Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Agatow »

To widzę, że cała rodzinka zaszczurzona :) Szczuraski brata urocze! Też bym próbowała porwania... ciekawe czy moje kobitki by protestowały ;)
Gratuluję udanego łączenia i trzymam kciuki za kastrację. To zdjęcie jest ciekawe http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... wanie.jpg/ jakby rozmawiali ;) Co za spojrzenie http://imageshack.us/photo/my-images/57 ... wanie.jpg/ znów ten aparat z wielkim okiem!
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Zaszczurzona dzięki mnie ;D
A co do Lucky'ego, brzuszek się wygoił, ten mały guzek znikł, widocznie to były szwy, tak jak mówiłaś :) A czy wyhaszczał, nie wiem, ja się nie znam :D , jest naprawdę przystojnym chłopakiem, cały czas go całuję, choć tego nie lubi :D
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

http://img191.imageshack.us/img191/9990 ... nie.th.jpg o matulu, ależ wejrzenie! :D ;D
Gratuluję udanego łączenia i przesyłam głaski dla stadka! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Agatow »

Zaszczurzenie rodzinki to duża zasługa i niełatwe zadanie.. gratulacje :)
Cieszę się, że brzuszek przystojniaka Luckiego jest już w dobrej formie ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

W stadkach panują miłość, harmonia i spokój, Lucky śpi już z Filipem i Julkiem, iskają się, tulą do siebie - wspaniały widok, a jaka duma ;D
W przyszły wtorek wizyta u weta z Szymkiem, po przebadaniu umówimy się na jajcięcie :)
Bardzo Wam dziękujemy za te miła słowa, buziaczki od naszych ogonków dla Was :-* :-* :-* :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Afa1811 »

jak miło słyszeć, że u Ciebie już wszystko się uspokoiło i jest dobrze :-* Mizianko dla stadka :-*
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Afera »

9 duszyczek za TM [*]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: IHime »

Kluska123 pisze:W stadkach panują miłość, harmonia i spokój, Lucky śpi już z Filipem i Julkiem, iskają się, tulą do siebie - wspaniały widok, a jaka duma ;D
Piękny obrazek! Gratuluję serdecznie! Oby Szymek mógł niebawem do niego dołączyć. :-*
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

No i do takiego finału warto dążyć! :D Cieszę się, że wszystko wreszcie zaczyna się układać. No i trzymam nadal kciuki za odjajczanie!
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Agatow »

Przyłączam się do kciuków i czekamy na relację z operacji Szymka, niech się trzyma ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Nakasha »

I co tam u Was słychać? Jak Szymek? :)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

U nas po staremu :) Lucky zadomowił się na dobre w stadzie, teraz planujemy dołączyć Teddy'ego i Toffi'ego do starszaków :) Szymek przechodzi terapię antystresową przed kastracją, cały czas z nim rozmawiamy i spędzamy mnóstwo czasu, ale niestety dotykać się nadal nie chce, na kastrację mamy już prawie uzbierane, ciągle odkładaliśmy termin a to z braku czasu, pieniędzy, teraz jeszcze przeprowadzka się szykuje, więc już się żyć odechciewa, ale kastracja się zbliża wielkimi krokami. Trochę się boję o tego małego agresorka, ale idziemy do dr Piaseckiego, więc będzie dobrze, musi być :)
Najbardziej ubolewam nad faktem, że przez moje aktualne szczurze przepełnienie w domu nie mogę przyjmować żadnych ogonów na DT :( Także przepraszam wszystkie osoby, które się do mnie odezwały, a ja im z bólem serca musiałam odmówić...
Jak znajdę chwilę wytchnienia to obfocę moje kochane uszatki, a tak na koniec buziaczki od Stuart'a :-*

Obrazek
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: mini »

I my całujemy Stuart'a :-* Szczególnie Bazyl, który mógłby być jego bratem bliźniakiem :D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: unipaks »

Kciukamy za Szymkową kastrację, musi być dobrze! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Afa1811
Posty: 616
Rejestracja: pt sie 12, 2011 8:56 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Afa1811 »

Kciukam za pomyślne jajocięcie Stuart'a :) Wymiziaj całe stadko ode mnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”