Jejciu, jakie maluchy!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: ESTI »

Ja poprostu znam przypadki, kiedy po takich interwencjach mamusia zagryzala mlode ze strachu...nie chcialabym, zeby u Ciebie tak sie stalo...troszcze sie poprostu. :oops:
Obrazek
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: an »

Andre, bardzo prosze o fotograficzna dokumentacje, jesli jest to mozliwe:)

sadze, ze futerko bedzie spokojnie wydoczne po dwoch tygodniach... pamietam jak to bylo z moim miotem: maluchy urodzily sie w dzien mojego wyjazdu na dwutygodniowy oboz. wracam po 14 dniach, a w klatce mialam juz 13 szalejacych potworow i wszystkie byly juz mocno kupate i ofutrzone:>

jesli chodzi o zmiane futerka... nie wiem, co miales na mysli. po dowch tygodniach ebdzie juz chyba wszystko jasne, tylko ewentualne husky beda bielec z czasem.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Andre
Posty: 35
Rejestracja: pt lip 15, 2005 12:19 pm
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Andre »

Cóż, mam nadzieję, że trafi sie jakiś Huski. Inne już po tygodniu będą miały swoje "wyjściowe" kolorki.
Dokumentację będę prowadził. W miarę możliwości, żeby zbytnio nie stresować mamusi.

Oto pierwsze ujęcia gniazda, 7 godzin po porodzie:

http://strony.aster.pl/andre/foto/szczurki/1.jpg
http://strony.aster.pl/andre/foto/szczurki/2.jpg
Ostatnio zmieniony wt paź 25, 2005 11:59 am przez Andre, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Ayumi »

jaaaaaaaaakie piękne klusie... :drunken: a mamusia też śliczna
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: an »

slodziaki:)

widze, ze robiles fotke bez flasha- i bardzo rozsadnie:)

tylko na pierwszym zdjeciu widze u dwoch maluchow po jednej plamce z na boczku... czy to efekt zdjecia, czy naprawde tak wygladaja?

mamusia sliczna i malenka:) nie wiem jak na to moje srednio fachowe oko, ale mi sie tam jakies kapturki z prawej na drugim zdjeciu przewijaja:)a ten z lewej ma ewidentnie miale boczki, ale dalej nei wiem, czy to wina zdjecia o.O
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: sachma »

przykro mi ale musze odwolac rezerwacje... wystapily kablikacje mieszkaniowo-finansowe i w ciagu najblizszych 3-4miesiecy raczej sie to nie zmieni :? bardzo mi przykro :-(

ale wierze ze wszystkie maluszki znajda kochajace domy :)

sa slodziutkie :)
Obrazek
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Mycha »

[quote="an"]tylko na pierwszym zdjeciu widze u dwoch maluchow po jednej plamce z na boczku... czy to efekt zdjecia, czy naprawde tak wygladaja?[/quote]
Żółte plamki? To tylko mleczko, które prześwituje przez skórkę :) Kolorki będą widoczne dopiero za kilka dni :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: an »

to mleczko? ale super!:)))) ja tego u moich malenstw nie widzialam, bo przez dwa tygodnie od porodu bylam poza domem. kurcze, to sie teraz naogladam:>
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Spanky »

za to ja bardzo chetnie wezme samczyka tylko jeszcze powiedz w jakim miescie mieszkasz
Andre
Posty: 35
Rejestracja: pt lip 15, 2005 12:19 pm
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Andre »

Mieszkam w Warszawie, dokładniej - na Bemowie (to taka odleglejsza od centrum dzielnica).
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: sopocianka »

Serdecznie gratuluję maluchów. Mam nadzieję, że za jakiś czas ujrzymy zdjęcia. :D
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Fam »

sopocianka zdięcia już są wyżej są dwa linki,
ja czekam na nowe, bo z każdym dniem takie kluseczki pięknieją
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Angua »

Sliczna mamusia i maluchy tez piękne. Ja mam wolne miejsce na jedną szczurzyczkę, ale na początku grudnia wyjeżdzam (akurat wtedy, kiedy będa do oddania). Bede mogła wziąc mała dopiero po Nowym Roku. W każdym razie będe sledzić temat. Pozdrawiam i zycze zdrowia mamie i kluskom ;)
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Andre
Posty: 35
Rejestracja: pt lip 15, 2005 12:19 pm
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Andre »

Hejka! Trzydniowe maluchy już pokazują kolorki!
Chyba nawet mają takie delikatne wąsiki...

http://strony.aster.pl/andre/foto/szczurki/3.jpg
http://strony.aster.pl/andre/foto/szczurki/4.jpg
http://strony.aster.pl/andre/foto/szczurki/5.jpg

Mamusia już normalnie je i pije (coraz więcej! :P ), a już zaczynałem się martwić. Taka była początkowo "zabiegana".

Wybaczcie, że tak mało piszę, ale sam jestem zabiegany za pracą. Małe ciągle popiskują (brzmi jak skrzypienie krzesełka) i już zaczynają raczkować po gnieździe - mama musiała zrobić zaporę w drzwiach, żeby nie wyszły :)

A oto filmik, który zrobiłem w trakcie porodu (bardzo duży, ale nie mam programu do kompresji filmów):

http://strony.aster.pl/andre/foto/szczurki/1.avi

Ogólnie wszystko wygląda dobrze ... rzekłbym - różowo :o
Dzięki za wszystko!
szczurkowa_pani
Posty: 113
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:05 pm

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: szczurkowa_pani »

Andre... jestem z Poznania, ale jeśli bedziesz miał problemy ze znalezieniem domków dla malenstw, napisz do mnie. mam jednego szczurcia, więc drugi nie bedzie problemem.
MOI CHŁOPCY: tuptuś-filipek (husky), Przecinek (kapturek) i RODZYNEK W MĘSKIM GRONIE: AMELKA :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”