Szeregowy, Rico, Kowalski, Doris, Arlena

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

ahahahahaha :D takie nieokrzesane te wasze pannice?
U mnie na jogurt rzucają się tylko całym ryjem do miski jakby 1 raz jedzenie zobaczyli na oczy, ale najbardziej wkurzające jest bobczenie po wszelakich półkach twoich panów. Zamiast do kuwety zostawiają siku, kupę na półkach O_o - nie nauczył ich Szeregowy, a w dodatku po kastracji wykształcił sobie przefantastyczna cechę przegryzania na wylot wszystkich hamaków i odgryzania tasiemek które go mocują. Z jakiś 20 nowych polarowych hamaków zostało zaledwie parę całych. Reszta bardziej przypomina serwetkę abazurową nić hamak O_o
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: xiao-he »

Moje też zjadają hamaki i ciągle nowe szyję a i tak na drugi dzień już ich nie ma ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

Boże człowiek się stara a te diabły wszystko niszczą, wpierdzielic tylko i może sie ogarnia tałatajstwo :P :P Leniwe to pospólstwo się w ogóle zrobiło, z klatki trzeba wyciagać na siłę bo tylko spac/jeść/srać, a pod osłona nocy robić abazurki w hamakach :D
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
iku
Posty: 300
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:00 pm

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: iku »

jedna pannica i dwóch chłopa, drugiej pannicy już z nami nie ma, ale nadrabiają zniszczenia ;D u mnie to samo... wyciągnę siłą z klatki, pobiegają parę minut i się układają do snu xD zdjęcia pingwinów chcę!
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

ooo ze zdjęciami może być ciężko, bo właśnie pakuję rzeczy do wyprowadzki, a troche tego jest. Za jakiś czas wyjeżdzam z pingwinami do Holandii, więc panowie będą "światowi" hihih
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Arau »

Zielona terapia uspokajająca w Amsterdamie :P?
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

haha :) No nie wiem czy nie będzie potrzebna po tych wszystkich wrażeniach :D
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

Ohhh dzisiaj mieliśmy przeboje.... Dałam chłopakom trochę płatków owsianych i kukurydzianych, oczywiście Szeregowy pierwszy łasuch rzucił się pierwszy i uciekł pod ręcznik. Reszta zjadła praktycznie wszystko a ten ancymon nie wyszedł dalej spod ręcznika. Zajrzałam tam i się przeraziłam! Lezał biedaczek z pianą z pyszczka, wokół pełno było "wymiocin".. Poklepałam go po pleckach i obserwowałam przestraszona. W swoim łakomstwie musiał się zachłysnąć jedzeniem i nie mógł sobie z nim poradzić. Męczył sie z 10 minut i poszedł spać. Już oddycha i spi normalnie ale co mi strachu napędził...
Co ciekawe gdy Szeregowy się ksztusił Rico i Kowalski przyszli go wąchać, a Kowalu wlazł mu na grzbiet łapami - śmiesznie to zabrzmi, ale wyglądało to jak nasze ludzkie "poklep mnie po plecach"
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Szczurniętaaa »

no to nieźle! Ale się musiałaś przerazić! Też miałam podobną sytuację jeszcze z moim Rico. Zachłanność szczurza nie zna granic. ;D dobrze, że wszystko już ok. ;)
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Agusta »

Uuu biedny Szeregowy... :( Ważne że mu nic nie jest :)
Ja to bym zawału dostała w takiej sytuacji... ::)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

Nooo o mało go nie dostałam O_o on jest taki łakomy że czasem od razu połyka jedzenie, nawet nie gryząc !
u mnie to trwało i tak krótko, z tego co zdążyłam poczytać u niektorych taka sytuacja trwała np. godzinę :O to ja już bym chyba umarła.
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: xiao-he »

Ja bym na miejscu zemdlała chyba... nawet 10 minut by było trudno wytrzymać :P
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

znowu wracam ze złymi wiadomościami...:/ Od jakiegoś tygodnia, może dwóch, u Szeregowego obserwowałam jakiegoś jakby guza z boku ciała. Czasem jest bardziej wyczuwalny, a czasem mniej, przy czym normalnie jadł, pił, oraz się załatwiał. Myślałam ze to może znowu przepuklina, jednak wczoraj pojechałam do weterynarza i okazało sie po obmacaniu że to guzy/torbiele na nerkach... Wyczuwalne po 1 i 2 stronie. Nie da się operować bo trzeba by usunąć nerki. Mam obserwowac czy je, zalatwia sie, guz drastycznie sie nie powieksza oraz brzuszek nie puchnie...i cóż... Czekac na moment w którym nastapią problemy z oddawaniem moczu itd...Strasznie mi przykro :/ Jedyne co pozostaje to miec nadzieje ze bedzie przy mnie dlugo i nie bedzie cierpial.
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Arau »

O rany... Tak mi przykro... Straszne bidy Ci się trafiły :( Mam nadzieję, że Szeregowy mimo wszystko będzie żył jeszcze długo i bezboleśnie, reszta chłopaków też...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: xiao-he »

Matko... skąd Ty tych chłopaków brałaś że takie jakieś marne biedaki ??? Trzymajcie się jak najcieplej :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”