Luna i Balbina <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Mamy zdjęcia :) .

Jeszcze wielkanocne,takie z jajem ;

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Oraz z kaszką ,którą jadły przelotnie,jak przebiegały przez środek pokoju i mnie :P ;

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i na koniec Luna,która wlazła na parapet i zaczęła skubać owies Mańki;

Obrazek Obrazek Obrazek

To tyle zdjęć na dziś. ;)

Wczoraj rano wypuściłam szczury i położyłam się do łóżka, gapiąc się na szczury. Po dłuższej chwili zasnęłam. I tak sobie spałam i śniłam. Po pewnym czasie obudziłam się ,bo poczułam jak ktoś.. grzebie mi w buzi.. ::) Hie hie :D
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: matrix360 »

Widzę, że świetnie się bawią :D

Też kiedyś zasnęłam, kiedy szczurastwo było ze mną na łóżku.. Jak się obudziłm to Marty postanowił mi wylizać środek nosa a El Hurón ucho :D
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Wczoraj,po zakończonym sprzątaniu klatki,zaczęłam szukać szczurów, znalazłam śpiochy w szufladzie ;

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Mój mały misiak :-*
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nie miałam serca potem przenosić je do klatki,ale musiałam ,ponieważ jechaliśmy do wujka.

Ale oczywiście one już nie chciały spać i zaczęły pchać się do drzwiczek.Mam wrażenie,że nie lubią przebywać w klatce. Ostatnio,kiedy je przeniosłam do klatki,bo również zasnęły w szufladzie,włożyłam je do klatki. Spokojnie zamykam,a tu nagle szczury wyskakują drugim wyjściem.Machnęłam ręką i powiedziałam ,żeby sobie jeszcze pobiegały. A gdzie one poszły ? Spać do szuflady.. ::)

O,mam jeszcze kilka zdjęć. Śpiochi;

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wtedy jeszcze spały na moich starych notesach.Teraz dałam im pudełko.

Jeszcze kilka zdjęć klatkowych;

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Hm..na ostatnich zdjęciach Luna przypomina mi myszoskoczka..Jakby uwłochacić ten ogon.. 8)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: matrix360 »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f23 ... 9d4ae.html Mmmm, jak słodko śpi :-*

Ich 3 bracia też pchają się na wolność jak tylko podchodzę do klatki, rodzinne :P
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Mvahahaha.

W środę miałam do szkoły na 8.50. Wstałam rano,ogarnęłam szczurom w klatce,wypuściłam je, spakowałam sobie drożdżówkę do plecaka,złożyłam łóżko. Potem,kiedy wychodziłam do szkoły,schowałam szczury do klatki. W szkole,otwieram plecak,wyciągam śniadanie..a tu.. obgryziona drożdżówka :D .

Ja nie mogę z nimi ;D
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: Jessica »

bubu pisze:W szkole,otwieram plecak,wyciągam śniadanie..a tu.. obgryziona drożdżówka :D .
;D ;D ;D O0
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: kulek »

;)

Wszystkiego najlepszego :-*
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: matrix360 »

Ooo, urodzinki :D

Najlepszego :* Żeby Ci się stadko tak rozrosło, żebyś spała na szczurasach :D
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Wentzowa pisze:;)

Wszystkiego najlepszego :-*
matrix360 pisze:Ooo, urodzinki :D

Najlepszego :* Żeby Ci się stadko tak rozrosło, żebyś spała na szczurasach :D
Dziękuję wam bardzo :-*



Dzisiaj,jak co sobotę myłam szczurom klatkę.Niestety niedawno szczury odkryły ,że prześcieradło , które jest założone na biurko jako zabezpieczenie można gryźć,wygryzać i przedostawać się do komputera i kabli.Więc musiałam je wziąć ze sobą. Przy płukaniu klatki Luna prawie weszła na ręcznik,który był na wieszaku.Nie zauważyłam,że zeszła mi z ramienia i się odsunęłam.Spadła..Obejrzałam ją ,wycałowałam i było ok. Chwilę potem patrzę,że Luna liże łapkę.Odsunęłam jej główkę,a tam cała łapka ze krwi.. :-X Spanikowałam.Nie wiedziałam co się dzieje. Dokładniej obejrzałam łapkę i okazało się,że naderwała sobie paznokcia. Pewnie jak spadała to zahaczyła :-\ . Na szczęście już jej przeszło i krew się nie leje. Można powiedzieć,że się wylizała :)
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: matrix360 »

Całe szczęście, że nic poważniejszego i tylko pazurka naderwała :)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

To tylko pazurek,ale widać,że ją boli. Jak np. staje to woli trzymać łapkę w górze. Uh, mam nadzieję,że niedługo jej przejdzie.
matrix360
Posty: 2385
Rejestracja: pn paź 26, 2009 8:34 pm

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: matrix360 »

U mnie Oślostrada przy którejś z bójek też pozbył się panokcia :/ Ale widać było, że ciurasy dobrze się nim zaopiekowały, bo nie dawał po sobie poznać, ze w ogóle paznokietka nie ma :)
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Zawiozłam szczury do babci.Gdybyśmy mieli większy samochód to byśmy je wzięli,ale tak to..będę tęsknić przez te 5 dni..

Przed tym jak je zawiozłam ,poszłam z nimi po Gerberka. Kiedy już wracałyśmy zobaczyłam ,jak mój tata jedzie gdzieś autem. No,super. Nie miałam kluczy. Więc poszłyśmy na łąki. Dziewuchy trochę pochodziły. Ale doszłam do wniosku,że muszę dopracować z Luną sztukę przychodzenia. Natomiast Balbina,kiedy dałam jej sygnał,przyszła! Jestem z niej bardzo,ale to bardzo dumna ;D
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: bubu »

Wróciliśmy wczoraj. Jak tylko pojechałam do babci i otworzyłam klatkę szczury od razu wyskoczyły.Zaczęłam je miziać,a one zgrzytały ząbkami i pulsowały oczkami! Jej,nigdy mi się to nie zdarzyło..Tzn. takie pulsowanie..Możliwe,że tęskniły ? Moje kochane!

Potem pojechaliśmy do domu i sprzątałam im klatkę. Widać ,że im się nudziło. W norkach porobiły sobie wywietrzniki.A z niektórych zostało samo sitko :P
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Luna i Balbina <3

Post autor: Kameliowa »

Niesamowity widok jak im te oczka latają, co? :D
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”