Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Jogi
Posty: 148
Rejestracja: pt sty 23, 2009 4:56 pm

Re: PJ i Norek

Post autor: Jogi »

zocha pisze:najbardziej mu się podoba przy moich hmm piersiach :D
haha , mały zboczeniec ;D ::)
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: PJ i Norek

Post autor: glucjan »

hehe to tak jak mojemu Donkowi:))) sklada mi zawsze specyficzne autografy na piersiach:D
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ i Norek

Post autor: zocha »

glucjan pisze:hehe to tak jak mojemu Donkowi:))) sklada mi zawsze specyficzne autografy na piersiach:D
wiedza co dobre ;D , i wyjść nie chciał, tak mu dobrze :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: zocha »

Wczoraj byliśmy z małym u weterynarza, nadal kichał i nic mu nie przechodzi. Dostał antybiotyk, mam nadzieję, że mu pomoże.

Na razie w łączeniu przerwa, chociaż próbowałam dwa razy i niestety dwie próby nieudane. Teraz czekam aż Spidi wyzdrowieje. Najgorsze, że PJ cały czas rzuca się na Norka i Norek biedny co chwila musi mu schodzić z drogi. Najwięcej problemu będę miała z PJem, bo myślę, że Norek go zaakceptuje (mam nadzieję :) ).

A co do Spidiego, ma klatkę dwu, a nawet trzy piętrową, a odkąd u nas jest to jeszcze nie zszedł na dól. Cały czas siedzi na górze, śpi w hamaku, załatwia się na półkę i za nic nie ma ochoty schodzić na dół. Jak próbuję go wsadzić na dół to zapiera się łapami i nie chce wejść ??? . Od dzisiaj próbuję mu dawać coraz niżej jedzenie może wreszcie zejdzie. Na razie trzymał się górnej półki i sięgał po jedzenie które jest na półeczce niżej :D . No nic zobaczymy.
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Jogi
Posty: 148
Rejestracja: pt sty 23, 2009 4:56 pm

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: Jogi »

Sorki za offtop, ale czy szczurkom można dawać rutinoscrbin? moje dziewczyny odkąd je dostałam też okropnie kichają :(

zocha, jak tam Mumi/Spidi? proszę mu buziaki ode mnie dać :)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: Ogoniasta »

Jogi pisze:Sorki za offtop, ale czy szczurkom można dawać rutinoscrbin? moje dziewczyny odkąd je dostałam też okropnie kichają :(

Podaj vibovit bobas albo echinaceę. :) Poszukaj w dziale "objawy leczenie" .;)

zocha, dawaj fotki!! ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Jogi
Posty: 148
Rejestracja: pt sty 23, 2009 4:56 pm

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: Jogi »

dzięki za odpowiedz :)

właśnie, zocha, foooootkiiii! :D
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: zocha »

Ogoniasta pisze:
Jogi pisze:Sorki za offtop, ale czy szczurkom można dawać rutinoscrbin? moje dziewczyny odkąd je dostałam też okropnie kichają :(

Podaj vibovit bobas albo echinaceę. :) Poszukaj w dziale "objawy leczenie" .;)
Rzeczywiście lepiej vibovit lub echinaceę, ja dawałam przez około tydzień ale nic mu nie pomogło, mam nadzieję, że teraz mu przejdzie, jak nie to zwale to na stres :P .

Jak się trochę ogarnę to wstawię zdjęcia, na razie nie mam kiedy ::) .
Jogi pisze:zocha, jak tam Mumi/Spidi? proszę mu buziaki ode mnie dać :)
Spidi zaczął już trochę niżej schodzić w klatce. Dzisiaj jak mu sprzątałam to nawet po samym dole chodził :) , mam nadzieję, że jak już będzie z chłopakami to już nie będzie taki zestresowany. Bo na razie jak jest sam to widzę, że czasami się jeszcze boi. Ale zawsze jak się czegoś przestraszy to do mnie przychodzi ;D . A tak ogólnie to jest przekochany i strasznie miziasty :D .
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
Chill
Posty: 79
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 1:26 pm

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: Chill »

Spidi jest bardzo podobny do mojego Vincenta, normalnie wyglądają jak bracia ; o
Ze mną: Vincent, Yuki, Colin ;*
Obrazek
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: zocha »

He he, rzeczywiście identyczni :D . I nawet widzę, że Twój Vincent jak był mały to też tak chudzina i kruszynka jak mój Spidi :) .

