Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: Korlis »

Ojejciu,jakie piękne szczurzatka! :oops:
Piękniutkie,naprawde siuuper bąble
życze znalezienia dobrych domków :wink:
:P
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: merch »

no niedzwiedzie :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
kuki
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 25, 2005 2:48 pm

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: kuki »

śliczne szkraby. odrazu bym chciala je zabrac... :zakochany:
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: Spanky »

a ja mam takie pytanie srednio na temat ale czy jak one sa wieksze za mlodu to znaczy ze beda tez wieksze jak juz dorosna od szczurow ktore urodzily sie np jako 8 raczki :P??
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: Ewqa »

Ślczności :) i rzeczywiscie są duże jak na 2 tygodniowe maluszki.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
M
Posty: 70
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 12:05 pm

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: M »

hmm nie wiem czy będą potem większe, myślę że to dość prawdopodobne - tak jak u ludzi - jak osobnik żyje w dobrych warunkach to jest większy, więc zdaje mi się że mogą być okazałymi samcami, oczywiście w granicach rozsądku. Ponieważ milusie nie idą wcale daleko tylko do mojej znajomej to będę miał je na oku i będę obserwował jak się rozwijają,

poza tym to pierwszy miot Iny i chcę ocenić czy warto prowadzić dalszą hodowlę na tej samiczce...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: limba »

[quote="M"]poza tym to pierwszy miot Iny i chcę ocenić czy warto prowadzić dalszą hodowlę na tej samiczce...[/quote]
to znaczy ile razy masz zamiar ja jeszcze zapładniac? zapraszam do lektóry forum dotyczącej rozmnażania samiczek....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: mataforgana »

ułaaa... też mna trzepneło to stwierdzenie... M, nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z charakteru miejsca, którym się znajdujesz... zapoznałeś się z pewnymi oczywistymi doktrynami tego forum? polecam.


lepiej szybko się wytłumacz, bo będzie awantura...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: knautia »

[quote="mataforgana"]lepiej szybko się wytłumacz, bo będzie awantura...[/quote]

zgadzam się, oj zgadzam...
a na marginesie maluchy śliczne.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: sachma »

dlaczego odrazu awantura? tutaj zawsze wszystko milo jest tlumaczone :wink:

a ile samczka juz ma? nie medzie za stara na kolejny miot gdy chlopcy okaza sie silaczami? :wink:
Obrazek
M
Posty: 70
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 12:05 pm

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: M »

samiczka ma 7 siesięcy i zostanie dopuszczona na 4 tygodnie po zakończeniu laktacji.

Tłumaczył się nie będę bo z wykształcenia jestem poniekąd bioinżynierem więc na rozmnażaniu się conieco znam :lol:
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: sachma »

no czyli kolejny miot powinien byc ostatni... bo tak liczac rozsadnie to bedzie zastara na kolejne dzieciaki, a przeciez liczy sie tylko zdrowie mamusi i jej dzieciaczkow :wink: czyli rozumiem ze juz szukasz kolejnych chetnych na malce?
a tatusko bedzie ten sam, czy inny? moze inny ojciec dawieksze potomstwo, albo bardziej urozmaicone kolorystycznie?

a itkie pytanie od osoby zielonej w tych sprawach :lol: kiedy skonczy sie jej laktacja?
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: ESTI »

M moze o rozmnazaniu cos wiesz, ale go tym, ze nalezy patrzec tez na genetyke, to troche zapomniales chyba...Jaki jest sens rozmnazania szczurkow, ktore nie maja niestety "dobrych genow"... wyreczaja nas juz pseudo hodowle sprzedajace ogonki do sklepow. :|

No chyba, ze masz wiedze na temat rodzicow, dziadkow przyszlych rodzicow???
Obrazek
M
Posty: 70
Rejestracja: ndz paź 09, 2005 12:05 pm

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: M »

sachma tak kolejny biot będzie jej ostatnim. Ojcem będzie brązowy blazed.

Laktacja czyli okres prosukcji mleka powinien ustać w 35 dni po porodzie. Zobaczymy jak to bedzie. Maluchy zaczynają się już interesować stałym pokarmem więc wydaje mi się że może to nastąpić tydzień wcześniej, jest to cecha osobnicza i uzależniona od tego jak intensywnie malce ssają mamusię.

ESTI oj esti, a ty jak zwykle w bojowym nastroju. Spóść z tonu bo życie jest za krótkie :lol: Nie zadałaś sobie trudu żeby się dowiedzieć czegokolwiek o moim miocie i wyciągnęłaś pochopne wnioski :evil:

Rodzice byli dobrani pod względem behawioru i genów. Mamusia i tatuś nie chorowali a dziadkowie nie mieli nowotworów. Zadowolona?
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Jak M zostaje tatusiem gromadki bachorków

Post autor: Anita »

[quote="M"]Mamusia jest przygarnieta i nieznanego pochodzenia [/quote]

To jest dobranie pod względem genów i wiedza na temat rodziców? :roll: ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”