Sny

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Sny

Post autor: krwiopij »

martwa, cos o tych 'resetach' wiem... :lol: sama zastanawialam sie, czy aby za duzo czasu przy komputerze nie spadzem... ;) a masz moze cos takiego jak save'y? ja czasami we snie uswiadaniam sobie, ze przeciez to tylko sen, wiec moge zrobic sobie save'a i gdyby cos sie nie udalo - zaczac jeszcze raz z tego punktu... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ania85
Posty: 989
Rejestracja: śr lip 07, 2004 4:20 pm

Sny

Post autor: ania85 »

ja raczej nie mam tak jak Wy 'resetów' ani 'save'ów' ;)
ale za to czasem we śnie zdarza mi się że wiem że śnię :)
...i wtedy sobie mówię - spokojnie to tylko sen, niezależnie co by się nie działo to ci się tylko śni' ;)
najgorzej jak mimo ze wiem ze to sen, to nie mogę się obudzic wtedy kiedy chcę
:roll:
w serduszku:
*Stiuartka zm.18.03.2004r.

przy mnie:
*Mirabelka ur.1.05.2004r. (data umowna)
*Amfetaminka ur.1.06.2004r. (data umowna)
*Minka, Zuzia, Szara Mysz - z nami od października 2003r
... i już ze mną --> Iwo (ur.24.10.2003r.) :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Sny

Post autor: krwiopij »

ja, kiedy sobie uswiadomie, ze snie, szaleje... :twisted: robie mnostwo zwariowanych rzeczy i regularnie probuje samobojstwa skaczac z jakiegos wysokiego budynku... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Sny

Post autor: martwa »

..save'ow, stety niestety, nie mam :D ale te resety są całkiem przydatne - to tak, jak zamykanie oczu podczas trwania obrzydliwych scen jakiegoś filmu - powstrzymanie i nie branie udziału w swojej, na pewno bolesnej śmierci, jest wielką ulgą :D to prędzej takie wpisanie 'retry' w consoli, zaczynasz od nowa tę samą grę, i wiesz, że ten cholerny dinozaur gdzieś się tu czai ;)
czasami po prostu brakuje kamieni
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Sny

Post autor: martwa »

..kurde, właśnie miałam taką migawkę, przypomniało mi się, to, o czym już raz zdążyło mi się zapomnieć! mówiłam o moim śnie z dinozaurem; otóż - dinozaur chodził w rytm strasznej muzyczki, która leci w drugim pokoju na => tej www!!! warto :D
czasami po prostu brakuje kamieni
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Sny

Post autor: krwiopij »

ooo... kocham takie strony we flashu... :D gdzie ja znalazlas? dam przy okazji linki do dwoch stron, ktore bardzo lubie:
http://www.thetruthiswhatyoubelieve.com/painting/
http://analogik.com/mm_rev_samorost.asp
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Sny

Post autor: martwa »

..nie pamiętam gdzie, podejrzewam, że ona sama była linkiem na jakiejś ze stron, które odwiedziłam - miałam ją zawsze gdzieśtam zapisaną, już długi długi czas, a samorosta już widziałam - i przeszłam :) z resztą - jak spojrzysz na dział linków na 'outoftarget' - jest tam mnóstwo ciekawych rzeczy! polecam :)
czasami po prostu brakuje kamieni
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Sny

Post autor: jokada »

:D
ostatnio mi się śniło że latalam
jakimś drapieznym ptaszylem byłam :lol:

przez długi, długi czas nic mi się nie śniło, nawet tego mi brakowało
co dziwniejsze zaczeło mi sie śnić/zaczełam sny pamietać od momentu kiedy się spotykam ze swoim facetem :D
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Sny

Post autor: oliwi@ »

a macie czasem takie coś że dopiero właśnie zasnęliście ale jeszcze słyszycie co się koło was dzieje i nagle przyśni wam się że spadacie z czegoś bądź minęliście jakiś schodek - upadek i... zrywacie się z łóżka !?
Mi się to częęęęsto zdarza :) śmieszne uczucie - takie realistyczne :)
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Sny

Post autor: martwa »

