Szeregowy, Rico, Kowalski, Doris, Arlena

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

Nom, Szeregowy jest z zoologicznego... :/ Jak na razie ma się dobrze, ale jak długo to nie wiem :) W kazdym razie dziękujemy za wsparcie i całujemy ciepło :*
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Agusta »

Ściskam kciuki do sina! Na zdrówko dla chłopów. :(
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: xiao-he »

Ja też kciukam!
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

Po długiej nieobecności na forum, spowodowanej brakiem internetu w nowym miejscu zamieszkania, mogę zdać relację z ostatnich paru tygodni...A więc wszyscy dojechaliśmy do Holandii cali jednak nie do końca zdrowi... Szeregowemu już przed wyjazdem zaczął się powiększać brzuszek. Dojechaliśmy na miejsce, a z każdym dniem brzusio robił się większy. Odwiedziliśmy tutejszego weterynarza w nadziei że może ten coś wymyśli, jednak nie powiedział nic co podniosłoby nad na duchu i dało nadzieję na lepsze dni dla naszego grubaska :/ Szeregowy jadł, wypróżniał się, a nawet miał ochotę na zabawę do końca swoich chwil...Jednak wielkość brzuszka zaczęła mu wyraźnie doskwierać, bo zaczął się po nim gryźć.
11.marca zdecydowaliśmy się na skrócenie jego cierpienia... Do końca był radosnym, wiernym i kochanym stworzeniem, ktore garnęło się na ręce i patrzyło takim wzrokiem jakby wszystko rozumiało... Jedno jest pewne - niestety 2 tak wyjątkowego zwierzątka jak on mieć już nie będę zapewne nigdy... (*)
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: xiao-he »

Aż przykro czytać takie wieści :( Szeregowy [*]
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Arau »

Przykro mi to czytać :( Trzymaj się...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Lilien »

Tak mi przykro :(
ObrazekObrazekObrazekObrazek
iku
Posty: 300
Rejestracja: sob lis 27, 2010 7:00 pm

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: iku »

strasznie przykro to słyszeć... trzymajcie się ciepło, Wy i pingwini braciszkowie
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

Dziekujemy z chłopakami za słowa otuchy... Rico po odejściu Szerega przez pierwszy tydzień miał dziwne humory, raz przychodził na mizianie a raz gryzł z byle powodu.Teraz jest już lepiej, ale ewidentnie można było powiedzieć o zmianie nastroju w klatce, teraz chyba już nie czekaja tak na powrót kumpla.. Mi każde spojrzenie na klatkę go przypomina, każda dziura w hamaku (teraz już wiem że tylko Szereg je robił :), każda półeczka i miska z jedzeniem (:P) mi go przypominają...Trochę chcąc zrekompensować i odwrócić uwagę chłopaków, kupiłam im sputnik w którym zdarza im się przesiadywać :)Byłam nawet w zoologicznym oglądać szczurki (adopcja odpada bo jestem za granicą) ale każdy przypominał mi małego Szeregowego i stwierdziłam że nie chcę znów taks ie przywiązać i cierpieć. - w klatce są więc nadal 2 rozbójnicy i nie zapowiada się na powiekszenie :)
Przy okazji chciałabym zyczyć wszystkim wesołych i pogodnych świąt, oraz wielu wspaniałych chwil ze swoimi podopiecznymi - chłońcie każdą sekundę i minutę !
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: xiao-he »

Dziękujemy i wzajemnie :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Malachit »

Ciężko pogodzić się z odejściem tak cudownych stworzeń i tym, że tak szybko odchodzą... nawet, jeśli nie są nasze - jakoś tak zawsze lubiłam zaglądać do waszego tematu i oglądać trio żołnierzy...

Co zaś do Kowalskiego i Rico - jak tam się dogadują? Może jakimiś zdjęciami udałoby się podzielić? :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

Dokładnie Malachit... Co do chłopaków, dogadują się jak to bracia - 90% czasu się kochają, 10% olewają. Kłótni między nimi w ogole nie widzę. Rico stał się większym pieszczochem, chociaż takim w kocim stylu - jak ja mam ochote to ok, ale jak nie to spadaj :) Kowalski natomiast lubi sie bawić z ręką, pieszczoty to już raz na ruski rok :) Ogólnie straszne z nich zamulacze, wypuszczeni na wybieg, 90% czasu śpią w transporterze, w klatce to samo. Podejrzewam że to kwestia wieku i... płci :P Wymyslałam im juz rozne atrakcje ale wszystko absorbuje ich uwage na chwilę a potem przypominają sobie jacy to oni nie są zmęczeni... i idą spać :) Jesli chodzi o zdjęcia, postaram sie coś wrzucić, ale nie obiecuję kiedy :P Pozdrawiamy !
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: xiao-he »

Jednym słowem: 10min ciężkiej charówki jaką jest bieganie na wybiegu wynagradzają sobie godzina odpoczynku i rekalsu ;D Skąd na to znam ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Bandziornooo
Posty: 743
Rejestracja: śr kwie 04, 2012 9:18 am

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: Bandziornooo »

U nas znowu złe wieści...Od paru dni Rico był wyjątkowo "zamulony" a wczoraj zauważyłam że chodzi ciągle z przymrużonymi oczkami,strasznie dużo spi, wieczorem nie chcial nic jeść twardego - tylko żółtko z jajka gotowane, nie miał siły wspinać się na górne piętra klatki, jak raz próbował to spadł.. siedział tylko na dole:/ Chód miał normalny w sensie że nie kiwał sie na boki, wiec to chyba raczej nic neurologicznego.
Dzisiaj wybralismy sie do weta z nim i dostaliśmy antybiotyk SULFATRIM DROPS - 2,5 mm strzykawki 2 x dziennie...
Rico wygląda jakby miał odejść...Cały czas śpi, nie ma siły chodzić... Całe życie był zdrowy jak kon, a jak juz go dopadło to na dobre....poprawa ma byc po okolo 10 dniach...Wet powiedziała że ma niską temperaturę, osłuchała i powiedziała że serduszko i płuca są ok. Jestem załamana, dopiero co straciłam Szeregowego i znowu coś jest nie tak....:(
Moja ekipa : Doris + Arlena
Za TM: Szeregowy (*), Rico (*), Kowalski (*)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Szeregowy, Kowalski, Rico

Post autor: xiao-he »

Będzie dobrze, jesteśmy wszyscy z Wami... Rico, nia żartuj sobie! :(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”