niech Ci doradzi jak najlepiej zamontowac rure zeby polaczyc 2 klaty ;) 'Kto pyta nie bladzi' ;)
Powodzenia! :)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: sauatka »

ja juz chyba wiem jak to zrobic :) kupie dwa 'kolanka' jedna bedzie wychodzilo z duzej wklatki i bedzie polaczone rura z drugim kolankiem ktore bedzie wprowadzalo do drugiej klatki :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

To moja klateczka z którą walczyłam żeby moim ogonom sie podobała ..Dwa dni temu dorobiłam drugie piętro i myślałam że coś mnie trafi :wink: za nic nie chcialo się wepchnąć do środka.. szer 40 wys 65 dł 70 ...proszę podziwiac :wink: Obrazek

nowe zdjęcie klatki...jeszcze bez dołaczenia drugiej :( http://www.szczury.org/album_page.php?pic_id=998
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 7:58 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
vega
Posty: 249
Rejestracja: ndz sty 23, 2005 10:16 pm

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: vega »

Sliczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Ja moim tez musze cos zrobic, nawet zaczelismy ... tylko czasu tak jakos brakuje.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: limba »

Dzieki :D Torpedka tez chyba się podoba :P Dzis uszyje kolejny hamaczek :) moze jak beda miały 2 to przestana w niego sikać :roll:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

[Klatka] - Laczenie klatek

Post autor: Gumcia »

eee, yyy, no po prostu WOW!!! super klatecka :D ja nie mam inwencj i twórczej i nie wiem co mam zrobić mojemu szczurakowi w klateczce, właszccza ze zaniedługo będą 2 szczurki :) eee ... nie mam za dużej klatki :( wymiary mojej:
wysokość- 68cm
Długość- 54 cm
Szerokość- 33 cm :(
Do tego z zaokrąglonym 'dachem' (ptasia klatka) jak obliczyłam to jets na 2 szczury (kalulator ten taki wiecie :) )
Klatki za pikna nie jest, ale jak na jednego szczurzaka dobra :) 2 też będzie dobse :P ja myśle ;)
A Twoja jest poprostu SUPEER!!!!
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”