Mictlanowe Samcole

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Afera »

Oj będzie dobrze. :) Moja mama jest uczulona na koty a pomimo to jej pupilem jest kot. Bierze odpowiednie leki i nie odczuwa swojej przypadłości. Kciukam za mamę! :)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Dłuższy czas nie było mnie na forum, możliwe, że też dlatego, że nie miałem czasu, albo nie było zbyt o czym pisać.. Mam ściółkę lnianą, mamie się polepszyło, jest lepiej z jej alergią, ściółka pomogła :) . Ale mamy też gorsze wieści, dzisiaj w nocy odszedł Buba.. Jutro skończyłby równy rok.. Nie wiem co się stało.. Po prostu jak wstałem rano on leżał sztywny na dnie kuwety...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=31000
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Agatow »

O nie... pomimo kilku pozytywnych informacji... biedny Buba, bardzo mi przykro :(
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Jessica »

Bardzo mi przykro:(
[*] dla Buby :'(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

U nas już coraz lepiej :) . Panowie rosną, mają się dobrze, nie chorują co najważniejsze :) . Mamy teraz na DT szczura, 9miesięcznego samca ze Szczecina, którego wzięliśmy, ponieważ właściciel musiał pilnie wyjechać, Kazik jest strachliwym szczurem, strasznie wycofanym, próbowaliśmy go póki co łączyć tylko z Lokim żeby sprawdzić jak reaguje na szczury, ale kiepsko się skończyła ta próba, póki co siedzi u nas sam w klatce, zobaczymy co da się z nim zrobić .. :D
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Afera »

Dobrze, że chociaż u Ciebie się dobrze zaczęło dziać. Ostatnio jakieś fatum prześladuje to forum. Wstawiaj nowe fotki swoich ogonków i tymczasowicza. ;)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Aferson, chciałbym, ale póki co nie mamy aparatu niestety :( . Mam nadzieję, że niedługo pożyczymy i będę mógł wrzucić zdjęcia panów :)
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Mictlan »

Więc Kazimierz (Chłopak DTciak) coraz lepiej :) . Zaczyna się oswajać z ręką i już nawet lepiej ze szczurami, nie puszy się tak, mam nadzieję, że będzie tylko lepiej :)
Awatar użytkownika
Agatow
Posty: 543
Rejestracja: wt sty 18, 2011 11:32 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Agatow »

No i jak? Jest lepiej z Kazimierzem? ;)
za TM: Zuzia, Muniek, Ziuta, Pasztet, Bestian, Szefowa, Strzałka, Piskałka, Indiana, Cykałka, Gremlin, Krecik, Księżniczka, Cytryny, Chmurka, Panika, Watka (Maluszynka)
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: furburger »

ja proszę o zdjęcia ;D
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: maua_czarna »

Co u Was? :)
Domagam się zdjęć (pożyczcie aparat:P) i opisów :D
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: furburger »

Hallo co tu tak cicho ?
jak braciszkowie ? ;o
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: furburger »

ale się naszukałam tego tematu :P
trochę już zakurzony ten temat, może warto odświeżyć, jakieś foteczki wrzucić ? ;>


STO LAT dla braciszków :))
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Benia
Posty: 48
Rejestracja: ndz mar 06, 2011 1:03 pm
Lokalizacja: Police /k Szczecina
Kontakt:

Re: Mictlanowe Samcole

Post autor: Benia »

No, to tym razem ja postanowiłam zajrzeć, podać Wam kilka informacji z życia naszych puchatych i może niedługo wrzucę fotki :)
Więc tak, nie ma z nami już kilku szczurków, m.in. Lokiego, za czym bardzo tęsknimy. Uśpiliśmy Killera, który niestety nabawił się raka i przerzutów. Gacek i Forrest również odeszli, jednak najsmutniejsza informacja jest taka, że opuścił nas Frodo, z czym dalej nam ciężko... No, ale dość już smutków. :)

Młode rosną, stare starzeją się. Wiadomo, raz brykają, raz śpią, ubaw mamy taki sam jak rok temu. Nasze młodzieniaszki, a w sumie już doroślaki bardzo ładnie rosną, przybierają na wadze, nie mamy z nimi większych problemów, a staruszki spokojnie spędzają swoje dni i cieszą się z życia kaszkami i tym podobnymi. Ogółem oprócz tego nic się w sumie nie zmieniło, jednak nie widzieliście np. Doofka, czy też Zgredka, naszego łysego modela. I my i szczury spędzamy czas spokojnie i pogodnie, to pobiegają, to pojedzą, chociaż rozleniwiły się niesamowicie i ostatnio bardziej stawiają na spanie. :D Postaram się niedługo wstawić kilka fotek i przedstawić nowych kolegów. Pozdrawiam serdecznie! :D
Obrazek
Moje ogonki: Bandzior, Haszczak, Hades, Odyn, Gofer, Kermit, Florek, Pudzian, Skarpeta, Doofek, Zgredek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”