Moje Słoneczka Umcia i Usia

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: Oleczka »

i dupa :( weterynarz powiedzial ze nie bedzie owijal w bawelne  i na sile mnie pocieszal bo jest ZLE :( ale co jest to on nie wie :( do dupy z tym wszystkim ( przepraszam ze slownictwo ale mam dosyc :( )
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: limba »

Oleczka odpisalam Ci na PWn napisze i tu. Jak najszybciej zmien weta. Mozliwe ze wdala sie tez niewydolnosc serca stad tez utrzymujaca sie dusznosc. Jesli to jednak nie serce to nalezy zrobic RTG i zmienic antybiotyk. Smigaj jak najszybciej do Wojtys badz do Jalonickiej do Oazy.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: merch »

Zgadzam się z Limbą trzeba zrobić rtg- przy przewlekłych infekcjach warto jest podać jednocześnie dwa antybiotyki.
Trzymam kciuki.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: odmienna »

Oleczka pisze: i dupa :( weterynarz powiedzial ze nie bedzie owijal w bawelne  i na sile mnie pocieszal bo jest ZLE :( ale co jest to on nie wie :( do dupy z tym wszystkim ( przepraszam ze slownictwo ale mam dosyc :( )
to słownictwo jest tu całkiem uzasadnione; rozumiem, że mogą być problemy z diagnozą- często przecież są ale coś wie, bo słyszy- jak pracuje serce, co w płuckach... i nic nie zaproponował? zmiany leczenia, dodatkowego badania? - Zrób, jak Ci Dziewczyny radzą i trzymajcie się.
Obrazek
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: Oleczka »

jutro jade z Mysia na przeswietlenie zdecydowalam sie :(  ( wet mowil ze przeswietlenia sa trudne i kiedys jak robil przeswietlenie jego kolega to szczurek nie mogl lezec na boku bo nie mogl oddychac i odszedl podczas przeswietlenia) po tej opowiesci powiem szczerze ze spanikowalam i stwierdzilam ze moze poczekam do poniedzialku i zobacze czy antybiotyk zacznie dzialac ale w tej chwili sobie mysle ze Oaza to wie chyba jak to trzeba zrobic i moze Mysza az tak nie spanikuje podczas robienia zdjec i jej nie strace :(
eh jak czytam czasami to co sie pisze na tym forum i ludzie pytaja co mam zrobic, moj szczurek to i tamto to sobie zawsze mysle " jedz czlowieku do weta, no przeciez to zwierze cierpi, czasam sobie mysle jej jakie to oczywiste do jakiej lecznicy trzeba jechac, a od 2 tygodni ja sobie codziennie stawiam pytanie co mam robic gdzie jechac ten czy tamten czy dobrze robie moze trzeba bylo jechac do oazy a nie ja ide do tej lecznicy :( ehh i pytam innych ( Limbus wielkie dzieki :* )
no wiec pomarudzilam sobie tak troszke mi lzej :)

jaki jest koszt przeswietlenia w Oazie ?
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: limba »

Bomba ja sie naprodukowalam a Pchel wskoczyla na klawiature i wcielo cala wiadomosc.
Niech wet nie pierniczy o przeswietlenie u kazdego zwierza do latwych nie nalezy, tym bardziej malych zwierzat. Po to sa tez oni zeby wiedziec jak prawidlowo zlapac. Ja przeswietlalam juz sporo smrodziuszkow i jakos poszlo. Raz lepiej raz gorzej. RTG malych ssakow nareszcie zaczyna przybierac postac "normy".
W Oazie dosc drogo, radze smignac do Hematowetu na RTG a potem z fota do Oazy.
I przestan, nie za ma co... Zawsze sluze pomoca :D
Ostatnio zmieniony pt wrz 21, 2007 9:09 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: Oleczka »

ehh a to dosc drogo to znaczy ile bo jutro znajoma mnie zawiezie i nie chcialabym zeby jezdzila ze mna po calej wawie :/ ale jak to jest koszt nie wiem np 100 zl to to przemysle :(
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: limba »

Rtg w Oazie to chyba 60-70 zloty.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: Oleczka »

przeswietlenie wykazalo niewydolnosc serca :(
Mysia dostala lek, i jak go dzis podam moze sie nie obudzic :( Bardzo sie boje strasznie :( patrze na nia i boje sie ze to ostatni raz na nia patrze :( ze to sie juz tak dlugo ciagnelo ze wszyscy mowili ze to katarek :( i dostawala na katarek a pozniej ze to moze pluca :(  a teraz serce jej male sliczne serduszko jest teraz wielkie :(
Bardzo prosze za trzymanie kciukow zeby wiecie :(
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: limba »

Oleczka trzymam bardzo mocno kciuki. Mysia nie poddawaj sie mala nooo... Nie rob sobie jaj ...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: limba »

I jak sie Mysia czuje?
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: Oleczka »

no wiec Mysia zyje z czego sie bardzo ciesze :)
nie wiem tylko czy nie dalam za malo tego leku :/
dzis kolejna porcja zobaczymy....
bardzo bym chciala zeby mi ktos albo jakas apteka ten lek podzielila bo sie wykoncze ze stresu :(
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: merch »

I co u Mysi -minęło tyle czasu ,ze leki powinny juz wyraźnie działać...
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: Oleczka »

U Mysi juz lepiej antybiotyki bierze do jutra :)
leki na serducho bedzie brala co 2 dzien :) i zobaczymy :) wczoraj nie dostala i jest ok :) zero dyszenia stekania piszczenia :) jedyne co mnie martwi to to ze coraz mniej wazy :(  ale wet powiedziala ze to tak jest :(  i u ludzi i u zwierzakow :(

a jutro a moze jeszcze dzis dam fotki :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Mysia- moje sliczne sloneczko

Post autor: Oleczka »

mialy byc wczesniej fotki ale jakos sil nie mialam zeby je dawa wiec sa dzis :)

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

niom i tyle :)
nadal prosimy za trzymanie kciukow bo nie jest latwo :(  Mysia oddycha bo musi zeby zyc a je no zeby tez zyc ale je bardzo bardzo malo i w tej chwili wszystkie kosteczki mozna policzyc :(
ale wierzymy ze bedzie dobrze :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”