mam 14 kochanych paskudzstw

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: morzeszek »

jeszcze poszukam transportu bo szkoda może ma ktoś transport na tychy??
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: sopocianka »

[quote="morzeszek"]cztery huski w tym wygląda na to że 2 aguti huski [/quote]

Dziwne... wiem jak wygląda aguti (mam takiego), wiem jak wygląda husky... ale "aguti husky".

Namawiałabym mamę, ale teraz to się nie zgodzi na trzeciego, bo dwa pierwsze (dzisiaj przywiozłam malucha z Warszawy jakoś się nie lubią).

A co do tych sklepów zoologicznych, to ja nie byłabym taka pewna, czy będą mieć zapewnionych troskliwych opiekunów. Bardzo współczuję, że przez siostrę masz tyle kłopotu (a ta siostra to pewnie młodsza?), i to jeszcze pomnożonego razy piętnaście...
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: morzeszek »

tak siostra młodsza kłopot pomnorzony razy 13

a może masz aparat cyfrowy i mogła byś podjechać do mnie pocykać fotki??

plisssss
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: krwiopij »

spokojnie... maja na to jeszcze kilka dni...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: morzeszek »

a to dobrze bo już sie balem że coś nie tak
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
kitten
Posty: 387
Rejestracja: wt mar 29, 2005 12:48 pm

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: kitten »

Ale mnie serducho boli bo są agutki chlip a ja nie mam warunków czasowych na łączenie chlip
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: morzeszek »

ale one nie są na dzisiaj a pozatym przypuszczam że sie by polubiły agutek jest bardzo spokojny i ugodowy śpi zawsze na samej górze
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

----[ E:] Zkwadratowia?e szczurzysko ; ]

Post autor: Maugosia »

morzeszek, w tym sęk, ze transport (w tym przypadku Gdańsk - Katowice), jest raczej zbyt odległy, tu potrzebaby chyba z kilka osób, (albo jednego pana z tirem :wink: ) więc raczej nici, z takiego 'połączenia' :roll:
Obrazek
Obrazek
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: zona »

[quote="Maugos`"]Gdzie Gdańsk, a gdzie Tychy (śląsk).... ahh, od jakiegos czasu wypatruje na forum za małymi szczurkami... ale wszedzie są te odległości a to Warszawa, a to Poznań. Marzy mi sie parka małych samiczek, a najprawdopodobniej w te sobote 'zamówie' w zoologicznym szczurki z giełdy.[/quote]

Hmm, jeżeli byłabyś zainteresowana parką samiczek, to ja akuratnie takie mam na zbyciu (beżowe husky, albinoski), a jestem z Katowic, nie za daleko chyba ? ;)

Zdjęcie małych na "sałacianym Jarocinie" niżej ;)
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: sopocianka »

Jak już pisałam na naszym forumowym czacie nie mam cyfrówki, ale może tata pożyczy mi swój służbowy aparat. Bardzo chętnie i z wielką radością zobaczyłabym Twoje maleństwa... a tak bez pretekstu (aparat) nie wypada się wpraszać... :wink: Zobaczę, co da się zrobić:)
Jutro wyjeżdżam na tydzień i poproszę tatę o pożyczenie aparatu. Jeśli się zgodzi, w połowie przyszłego tygodnia mogłabym wpaść i razem z Tobą urządzić sesję zdjęciową... :D Nic nie obiecuję, ale ten służbowy aparat jest dosyć stary, więc może akurat nie będzie "zajęty" i będę mogła go pożyczyć.
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: morzeszek »

morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: merch »

rozpoznanie płci no trzeba porównać tą odległość sprawdza sie w 90 % . pod koniec 4tego tygodnia robi się taka torebka na jajka na poczatku bez jajeczek a około 5 z jajeczkami:). Tak czy innaczej odległość miedzy odbytem a cewką moczową jest wyraźnie krótsza u samiczek spróbuj to jakoś ocenić to tez ułatwi. Mi się bardzo podoba to pierwsze Szczurze czarbe ze skarpetkami ( dużo ma białego na brzusiu? ) i Agutek piekny wygląda na samiczke po Pysiu ;). POzdr i życze powodzenia w ocenianiu płci i szukaniu domków. Moze spróbuj tez na allegro zastrzerz tylko sobie prawo do odmowy w przypadku gdybys miał zastrzeżenia, zaswsze możesz porozmawiać i wybadać jak zastrzezesz sobie prawo do odwiedzin szczurków to nikt nie bedzie chciał kupić go dla węża. Od razu tez wyjasniaj ze powinno sie chować parami wtedy wystarczy znależć 7 domków - a i szczurkom najpierw raźniej a w ogóle lepiej.
POZDr. M>
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: WildMoon »

Oj co ja widze! Ixi ma w miocie nawet husky striped :D To taki husky, ktory ma prege na grzbiecie :) Agutki sa tez sliczne :)
A co do plci, to z doswiadczenia wiem, ze najlepiej sprawdzic plec u szczurow jeszcze nieowlosionych. Ja sprawdzalam w piatym dniu zycia maluchow, i na 100% rozpoznalam samiczki od samcow. Pozniej, jak male maja juz siersc, jest troche trudniej i niestety w najlepszym wypadku trzeba odczekac te 2-3 tygodnie, az u samcow bedzie mozna zauwazyc moszne i jadra ;)
morzeszek: zedytuj Twojego posta z linkami do fotek. Dodales kilka razy te same fotki.
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
morzeszek
Posty: 414
Rejestracja: śr maja 04, 2005 5:44 pm

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: morzeszek »

wildmoon: a kilka razy sie wstawiły niewiem dlaczego płeć już rozpoznaje tak jak rozpoznałe w sklepie u ixi i u morfiny
jak sie dobrze przyjży to widać czy to nażąd meski czy żeński pozatym kobietki maja dziuke;)

merch: agutek to samiczka a czarny to samiec ma cały brzusio biały
morfina ze mną od 19.IV.2005 (huski)
ixi ze mną od 19.V.2005 (albinoska)

zapraszam do mojej galeri
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

mam 14 kochanych paskudzstw

Post autor: WildMoon »

morzeszek: Ty tez masz dziurke na koncoweczce :lol: Maly zarcik. ;)
P.S. Posta zedytowalam i wycielam te potrojne linki.
Ostatnio zmieniony ndz lip 31, 2005 8:36 am przez WildMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”