[Klatka] - na 2 szczury

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

[Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Fatty »

Za te pierdółki właśnie, się płaci :P Ja kupowałam klatkę przez allegro, nawet u tej osoby(picia104). Klatka którą kupiłam ma rozmiary 55/60/36, dołączone były :kołowrotek,2 miseczki,2 półeczki -za wszystko zapłaciłam jedynie 79 zł :)
Tak więc według mnie lepiej kupić klatkę, 'w stanie surowym' a potem samemu ją urządzić. Taniej wychodzi ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

[Klatka] Czy odpowiednia?

Post autor: marchewa »

Tak sobie kombinowałam i wyszło mi coś takiego jak na zdjęciach. Zastanawiam się tylko czy te klateczki razem to wystarczajaca przestrzeń dla dwóch dziewuch, które za wielki nie są. Bo jakoś nie umiem za bardzo policzyć dwóch klatek na kalkulatorze ;)
Proszę o opinię tych, którzy mają "wyrobione oko".
PS. Ta konstrukcja jest tymczasowa, bo w przyszłym miesiacu kupuję dziewuchom klatkę 40x70x80, bo planuje powiekszenie stadka :)

Klatka 1
Klatka 2
Klatka 3

[ Komentarz dodany przez: limba81: Czw Maj 11, 2006 11:14 pm ]
Polaczony temacik. Jako iz masz dwie szczurcie i pytasz czy odpowiednia, polaczone z istniejacym tematem
limba81 mod.
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

[Klatka] Jak my?licie?

Post autor: Velis »

w razie co jestem w stanie kupić klatkę dla szynszyla i ją urządzić w podobny sposób :) .

Obrazek

przepraszam za jakość. Fotka z komórki. :)

[ Komentarz dodany przez: limba81: Pon Cze 19, 2006 10:57 pm ]
Polaczony z istniejacym.
limba81 mod
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
ola9637
Posty: 11
Rejestracja: śr cze 14, 2006 1:38 pm

znow doradzcie.

Post autor: ola9637 »

Ale was mecze.Nie?Ale moje szczurki sie polubily(a na pewno zaakceptowaly).Wiec teraz pora chyba na wieksza klatke.Moja ma24,55,48 i cos mi sie wydaje ze jak moje 2 szczurki urosna to bedzie mala.Chce im zrobic super mieszkanko wiec powiedzcie jaka kupic(wymiary,odleglosci miedzy szczebelkami ,pieterka).Widzialam super klatke z tymi"rurami"-tylko czy one beda sie tam bawic?A moze ma ktos do sprzedania?pozdrawiam
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: PaulinaK »

Ja na 2 szczury mam klatkę o wysokości ok. 75 cm i szerokości ok. 55 i jest dobrze.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Shaidi
Posty: 12
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 4:18 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Shaidi »

Czy klatka o wymiarach 25x35 wys 50 może być dla dwóch szczurków???
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Guślarka »

Ta klatka niestety nie nadaje się nawet dla jednego :( Każdy z wymiarów klatki poinien mieć co najmniej 35cm (chyba, nie jestem pewna), a ta ma jeden 25. Jest za mała.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Shaidi
Posty: 12
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 4:18 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Shaidi »

Ona czuje sie w niej dobrze. Ma dużo miejsca... więc z kupnem drugiego będe musiała jeszcze troche poczekać... szkoda

A taka klateczka dla dwóch??
http://www.allegro.pl/item163953097_kla ... anio_.html
Albo ta:
http://www.allegro.pl/item161914472_kla ... wosc_.html
Ostatnio zmieniony pn lut 05, 2007 9:39 pm przez Shaidi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: PaulinaK »

Ja dla 2 szczurów mam klatke o wysokości 75 cm i szerokości 55 cm i uważam, że takie są najodpowiedniejsze, stanowczo nie wystarczyłaby ona na 3 i więcej szczurów...
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: Natalia_1222 »

Shaidi, tobie się tak wydaje, że ma dużo miejsca :/. Skąd wiesz, co czuje? Wymówki i wymówki... :|. Polecam szczurzy kalkulator(jest adres podany w temacie przyklejonym bodajże).
Ostatnio zmieniony pn lut 05, 2007 9:37 pm przez Natalia_1222, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: yss »

shaidi: są klatki dla szczurków, takie jak ta druga tylko większe. 70x40x80, ja taką kupiłam z myślą o dwóch i powiem ci, że dla dwóch jest akurat. tylko półeczki trzeba poimpregnować. dopłacasz bodajże 35 zł, a szczurki mają o wiele, wiele lepiej, przede wszystkim dużo miejsca do biegania...!
ten się nie myli, kto nic nie robi
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: martusia7377 »

Mam dwie klatki
1.dł.35, sz.25, wys.50
2.dł.70, sz.40, wys.35(jak dla świnki morskiej)

Planuje zaadoptować dwie malusie panienki. Najpierw chcę je włożyć do tej pierwszej klatki, a jak podrosną to do tej 2. Czy takie wymiary wystarczą? Czy da się wysokość zastąpić długością???

...tylko jeszcze muszę obłożyć tą większą klatkę jakąś siatką, bo ma za duże odległości między szczeblami:) Może macie pomysł jaką siatkę kupić??? Plastikowa to raczej się nie nadaję...??
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: yss »

martusia: plastikowa raczej nie. i nie mam bladego pojęcia, skąd wziąć mały kawałek metalowej siatki :(
nie lepiej opchnąć klatkę świnkową i kupić szczurkową, z dobrymi odstępami? trochę czasu na to masz, zanim dziewczynki urosną...
ten się nie myli, kto nic nie robi
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: martusia7377 »

no racja:) mam do sprzedania jeszcze mały wybieg dla królika na trawe, ale drewniany(z niemczech)...poszperam na forach króliczych i świnkowych:) mam nadzieję, że się uda:D
.ostatnio w zoologu widziałam taką śliczną klateczkę wymiary ok.dł.60, sz.40, wys.60...coś koło tego.z małymi odstępami...:) ale już ją sprzedali:(
:P
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

RE: [Klatka] - na 2 szczury

Post autor: martusia7377 »

ejjj...ta mi się podoba:
http://allegro.pl/item164744545__klatka ... _min_.html

tylko mam problem.nie mieści mi się na szafce.trza będzie postawić ją gdzie indziej...
teraz będę miała remont w pokoju...to zobaczymy:)
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”