maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Dory »

Dla mnie to nie wygląda na prowokację. Po prostu dziewczynka nakłamała i teraz jej głupio się przyznać.
Wg mnie to wyglądało tak:
Dziewczynka chciała rozmnożyć szczury, bo będą takie fajne, milusie, małe zabaweczki, które nie uciekną. Napisała o tym na forum, ale reakcja była dość gwałtowna. No to w takim razie, skoro nie można rozmnożyć swoich szczurów, to może by kupić oseski :sign7: ? Taa, to świetny pomysł. Szczurzynka nie rozumiała dlaczego znowu się czepiamy... (bo my tacy strrrasznie czepialscy jesteśmy :evil: ).
I wtedy przyszedł jej do głowy kolejny, równie wspaniały pomysł :sign7: :sign7: :sign7: - przecież można skłamać :D ! No i ułożyła historyjkę, którą tu wkleiła, wstawiając kilka dobranych emotikonek i znaków interpunkcyjnych.

Szczurzynko, nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale tylko się pogrążasz i teraz najważniejsze jest życie malucha/ów ( :zlosc: ), więc przyznaj się, przecież nikt Cię nie zbije... Wiem, że to trudne, ale jeśli powiesz prawdę teram możesz uratować mu/im życie! Więc zastanów się nad tym
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Ewqa »

[quote="Spanky"]ze zeby zaspokoic swoja zachcianke wziela osesy[/quote]

TO JEST STRASZNE,
ZASTANóW SIę TO Są żYJąCE STWORZENIA,
ONE CIERPIą, TO NIE Są ZABAWKI!

(Modzi zabijcie mnie a musiałam to napisać)

[quote="szczurzynka"]A z maluchem się już żegnam jutro będzie u znajomej mamuśki która ma w podobnym wieku maleństwa (4 więc spokojnie wykarmi) tyle że starsze o z dwa dni... [/quote]

Ale maluszki maja inny zapach i samica może ich nie przyjąc a nawet zagryźć. Poza tym piszesz że to myszki, a mają być karmione przez szczura?

[quote="tygrys1985"]Czy samica może "pożreć" samca swojego wzrostu, wagi...stado może ale ona sama??????[/quote]

To raczej samiec z powodu ciasnoty zjadł by młode szczurki, a w ostateczności samicę.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Faelivrin
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 1:31 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Faelivrin »

Boże! Widzisz a nie grzmisz! Co prawda na chowie maleństw się nie znam, ale tylko twoje posty wystarczą, żebym się przekonała, że biedne maleństwa w twoich dłoniach to jakieś nieporozumienie O_o Jak można nie odróżnić myszy od szczura?! Pomylić dwa dni z dwoma tygodniami?! I przede wszystkim
Będę musiała wziąść/ort je do szkoły czy transporterek mały jest do tego dobry ???
TEGO JUŻ CHYBA NIE SKOMENTUJĘ! :sciana2: Dziewczyno, błagam, pomyśl, że one ŻYJĄ, że przez TAKĄ opiekę długo nie pociągną za przeproszeniem... Nikt i nic nie zastąpi im matki... nawet najwspanialszy człowiek pod słońcem...

Ps. Fakt, że nie jesteś dla nich najwspanialszym człowiekiem pod słońcem, tylko tyranem... ekhem, przepraszam :sciana2:

Błagam, zrób w końcu coś, co by im DOBRZE posłużyło!!! Masz sumienie?! Czy nie?!
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Guślarka »

Szczurzynko, cieszę się, że oddasz malucha mamce. I wyjaśnij: jak to z tymi maluszkami naprawdę było, czemu mówisz, że oddasz mamce jednego(miałaś dwa), i czy to w końcu myszki czy szczury? I proszę Cię, bądź rozsądna! Nie krzywdź cudzego życia przez swój egoizm!
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: gryzaj »

tyle że Gryzaj ma szczura szczura !!!

dziewczyno!
do adopcji sa male z zoo - szczurzyca wciaz karmi!!!
sama do mnie pisalas, ze jestes chetna na adopcje!!

SKONTAKTUJ SIE ZE MNA!!!
Obrazek Obrazek
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Spanky »

Widze ze przyjeliscie metode ZŁY policjant(forumowicz) DOBRY policjant(forumowicz)

:D
Najpierw ochrzan a pozniej Guślarka robi za dobrą ciocie i wyciąga zeznania :P
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Guślarka »

[quote="Spanky"]Guślarka robi za dobrą ciocie i wyciąga zeznania :P[/quote]

Po prostu nigdy nikogo nie obwiniam. Bo nigdy nie wiem, czy moje zdanie to na pewno jedyne słuszne... Zawsze może być jakieś prawdziwe usprawiedliwienie, powód. Wierzę w ludzi (o ja naiwna).

Koniec offtopa, moderację i administrację serdecznie przepraszam.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: limba »

szczurzynka, bardzo prosze o DOKLADNE wyjasnienie sprawy. Bo piszesz kilka wersji, i juz ciezko sie polapac w tym temacie, i co jest prawda a co nie.
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 9:50 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: tygrys1985 »

najlepiej zrób im zdjęcia jak są razem-wyjaśni się ile ich jest naprawdę. po drugie-napisz dlaczego oddajesz jednego a nie dwa.co się dzieje z tym drugim (jeśli jest) jeśli ma możliwość iść do karmiącej matki. po trzecie- czy jest ktoś z Warszawy kto byłby chętny na wizytę u szczurzynki i sprawdzenie- czy to są szczury czy myszy? szczurzynka powinna wyrazić zgodę na tą ewentualną wizytę- jeśli nie będzie to kolejny znak że coś jest nie tak w jej wyjaśnieniach.
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: sue »

A przepraszam.. weterynarz u którego byłaś nie mówił czy to szczurki czy myszki? Może warto było go zapytac -_-'
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: gryzaj »

tygrys1985, ja moge sie przejsc. juz to szczurzynce pisalam.
mam tez mozliwosc podrzucenia malych karmiacej szczurzycy.
mysle, ze spokojnie uda mi sie tez znalezc karmiaca mysz jakbyco.
Obrazek Obrazek
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: tygrys1985 »

sue, mówił. Ale najwyraźniej nie bardzo dalej wiadomo. albo wet nie ten, albo w ogóle nic nie gra. opcjonuję za wersją nr 2.

gryzaj, byłoby to najlepsze wyjście chyba. tylko szczurzynka musi się wypowiedzieć na ten temat. prawda? w końcu byłoby wiadomo co i jak. a z forum orientuję się, że się na tym znasz ;)
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: RattaAna »

Oseski przy samym grzejniku? nie najlepszy pomysł... a okna są takie szczelne że na nie nie wieje..? wątpię... a pomysł ze szkołą? masz sumienie???
Powstrzymując łzy trzymam kciuki za te maleństwa... Litości!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: odmienna »

nie podoba mi się, że Szczurzynka nie odezwała się od czterech godzin; ktoś ma może jakiś inny kontakt z nią? tu czas jest bezwzględnym przeciwnikiem
Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: maua_czarna »

szczurzynka!

jak wyglada sytuacja? tu wiele osob czeka na opis, wiec niezaleznie od tego co sie stalo/nie stalo,odpowiedz na wszystkie pytania! duzo osob dawalo Ci rady i zajmowalo sie ta sprawa,wiec nie pozostawiaj teraz wszystkich w niepewnosci.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”