Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: Arau »

Trzymajcie się! :(
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Majaki Nocne

Post autor: Entreen »

Bagula :-*
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: ol. »

Bagiś, trzymaj się...
Malutka :-*
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Trochę lepiej zrobiło się nad ranem, Bagiś postanowiła opuścić ciepłe pielesze i spod mojej kołdry wybyła do szczurzego królestwa za komodą, gdzie zjadła trochę makaronu, więc pozwoliłam jej tam doczekać rana. Twardego nadal nie je, miękkie dziubie po odrobince, ale blask w oczach wrócił i na mój widok znowu wyciąga pyszczek do miziania. :D
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: diana24 »

Takie wieści cieszą :)
Niech poprawia się dalej i cały czas kciukam :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: Paul_Julian »

Może to tylko taki spadek z powodu tej paskudnej pogody ? Jest obniżone ciśnienie, to wszyscy źle się czują , szczurki pewnie tez. Trzymajcie się !!
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: gosja1 »

Oj, Bagulko, opanuj się i nie rób takich niespodzianek :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: ol. »

Ach :D cieszymy się z tego blasku, niech odrabia malutka !
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Dziękujemy za dobre myśli! Nie puszczajcie kciuków! Bagunia nadal po Tej Stronie. Nadal nie je twardego i niedowład nóżek, który pogłębił się po piątkowej nocy, już nie ustąpił, ale jest dzielna. Mam tylko problem z opieką: musi co trochę dostawać coś miękkiego do jedzenia, bo nie za bardzo sobie radzi i zjada malutkie ilości na raz, a ja miałam akurat weekend pracujący, jutro w planach 12h poza domem. Chyba muszę ją oddzielić od stada na trochę i zostawić samą z zapasem specjalnego żarełka. :(

Chłopcy mają się dobrze, Groszkowi w piątek trzeba było wyjąć szwy, Blu poradził sobie sam. Odkąd mieszkają w chorobówce na poziomie podłogi, Ej co rano wita ich przypadając do podłogi z zachęcając do zabawy i jest strasznie rozczarowana, że nie kumają o co chodzi. Nie mogę się doczekać łączenia ich ze stadem.

Reszta ogoniastych, odpukać, ma się dobrze.
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: Megi_82 »

Niech się tam Bagul nie wygłupia... trzymam kciuki za poprawę zdrowia ślicznej baby :)
Kiedy łączysz?
Miałam okazję poznać dwa Sardyniątka u Dulci - co za fantastyczne stworzenia :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: Arau »

Będzie dobrze, dzielna dziewczyna :*
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: IHime »

Dzisiaj rano mąż wyciągnął mnie z łazienki, żeby pokazać mi pewne zjawisko i upewnić się, że to nasza chorutka Bagi wszystkimi łapkami obejmuje solidny kawał suszonego chleba i z entuzjazmem wbija w niego zęby, broniąc dostępu reszcie stadka. :D Gryzienie twardego idzie jej z trudem, ale przynajmniej próbuje, przednie łapki mają się lepiej, tylne tak sobie, ale mam wrażenie, że ma więcej siły. Ma włączony dożywotnio steryd, mam nadzieję, że kupi nam jeszcze trochę czasu. Nie ma nic piękniejszego, niż żywe, psotne iskierki w jej oczach.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Majaki Nocne

Post autor: Paul_Julian »

Dzielna alfa !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Majaki Nocne

Post autor: Megi_82 »

Cieszę się, że jest poprawa u pięknej panny :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Majaki Nocne

Post autor: gosja1 »

Nic tak nie cieszy, jak szczur, który się nie poddaje :) Bagietko, trzymaj się! :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”