Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Mary »

Muszę pomarudzić, muszę no! Bo kurcze, pogoda śliczna i aż sie chce gdzieś wyjść, a ja muszę ten kolejny nudny rozdział pisać...terminy gonią.....wrrrrrr!!!
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: tygrys1985 »

mimo diety mimo ćwiczeń nie chudne...
What the fu..??
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheila »

Poklocilam sie z mama... Wlasciwie to ona sie poklocila ze mna i nie reaguje na nieudolne i zalosne (moje) proby zakopania toporu wojennego... Odwraca sie i wychodzi, udaje ze nie slyszy... Jak zwykle, hipokrytka wychodzi z niej kazdym otworem ciala, kiedy cos jej nie pasuje.... Zle mi, nienawidze sie nie odzywac do kogokolwiek...
I wystawilam pierwsza aukcje na allegro... I nikt nie chce kupic tych ********** splawikow... A kasa potrzebna...
I zanim TZ wroci to wieki mina, a potem znow pojedzie...
Chociaz tesciu mnie lubi...
Nabawilam sie swiatlowstretu...
Deprecha wiosenna, ciagle zimno... Wieje...
Niech mnie ktos przytuliiiiiiiiiiiiii :(:(:(
Obrazek
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »


No, to ja usłyszałąm od faceta z którym miałam nadzieję na coś więcej, że 'fajna ze mnie kumpela'......super.....kumpli to mam już na pęczki, a chłopaków? Null!
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

no a ja wróciłam do domu i mama mi bezczelnie nie zostawiła obiadu a w lodówce pustki,a ja konam z głodu....no MAMO! jak tak można dziecko zabniedbywać :)?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: PaulinaK »

A no to ja też sobie pomarudzę... jutro wywiadówka w szkole i... "karteczki z ocenami", super.
Ostatnio zmieniony wt mar 27, 2007 4:34 pm przez PaulinaK, łącznie zmieniany 1 raz.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

a ja miałam w planie wielkie mycie okien. umyłam niedbale jedno i odechciało mi się...
to się jakoś leczy??
albo: kto mi umyje okna? otrzyma w zamian moją dozgonną wdzięczność.
mąż dziś znów ok. 22-giej wraca... eueueueeeee......
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Sheila »

To chyba taki dzien byl, tez umylam tylko jedno okno.... schowalabym sie do szafy, ale sa pelne, nie wywale rzeczy z szafy zeby sie do niej schowac bo trzeba bedzie sprzatac... pod kocyk - hop :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

hehe mnie mama tez gnebi o okna :-( fuuuuj....jakos to przeciagam....
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

telimenka phi. mnie gnębi fakt, że niewiele przez nie widać :/ bo nadal stoją i czekają. nikt się nie zgłosił do pomocy :P i w dodatku nic mi nie wychodzi i w dodatku znajoma na mnie nawrzeszczała chociaż ja akurat nic jej nie zrobiłam :> wkurzyła mnie.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

to tez na nia nawrzeszcz :D:D hyhy no w sumie jak nic nie widac to troche przypal ;) nakłon meza do pomocy :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: 'Asia »

heh, okna :> u mnie też w domu walka o okna :) Ale ja się wycwaniłam :mykrat: W zeszłym roku, jak jeszcze było ciepło, babcia poprosiła mojego faceta by umył jej okna bo ja byłam chora. No i umył tak pięknie że babcia teraz chce żeby tylko on mył, bo jak ja kiedyś umyłam to porobiłam takie smugi że było gorzej niż przed myciem ;P
no i kochany Marcin dla babci zobowiązał sie jutro umyć rano, a że: "Kochanie przecież mój pokój jest zaraz obok i jak już wodę będziesz miał i wszystko pod ręką to może i moje maluśkie okienko umyjesz, ciooo??" Niechętnie (najpierw wykład jaki to ze mnie leniuszek ;P) ale się zgodził :diabrat:
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Telimenka »

hehe mi by Kuba okien nie umył....leniwy jest ;) fajnie masz :P.moja mama na szczescie zapomina ze mialam umyc ale kiedys sobie przypomni....:-(
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Mary »

Oj, dziewczyny! Ja bym wam te okna umyła (bo lubię :mykrat:)Tylko niech się już skończy ta katorga z pisaniem pracy!!!
Ostatnio zmieniony śr mar 28, 2007 10:15 pm przez Mary, łącznie zmieniany 1 raz.
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Tesh musiałabym pomyć okna.....bo są w legalne ciapki XD I trochę smug narobiłam...efekt bardzo artystyczny, ale razi mnie nieziemsko;) zwłaszcza gdy wstanę o 6 rano, a że mam okna na wschód, to promienie pięknie podświetlają wszystkie brudy...ech....do tego mam paskudny bałagan....nie chce mi się we własnym pokoju siedzieć, bo razi mnie ów 'burdel' ale nie mam siły czy ochoty aby cokolwiek w nim zmienić....
Cierpię na ogólny brak energii spowodowany czymś w rodzaju życiowego zakrętu. Kończę szkołę za niecały miesiąc. Gdy kończyłam gimnazjum czułam się inaczej, wiedziałam, że czeka mnie świetlana przyszłość w jakimś dobrym liceum...a teraz? Jakoś nie czuję euforii.... i ciągle jestem sama...gdyby nie przyjaciele i wsparcie jakie mi dają, to chyba już dawno bym wysiadła...:) Jednym słowem..'ech'
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”