Zajrzałam tak tylko na szybciutko do Ciebie, ale jak tylko znajdę chwilę czasu to zagłębie się bardziej :), bo śliczne te twoje ogonki ;D
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: zocha »

Ostatnio odwiedziła nas myszka Obrazek Obrazek

nie pierwsza i pewnie nie ostatnia. Najfajniejsze jest to, że mieszkamy w apartamencie na drugim piętrze (tylko, że jest to też ostatnie piętro). Nigdy bym się nie spodziewała tutaj mysz. Tylko, że bardzo blisko mamy takie jakby pole, gdzie czasem z okna widać lisa, zające lub jakieś ptactwo ;D . No i myszki w domu się pojawiają :) .





A tutaj zdjęcia moich urwisów:
najmłodszy w rodzinie ;) Obrazek Obrazek Obrazek

Przylepa z niego, bardzo się do mnie przyzwyczaił. Gdy tylko przechodzę koło klatki od razu mnie wyczuwa, jak tylko wkładam rękę to mnie podgryza, liże i biega w koło ( czasem się zachowuje jak pies ), uwielbia się ze mną bawić.
Cały czas trwa oswajanie ze szczurami, na razie z PJem. Okropnie się boi innych szczurów, ale wiem, że mu z nimi będzie lepiej niż samotnie. Uwielbiam się z nim bawić, jest taki kochany, ale nie mogę mu zapewnić tego co drugi szczur.



A tu zdjęcia pozostałej dwójki:
razem Obrazek ostatnio ciężko uchwycić ich razem, bo najczęściej wychodzą osobno, jedynie w klatce :)

a tu Norek
Obrazek Obrazek Obrazek

i PJ
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Jogi
Posty: 148
Rejestracja: pt sty 23, 2009 4:56 pm

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: Jogi »

Cieszę się, że dogadałaś się z Muminkiem. Głupio mi, bo ja tego nie umiałam. Ale ważne, że jest teraz szczęśliwy ;)
Pozdrawiam i całuje Was wszystkich! :-*
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: zocha »

Chyba się z nim dogadałam ;) . Teraz mógłby się dogadać z PJem :) .

Taki mały urwis z niego, ale kochany jest. I nareszcie nauczył się korzystać z całej klatki ::) i teraz jak tylko mnie usłyszy to od razu biega z jednego pięterka na drugie. A nie tylko siedział w swoim hamaku :) .

A tu kilka zdjęć razem ( nadal trwa łączenie ) :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jogi pisze:Pozdrawiam i całuje Was wszystkich! :-*
A jak tam Twoje panny?
My również pozdrawiamy.

Aha i chyba znowu zmienię mu imię ::) , coś mi ten Spidi nie pasuje, chyba zostanie Młody
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Jogi
Posty: 148
Rejestracja: pt sty 23, 2009 4:56 pm

Re: PJ, Norman (Norek), a od niedawna z nami Spidi :)

Post autor: Jogi »

Jakie cudaśne szczurasy (; Ale jaki Mumi jest mały przy nich o; Chyba, że mi się zdaje (;

Moje szczurasy też mają się fajnie (: Na razie Shaidi mnie jeszcze nie lubi, ale dążymy do tego. Obie kichają, na szczęście powoli im przechodzi (;


ps: Ja Myszce też zmieniłam imię, teraz to Poldzia (: A Młody fajnie, moim zdaniem pasuje do niego, chociaż dla mnie na zawsze pozostanie Muminkiem (; Buziaki!
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: PJ, Norman (Norek) oraz Młody - NASZE URWISY

Post autor: zocha »

Jogi pisze: ... chociaż dla mnie na zawsze pozostanie Muminkiem (; Buziaki!
:)

Jogi pisze:Jakie cudaśne szczurasy (; Ale jaki Mumi jest mały przy nich o; Chyba, że mi się zdaje (;
Dziękuję... :) Jest mały, chociaż i tak sporo urósł (tak była z niego kruszynka). Ale jak podnoszę Młodego to takie piórko z niego w porównaniu do tych dwóch grubasów ;) , ich to się czuje. Czasem jak mi na ramieniu siedzą albo jak ich podnoszę to trochę wagi mają ;D . Mój brat na PJa mówi naleśnik ;D .
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”