Spanie ze szczurkiem??

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Pyza
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 10, 2004 10:20 pm

a ja spróbuje

Post autor: Pyza »

hmmmmm... a ja dzisiaj sprubuje spać z Kędziorem :D zobaczym co z tego bedzie. Oczywiście najpierw dobrze zabezpiecze teren. :wink: Myśle, że bedzie dobrze bo on bardzo lubi buszować w mojim łóżku i kiedyś przysnełam z nim na pół gdzdziny i nic się nie stało, ale to nie to samo co cala noc. Rano wam napisze jak było :wink:
Pyza
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 10, 2004 10:20 pm

Spać ze szczurkiem??

Post autor: Pyza »

Śpie juz z nim trzecią noc i bardzo nam sie to spodobało. Oczywiście szczurek powinien mieć możliwość zejsciaz z łóżka na jakąś szafke na której jest woda i jedzenie
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Spać ze szczurkiem??

Post autor: lajla »

ciesze sie ze nic sie nie stalo :) tez bym sobei chciala spac z floydem... ale ja to robie tylko w dzien... najczesciej on spi a ja obok leze :) raz usnelismy razem... tzn ja usnelam a jak sie obudzilam kto spal kolomnie ?? floyd oczywiscie :d starsznie sie wzruszylam ;) ah nie bylo to lozko tylko waska kanapa ;)

ale w nocy to bym sie bala mam probremy z usypainiem i starsznie sie w nocy rzucam na boki... wiec niestety to niedlamnie, na tych wakacjach gdzie mial zywkla klatke, otworzyl ja sobie i w nocy skoczyl do lozka i skaczylo sie na tym ze strzepnelam go sobie z twarzy i to dosc mocno (przelecial cale lozko ;) ) dobrze ze jeszcze nie spadl...
agoosiaaa

Spać ze szczurkiem??

Post autor: agoosiaaa »

ja tez sie strasznie krece w nocy, wiec spanie z moja mala odpada :( .A tak na margnesie:czy Wasze ogonki tez maja manie znoszenia do klatki przeroznych przedmiotow? :)
Awatar użytkownika
Blueberry
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 24, 2008 11:01 am

Spanie z szczurem.

Post autor: Blueberry »

Czy ktoś z was śpi ze swoim ogonkiem?
Czy to jest możliwe?

Przeniesione i połączone z istniejącym tematem. /Agata
Ze mną mój kochany stitch <33
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Spanie z szczurem.

Post autor: S. »

Jest to niebezpieczne dla szczurka.

Jeden z forumowiczów, przez przypadek zabił swojego szczurka przygniatając go we śnie. (Napisał o tym - ku przestrodze, w dziale odeszły).
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Spanie z szczurem.

Post autor: *Delilah* »

Hm..Osobiscie , wiele razy spalam z moimi szczurkami (jak to zabrzmialo...)przez cala noc.
To pewnie tez zalezy, bo nawet we snie pamietam, ze ktos oprocz mnie spi w łóżku i muszę uważać. Ale komus, kto calkowicie traci kontrolę podczas snu, nie polecam, bo faktycznie moze dojsc do tragedii.
Ciri przespala tak ze mna cale dwa miesiace swojej choroby (zostawialam ją na noc poza klatka, żeby dziewczyny nie zjadaly jej jedzenia i nie dręczyly oslabionej, wiec wprowadzila mi sie do łoża) .Dodam, ze spala w okolicach moich stóp (przezornie:)
Zdarzaly sie nam tez "drzemki", ktoras z pannic wlazila do mnie pod koldre, a ja patrzac na nią usypiałam :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Blueberry
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 24, 2008 11:01 am

Re: Spanie z szczurem.

Post autor: Blueberry »

Myślicie, że to tak jak spanie z dzieckiem małym?
Z malutkim dzieckiem się tak śpi jakby myśląc przez sen "nie można zgnieść"- takie trochę inteligentne spanie ::) :lol2: <-- ale napisane
Ze mną mój kochany stitch <33
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Spanie z szczurem.

Post autor: S. »

To nie to samo. Małe dziecko jest dużo większe od szczurka.
Awatar użytkownika
Blueberry
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 24, 2008 11:01 am

Re: Spanie z szczurem.

Post autor: Blueberry »

Wiem że większe ale mi chodziło o to czuwanie

~~~
A np. nie odwali czegoś szczur?

Połączone. Masz możliwość edycji swoich postów przez godzinę od ich napisania, korzystaj z tej możliwości. /Agata
Ze mną mój kochany stitch <33
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spanie z szczurem.

Post autor: Malachit »

nie odwali? co masz na mysli?
btw na przyszlosc uzywaj opcji edytuj, zeby nie pisac postow jeden pod drugim ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Blueberry
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 24, 2008 11:01 am

Re: Spanie z szczurem.

Post autor: Blueberry »

odwali- zrobi coś głupiego...
Ze mną mój kochany stitch <33
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Spanie z szczurem.

Post autor: Malachit »

zrozumialam, co mialo znaczyc tutaj slowo "odwali" :P nie rozumiem tylko, co glupiego moze zrobic szczur w lozku...
moze nasikac, zeskoczyc z lozka lub wygryzc w czyms dziure - co wiecej moze zrobic?
(jesli nie jest calkiem oswojony, moze cie jeszcze ugryzc czy gdzies sie schowac po zeskoczeniu z lozka..) - o cos takiego ci chodzilo? ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Blueberry
Posty: 18
Rejestracja: śr gru 24, 2008 11:01 am

Re: Spanie z szczurem.

Post autor: Blueberry »

no właśnie o to
Ze mną mój kochany stitch <33
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Spać ze szczurkiem??

Post autor: strup »

Ja próbowałam, ale sie nie da. ;d Śpię w krótkich spodenkach, więc jak wejdą pod kołdrę jest nieprzyjemnie. Dotego rano obudziłam sie z kołdrą z dziurkami. ;d
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”