Seriale i inne odmóżdżacze :)

Polecane przez Was książki adresy stron WWW - o szczurzej i nie tylko tematyce.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

alken napisał(a):
wyczekane true blood
wrociło...ale jakos
srednio mi sie podobał
pierwszy odcinek
ten sezon jest tak pokręcony, że
masakra...a ostatni odcinek to
już w ogóle porażka
dziwneeeeee
A mnie się podobał, choć właściwie nie wiem czemu... Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Ale i tak wolę książkę ;]
No i wreszcie puścili 4 "Burn Notice", a we wtorek (już myślałam, że się nie doczekam) 4 sezon "Sons of Anarchy".
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

ale obecny wciąż trwa, to czemu się nie możesz doczekać następnego? ;D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

alken pisze:ale obecny wciąż trwa, to czemu się nie możesz doczekać następnego? ;D
Gdzie trwa? Sezon 5 zaczął się dopiero na początku czerwca w USA.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

no toć właśnie mówię że trwa, ja nie oglądam w tv ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

Ach no widzisz, a ja nie lubię ściągać i na kompie oglądać, wolę sobie poczekać na polskie HBO, taki jakiś sentyment (bo tu pierwszy raz obejrzałam) ;)
Jedyne, co ściągam, to WWE, ale tego w Polsce (poza opóźnionymi skrótami) nie ma, więc muszę :-\
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Bandziornooo »

ostatnio zaczęłam oglądać Dextera :) Tak się wciągnęłam że jeden seon łykam w 2 dni xD
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: StasiMalgosia »

taki mały offtop
Alken skoro nie lubisz przyjaciół to czemu masz cytat z nich w podpisie?

A my ostatnio namiętnie ogladamy "Falling sky" ufoki, armagedon to jest to :D
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

StasiMalgosia pisze: Alken skoro nie lubisz przyjaciół to czemu masz cytat z nich w podpisie?
bo mi się podoba cytat ;) znalazłam kiedyś na jakimś forum (wiem ze to z przyjaciół co mnie nie zachęca wcale do ich oglądania ;) )
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Gadom »

Ja jestem w oczekiwaniu na:
-Dextera
-Big Bang Theory
-Jak poznałem wasza matkę
-Californication
-The Walking Dead
-Mentaliste

Obecnie mam jeszcze dużo wolnego czasu zanim zaczną się studia i szukam czegoś na wieczory żeby coś oglądnąć, może ktoś coś poleci dobrego żeby wciągnęło jak seriale które wymieniłem :)
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Arau »

Kocham "Scrubs". Po prostu uwielbiam. Sezony 1-7 oglądałam po 3 razy, za każdym razem tak samo się uśmiałam, wzruszałam :D 8 już słabszy, 9 porażka nie oglądałam nawet całego... No i oglądać tylko z dobrymi napisami, lektor PL jest tragiczny, połowa gagów jest nieprzetłumaczona, zresztą sam tytuł PL - "Hoży doktorzy" <facepalm>

Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy "How I Met Your Mother" ("Jak Poznałem Waszą Matkę"), oglądam tak samo, napisy, albo w oryginale, bo lektor każe mi wątpić w moją znajomość języka... Następny odcinek już w październiku! Wciąga potwornie.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

Gadom, podobno Breaking Bad i Mad Men są fajne (biorę pod uwagę to co wymieniasz że lubisz)ale osobiscie jeszcze nie widziałam ;)
od siebie mogę The Killing polecić.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

alken pisze:Gadom, podobno Breaking Bad i Mad Men są fajne (biorę pod uwagę to co wymieniasz że lubisz)ale osobiscie jeszcze nie widziałam ;)
od siebie mogę The Killing polecić.
O tak, uwielbiam "Mad Man", świetny serial (w końcu twórcy "Rodziny Soprano", którą też uważam za świetny serial), ale... jak dla mnie tylko pierwsze 3 sezony, 4 jeszcze jeszcze, za to 5 obejrzałam "piąte przez dziesiąte".
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: alken »

ja nieraz wymiękałam przy serialach i przestawałam je oglądać, bo prawda jest taka że większość słabnie z czasem. tylko czasem ma się inne powody niż fabuła żeby oglądać :P ja oglądam true blood bo eric, a vampire diaries bo damon ;D
dextera przestałam oglądać w pewnym momencie, to samo z gossip girl, lost, prison break, przy misfits wymiękłam pod koniec serii i nie widziałam dwóch ostatnich odcinków...nie wiem czemu nadal oglądam pretty little liars bo mnie denerwuje, skins w pewnym momencie też oglądałam z sentymentu tylko. californication przerwałam ale może kiedyś wrócę jak mi się bedzie nudzić.
teraz przez wakacje oglądałam 7 sezonów house'a (jeszcze jeden mi został)i w ogóle nie odczułam spadku formy.
gra o tron to trochę inna sprawa bo na podstawie książki, więc nie przewiduję jakiegoś załamania.
a the killing się już skończyło i moim zdaniem idealnie wymierzyli ilość sezonów, nie dałoby się tego ciągnąć dalej bez szwanku dla spójności fabuły i nielogicznych rozwiązań, tak jak się to dzieje z pll
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Gadom
Posty: 388
Rejestracja: sob sie 06, 2011 9:44 pm
Lokalizacja: Piechowice
Kontakt:

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: Gadom »

Dzięki wielkie, zaciekawiło mnie Breaking Bad i The Killing wiec zerknę na te seriale :)
ze mną :Dexter
za TM : Max I [*],Max II [*][/i],Wielki Wojownik Sheldon, Wojownik cichy bohater Dexter[*] ;([/i]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Seriale i inne odmóżdżacze :)

Post autor: BlackRat »

alken pisze:...tylko czasem ma się inne powody niż fabuła żeby oglądać :P ja oglądam true blood bo eric...
Nie podejrzewałabym ;D :P
Ja z jakiegoś powodu (poza Ericiem...i Sookie :P ) lubię "True Blood", choć nieco odbiega od książki (ciągle mam nadzieję, że Quinn jednak będzie w serialu).
Co do tego:
alken pisze:gra o tron to trochę inna sprawa bo na podstawie książki, więc nie przewiduję jakiegoś załamania.
to "Roswell" niby też było na podstawie książki (zresztą jednej z moich ulubionych), a zrobili coś zupełnie innego, odbiegającego od fabuły w zupełnie przeciwną stronę (ale może to i lepiej, bo przy książce zawsze ryczę od momentu pojawienia się Adama).
O właśnie, nie pamiętam czy już pisałam, ale przepadam za "The Finder" - no po prostu jak oni mogli zaniechać zrobienia kolejnych sezonów? :(
No i jeszcze "Life" ciekawe, lubię Damian'a Lewis'a ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Książki i Linki”