Spanie ze szczurkiem??

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
PALATINA

Spać ze szczurkiem??

Post autor: PALATINA »

Mam już w domu 4 klatki! Gdzie ja zmieszczę kolejną? :roll:

A drugiej połowy to ja nie mam! :cry: Buuu....
Może to i lepiej, bo nikt nie jest zazdrosny!
A Benjamin jest bezkonfliktowy, tylko że nie przynosi do domu pieniążków, któreby można było przepuścić...
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Spać ze szczurkiem??

Post autor: Gosik »

Uhm...a ja już z Kerą nie mogę spać :( Bo mnie zwyczajnie gryzie :? Niezależnie od pory, gdy tylko widzi kołdrę zbiera jej się na szaleńcze zabawy...ostatnio juz ją troche utemperowałam,ale o spaniu jeszcze mowy być nie może. Chlip! Mam nadzieję,że to sie zmieni...
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Spać ze szczurkiem??

Post autor: Gosik »

No nie byłoby to najmilsze aromaty.. :P Ale muszę się poskarżyć...wczoraj ją wypuściłam na noc, bo prawie cały dzień była zamknięta, a ona zamiast grzecznie spać pod kołdra to walnęła się na półce z książkami :? A do mnie przyszła tylko ze trzy razy i to,żeby się ze mną (tudzież mną) pobawić...i skutecznie ine dawała mi spać wrrrr :? Koniec więc z tym! Nie ma wypuszczania na noc przez najbliższy miesiąc...mam nadzieję,że nie zmięknę :wink:
maala
Posty: 89
Rejestracja: czw lip 22, 2004 10:18 pm

spa? tylko ze szczurkiem

Post autor: maala »

Moja pierwsza Mycha "mieszkała" w akwarium.W nocy odsuwała deseczkę,którą była przykryta i hyc do mojego łóżka-spała na mojej piersi.Natomiast Pitunia (następna)...heh...Ona "mieszkała" w klatce ok. 1 miesiąca-później zamieszkała w pojemniku na pościel w moim fotelu-tam wysypywałam Jej trociny etc.- wygryzła dziurę,którą przechodziłą na fotel do mnie. Jak tylko wracałam do domu-Ona zaraz do mnie przybiegała i później gdy juz miała mnie dosyć szła do siebie ;) Najczęściej zasypiała na mojej otwartej dłoni-kładła się plackiem na brzuchu,łapki wyciągnięte a ja Ją głaskałam kciukiem.Ona wtedy zasypiała-gdy przestawałam (też potrzebuję snu) albo spała obok mnie albo szła do swojego pojemniczka w fotelu :) Gdy tylko usłyszałą ,że się budzę....hahahahaha...natychmiast przylatywała :))) To było cudowne stworzonko :(
|oo00^^ Mała ^^00oo| -ze mną od 26.07.2004 odeszła 0.12.2005 :(
|oo00^^ Myniuchna i Pitunia ^^00oo| -w moim serduszku :(
OlaA
Posty: 536
Rejestracja: ndz lip 18, 2004 4:25 pm

Spać ze szczurkiem??

Post autor: OlaA »

A moja Pola pierwszy raz zasnela u mnie na kolanach :P
Siedzialam na krzesle zeby nie miala zbyt duzego pola do popisu
zrobilam jej koszyczek z moich rak i zasnela tam a ja ja glaskalam.
Taka grzeczna to jeszcze nie byla :lol:

A co do spania w lozku to chyba by sie nie zdecydowala.
Po pierwsze z tych powodow co wy, czyli mozliwosc zowalcowania szczuraska,
a po drugie moi w domu by nie pozwolili :(
"łozko jest dla ludzi, szczur ma akwarium" :(
Pozdrawiamy
OlaA + Pola (ur. 23.06.2004r - data umowna):D
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Spać ze szczurkiem??

Post autor: sachma »

Sal zawsze zasypial na mnie... Bandyta woli po mnie biegac :? przy tym bardzo mnie drapie pazurkami :? ale i tak go kocham :roll:
Obrazek
macz21
Posty: 60
Rejestracja: sob sie 14, 2004 5:28 pm

Mój maluch

Post autor: macz21 »

Mam szczurka dopiero kilka dni, ale moja "mysza" jest jakaś nienormalna bo w nocy śpi zamiast buszować. Ma 6-8 tygodni, jeszcze się mocno boi ale jak gasze po pólnocy światło to ona zwija się w kłębek i idzie spać i budzi się tak koo 4-5 rano a potem koło 9 znowu idzie spać ale tak na godzinke i potem hasa cały dzień, to normalne? acha i wogóle nie jest zainteresowana gryzieniem kabelków ani czegokolwiek, jak piszczam ją po półce to nic nie broi tylko chodzi węczy i przestawia przedmiotym, czasami coś przewróci ale nic nie gryzie. :?: :?: :?:
PALATINA

Spać ze szczurkiem??

Post autor: PALATINA »

Nie martw się to jeszcze dziecko -zacznie gryść!
Znam (znałam) kilkadziesiąt szczurów i tylko jakieś 4-5 nie gryzło.
Monia

Spać ze szczurkiem??

Post autor: Monia »

ja nie mogłabym spac Natunia bo lubi podgryzac mi pięty! nie mam pojecia dlaczego to robi. pozdrawiam
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Spać ze szczurkiem??

Post autor: Krówka. »

ja bym nie sie bala ze moje szczuraski zgniote...i nie wiem czy bym zaufala ich anielskiej polowie ;)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Spać ze szczurkiem??

Post autor: roenna »

Ja popieram Krówke ;)
To by bylo zdecydowanie niebezpieczne dla ich zycia :lol:
agoosiaaa

Spać ze szczurkiem??

Post autor: agoosiaaa »

Tez mysle ze wszystko zalezy od charakteru naszego ogonka.I faktycznie spanie z taakim wielkoludem jakim jest dla szczurka czlowiek moze byc niebezpieczne :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”