Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: szczurzyca. »

CzarrnaWdowa pisze:Cierpię na brak szczurów :(
Ja chcę szczuryyyyy... :'(
;D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Smutnik :(

Post autor: Dorotka96 »

Mnóstwo roboty, końca nie widać, a mimo to, iż spałam dobre 10 godzin, najchętniej położyłabym się i nasikała [po szczurzemu, a co!] na tą całą fizyke, historie, geografię i aż boje się zaglądnąć w zeszyty co jeszcze... :-\
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Smutnik :(

Post autor: zyberka »

Mam nadzieję, że nie macie takiego problemu jak ja z wymyśleniem prezentu gwiazdkowego dla najbliższej osoby... :-[
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nietoperrr... »

zyberka pisze:Mam nadzieję, że nie macie takiego problemu jak ja z wymyśleniem prezentu gwiazdkowego dla najbliższej osoby... :-[
Nie no,gdzież by tam,przecież teraz nikt nie ma takich problemów... ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

Ale gdzies był temat pomagania w wyborze prezentu !

o tu :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=7&t=3880

Opisuj, będziemy mysleć.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Smutnik :(

Post autor: kao »

A ja się muszę pouczyć rosyjskiego... a tak mi to ciężko idzie... :/
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Smutnik :(

Post autor: zyberka »

Nietoperrr... pisze:
zyberka pisze:Mam nadzieję, że nie macie takiego problemu jak ja z wymyśleniem prezentu gwiazdkowego dla najbliższej osoby... :-[
Nie no,gdzież by tam,przecież teraz nikt nie ma takich problemów... ;)
no wiesz, ja np. nigdy (aż do teraz ;]) nie miałam, pół roku przed świętami notowałam już co komu potrzebne ;) a w tym roku klapa. Strasznie boję się nietrafionych prezentów, potem przeżywam, 10razy pytam czy na pewno się podoba i w ogóle ::)
Paul_Julian pisze:Ale gdzies był temat pomagania w wyborze prezentu !

o tu :
http://szczury.org/viewtopic.php?f=7&t=3880

Opisuj, będziemy mysleć.
Dzięki Paul :)
Ale chyba nie skorzystam... Bo boje się, że ta menda tu zajrzy. I tyle z niespodzianki :P
borówka
Posty: 341
Rejestracja: pt paź 29, 2010 6:22 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Smutnik :(

Post autor: borówka »

Historia, J.Włoski... nie ogarniam :-X
+jutro koncert w Polsce jednego z moich ulubionych zespołów na który nie pojadę bo zabrakło biletów ::) .. :'(
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

Od kiedy się zaręczyłam tracę jedną po drugiej.
Plotkują na mój temat, że się chwalę, że wcale się nie cieszą, że ciekawe co z tego będzie...
Są (były) moimi bardzo dobrymi koleżankami, więc komu miałam powiedzieć i z kim się cieszyć?
Jakoś jak one po kolei zdawały prawo jazdy i gadały o tym 24h, a później obdzwaniały pół świata, żeby się pochwalić, to było ok... A że ja im trzem powiedziałam, to już jest chwalenie się!
...Muszę poszukać koleżanek zamężnych lub chociaż takich, które mają chłopaka.
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Sky »

Ech jutro koło z geologi plus dwa sprawozdania, martwa do namalowania... jakby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Smutnik :(

Post autor: nausicaa »

Ivcia pisze:Od kiedy się zaręczyłam tracę jedną po drugiej.
Plotkują na mój temat, że się chwalę, że wcale się nie cieszą, że ciekawe co z tego będzie...
Są (były) moimi bardzo dobrymi koleżankami, więc komu miałam powiedzieć i z kim się cieszyć?
Jakoś jak one po kolei zdawały prawo jazdy i gadały o tym 24h, a później obdzwaniały pół świata, żeby się pochwalić, to było ok... A że ja im trzem powiedziałam, to już jest chwalenie się!
...Muszę poszukać koleżanek zamężnych lub chociaż takich, które mają chłopaka.
ha, ja już od dawna nie posiadam przyjaciółek, właśnie z tej przyczyny:P mam samych kumpli i znajome:D
a fakt faktem, że baby bez faceta jak zobaczą jakąś, która ma to już jest pełna tragedia. tylko współczuć...
nie martw się, bez sensu jest się zawodzić na ludziach, ale z drugiej strony warto się przekonać, z kim ma się do czynienia.
a btw gratulacje zaręczyn:D dużo szczęścia:D też się zaręczyłąm 2mc temu:D
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: Smutnik :(

Post autor: BabeOfJazz »

Ivcia napisał(a):
Od kiedy się zaręczyłam tracę jedną po drugiej.
Plotkują na mój temat, że się chwalę, że wcale się nie cieszą, że ciekawe co z tego będzie...
Są (były) moimi bardzo dobrymi koleżankami, więc komu miałam powiedzieć i z kim się cieszyć?
Jakoś jak one po kolei zdawały prawo jazdy i gadały o tym 24h, a później obdzwaniały pół świata, żeby się pochwalić, to było ok... A że ja im trzem powiedziałam, to już jest chwalenie się!
Ja bym im powiedziała dokładnie to samo co napisałaś wyżej ; ) W końcu nie masz nic do stracenia... A racja jest po Twojej stronie.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Paul_Julian »

Ivcia, nie przejmuj się , niech się wypchają. Najwyraźniej takie z nich koleżanki :/ Jednej z drugą gul skoczył, ze Ty sie cieszysz i zwyczajnie zazdroszczą !
Gratulujemy ! To o zaręczynach to powinnaś do weselnika wrzucic!
Zobacz tu , jakie ładne ! http://lifecraftinessandeverythingelse. ... -mice.html
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: Ivcia »

:) Dzięki Wszystkim! :)

nausicaa, ja miesiąc temu :) Gratuluję również!

BabeOfJazz, ale ja im powiedziałam. One na to, że wymyślam i żebym dała im spokój. Traktują mnie, jak powietrze, zablokowały na gronie i gg, usunęły z listy znajomych. Strasznie to niedorosłe, ale co ja się będę narzucać. Już teraz to nie mój cyrk i nie moje małpy. I jestem ciekawa kto zechce takie żmije na żonę ::)

Paul_Julian, w chwalipiętniku napisałam... Czyli jednak się chwalę ;D A zdjęcia pary młodej - urocze :-*
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: klauduska »

ja potraciłam przyjaciółki po pobycie rocznym na wymianie studenckiej.
z najbliższych mi osób, stały się ot tak znajomymi na spotkania od czasu do czasu..
za nic już się nie umiem z nimi dogadać.. rok czasu to jednak ogromna przepaść niestety.. :(:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”