Kropek i Dwukropek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: O Florciastym.

Post autor: marlena91 »

Piękne ogoni, ślicznie wychodzą na fotkach :)
Pozatym czarnuszki i Husky to moja słabość :))
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: O Florciastym.

Post autor: Zorlis »

Żeby nikt nie miał wątpliwości, że ciurki żyją i mają się dobrze, świeżutkie zdjęcia ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:)
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: O Florciastym.

Post autor: Zorlis »

Jej... Dawno mnie na forum nie było, a od poprzedniego posta w tym temacie "ciut" się zmieniło...

W nocy z 13 na 14 października odszedł Felek; nie spodziewałam się tego zupełnie. Był do końca żywiołowym, przyjaznym i wesołym zwierzakiem; jak to się często zdarza, obudziły mnie w nocy hałasy dobiegające z klatki, która stoi koło łóżka, ale tym razem nie była to zabawa dwóch szczurów - Feliks rzucał się na pręty, po czym dziwnie odskakiwał, rzucał się na ściółkę i leżał tak przez chwilę. "Doczołgał" się w końcu do gniazdka i tam zmarł na moich oczach... Trwało to wszystko z kilkanaście minut...

Florian został sam, a w pokoju zrobiło się tak dziwnie cicho.
Awatar użytkownika
CzarrnaWdowa
Posty: 277
Rejestracja: wt paź 27, 2009 5:57 pm
Lokalizacja: Tarnów

Re: O Florciastym.

Post autor: CzarrnaWdowa »

Zorlis pisze: Obrazek
rozwaliło mnie to zdjęcie ;o .
boskie !
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.

— George Bernard Shaw
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: O Florciastym.

Post autor: merch »

[*] dla Felka
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: O Florciastym.

Post autor: Zorlis »

Chłopak odważny był, do psa - kochającego wszystkich i wszsystko w domu ONka - podobnie podchodził :)

Brakuje mi takich widoków...
Obrazek

Florian zawsze czujny, i Feliks, który do rozbudzenia się zawsze potrzebował trochę czasu ;)
2iza
Posty: 210
Rejestracja: pn sie 17, 2009 8:38 am
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: O Florciastym.

Post autor: 2iza »

[*]
Obrazek
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: O Florciastym.

Post autor: Zorlis »

Mały wacik dołączył do nas wczoraj, czyli dokładnie miesiąc po śmierci Felka.
Zapoznałam chłopaków na łóżku; Florian małego obwąchał, po czym poszedł w swoją stronę (czyli - z łóżka wskoczył na klatkę, potem na podłogę, szukając jedzenia ;) ). W klatce znów obwąchiwanie, iskanie, jakieś małe przepychanki. "Nowy" ulokował się w kącie służącym zazwyczaj Florkowi za legowisko, tak więc spali już potem wtuleni w siebie :) A dokładniej, to mały (wciąż nie wiem, jak go nazwać ^^), mieścił się niemal cały na Florianie ;)

Kilka zdjęć:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzisiaj rano jednak ciury znów się o coś posprzeczały (możliwe, że młody bywa zbyt natarczywy), i Florciak dziabnął małego w udo; nie jest to wielka rana i nie krwawi mocno, ale i tak się zmartwiłam... :-\
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: O Florciastym.

Post autor: Magamaga »

Kontrastowe stadko. A co do łączenia - warto do tego podejść spokojnie - najczęściej z czasem wszystkie nieporozumienia się wyjaśniają.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: O Florciastym.

Post autor: Telimenka »

Co do natarczywości, to faktycznie maluchy maja z tym problem. Sa nachalne i knabrne, mam nadzieje, że się dogadają.
Cieszę się że bezimienny koleżka znalazł domek ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: O Florciastym.

Post autor: Zorlis »

Z bezimiennym nie miałabym takiego problemu, gdyby był samiczką - byłaby Virginią ;) Ale jak nie Virginia, to Leonard ;)
No i rzeczywiście, maluch potrafi długo siedzieć w kącie i kiwając się na boki obserwować Floriana, po czym wręcz na niego włazi; i o dziwo to Florciak zaczyna piszczeć ;) Od czasu tej porannej sprzeczki jest spokój.
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: O Florciastym.

Post autor: Zorlis »

Jeszcze kilka zdjęć chłopaków :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
2iza
Posty: 210
Rejestracja: pn sie 17, 2009 8:38 am
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: O Florciastym.

Post autor: 2iza »

Super połączenie kolorystyczne ::) Dwie skrajności ,ale chyba im razem dobrze ;D Śliczne z nich chłopaki !!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: O Florciastym.

Post autor: Zorlis »

No, tak myślę, że dobrze ;) Z Leonarda niezłe ziółko rośnie - poza momentami, gdy śpi jak zabity, w miejscu nie usiedzi spokojnie. Robi gruntowne remonty w klatce, a wypuszczony zaczepia kota ;) Florian znosi to wszystko ze stoickim spokojem, daje się nawet wywracać na plecy.
Jak z początku mały trochę bał się ręki i trudno było go pogłaskać (uciekał), tak teraz sam wskakuje mi na kolana, jakby czekając na mizianie :)
Trochę nowszych zdjęć:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Zorlis
Posty: 456
Rejestracja: czw cze 16, 2005 7:06 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: O Florciastym.

Post autor: Zorlis »

Hm, mimo, iż nikt nas tu nie odwiedza...

Latający Florian ;)

Florian szykuje się do skoku, a mina Leonarda w tle - nie wymaga komentarza... ^^

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

On tak może i kilkanaście razy z rzędu... ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”