..też zdarza mi się tak, jak Tobie oliwi@, zwykle wtedy, kiedy jestem bardzo zmęczona - leżymy sobie z Emilem, on coś do mnie nawija, a ja, wciąż słysząc prawie wszystko to, co on do mnie mówi, już widzę przebieg mojego snu - co śmieszne mu też się to zdarza, wtedy prawie zawsze coś gada, ostatnio powiedział 'baby do Iraku' i 'rzuć granat z drabinki!' oraz coś o podwijaniu mankietów (wojskowym jest) :P
..ale zrywać się nie zrywam, jak już pisałam - tylko raz w życiu się zerwałam, i to z wrzaskiem ;)
czasami po prostu brakuje kamieni
agoosiaaa

Sny

Post autor: agoosiaaa »

Ehh no coz ja niestety save'ow nie mam :( .Raz w dziecinstwie snil mi sie koszmar(narkomani szpital itp)-obudzilam sie i z krzykiem pobieglam do rodzicow...Obecnie czesto sni mi sie ze jestem w ciazy i zawsze rodze chlopcow..:P - dziwne ale naprawde swietne sny :).Hehhe raz nawet mialam bliznaki :D Koszmary niestety tez miewam dosc czesto-w ubiegle wakacje ciagle snily mi sie morderstwa.Zaczelo sie od sasiadow a skonczylo na przyjacielu.Tego lata takie "destrukcyjne" sny zdarzaly mi sie niestety najczesciej :P .Slyszeliscie cos moze o technice kontroli swoich snow?Kolega opowiadal mi o tym.Dal mi nawet takie cwiczenia, ktore wykonuje sie przez miesiac a potem mozna snic o czym sie chce i dokladnie kierowac swoimi snami.Nie skorzstalam z tego-wystarczy ze kontroluje swoje zachowanie na jawie.Sny sa dla mnie taka odskocznia od rzeczywistosci.Zreszta ilekroc klade sie spac jestem ciekawa co przysni mi sie tym razem
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Sny

Post autor: lajla »

eee wiecie co mi sie dzisaj snilo :lol: snilo mi sie ze moja mama kupila mi 5 szczurow :lol: ale to nie jest najbardzej szokujace!! przyprowadzial do domu z mojaja siostra 5 grzywaczy chinskich!!! haha:lol: a moj tata sie na nie zgodzil bo moja mama powiedzala ze kupila juz 5 smyczy!! :lol: <---szok :lol:


agoosiaaa ja tez wole traktowac sny jak odskoczenie od rzeczywistosci, choc moje niektore sny przedstawiaja moje glebokie pragnienia ;) ale czasem, przyznaje sie, ze przed pojsciem spac mysle o czyms barzdo mocno zeby mi sie przysnilo... ale dupa nigdy sie nie sni Obrazek
agoosiaaa

Sny

Post autor: agoosiaaa »

Lajla ja tez tak mam,jesli bardzo chce zeby mi soe cos przysnilo to jak na zlosc nigdy sie tak nie dzieje :( .Zreszta od kilku dni w ogole nie moge sobie przypomniec moich snow.Zaraz po przebudzeniu jeszcze je pamietam a pozniej kompletnie wylatuja mi z glowy
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Sny

Post autor: oliwi@ »

a ja dzisiał miałam koszmar :? śniło mi się że baba z maty dała mi 160 zadań domowych, a ja w rozpaczy, żeby mieć wymówkę, walnęłam głową w ścianę i złamałam nos :lol: po czym wzięto mnie do szpitala i dano mi zastrzyk wielką igłą na uspokojenie :evil: wrrr nienawidze koszmarów :(
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Sny

Post autor: Dona »

ogólnie nie wierzę w jakieś głębsze znaczenie snów, ale... podobno ogień zwiastuje jakiś, napad czy włamanie... w ubiegłym roku śniło mi się, że mój tata palił coś w beczce... jakieś śmieci, czy dokumenty... w pewnym momencie płomień się powiększył i zaczęło palić się drzewo... no i jakieś dwa tygodnie po tym śnie było jednej nocy kilka włamań do samochodów na mojej ulicy... :? dziwne... ogólnie uwielbiam moje sny... a najśmieszniejsze jest to, że gdy mam koszmar to caly czas jestem pewna że to rzeczywistość... :roll: ostatnio miałam okropny sen... że mała dziewczynka wyskoczyła przy mnie pod samochód... widok był okropny, a ja zaczęłam uciekać... biegłam do czasu aż się obudziłam... :) a moja przyjaciółka zawsze ma koszmary podczas pełni :D

ja koszmary mam zawsze kiedy śpię w nowej pościeli... dziwne...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”